0
zpět
 

diskuze k tématu: Audi A4 2.0 TDI

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.11.2007 07:49, Servis
Moc hezke auto, sam bych takove rad take vlastnil, jen bych hodnotil kvalitu servisu az pote, co se me vyskytnou nejake zavady ci reklamace, protoze po dobu servisni prohlidky, kdy jim za to platite jsou vstricni. Jen ale chcete neco zadarmo reklamovat uz nejste ten jejich oblibeny zakaznik. Jinak Gratuluji k naupu za pomerne dobre penize. Temer 300 tis sleva na 3 mesice stari je myslim velice slusne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.11.2007 08:04,
Děkujeme panu zástupci ředitele Topcentra Kyjov za ostrou a cílenou kritiku ,jak na zminˇovaný vůz, tak na práci našeho servisu. Ještě jednou děkujeme. Po pošramocené reputaci kolem Audi Allroad to bylo již třeba.
S pozdravem pozor na vačky ještě dvakrát děkujeme.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.11.2007 09:00, No comment
anonym napsal:
Děkujeme panu zástupci ředitele Topcentra Kyjov za ostrou a cílenou kritiku ,jak na zminˇovaný vůz, tak na práci našeho servisu. Ještě jednou děkujeme. Po pošramocené reputaci kolem Audi Allroad to bylo již třeba.
S pozdravem pozor na vačky ještě dvakrát děkujeme.
No taky mám pocit, že to psal pan majitel sám a nebo to psal nějaký blbec. Obojímu by zde předvedený spůsob vyjadřování odpovídal. Jinak no comment. Tohel orpavdu komentář nepotřebuje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.11.2007 09:15, RE: No comment
anonym napsal:
No taky mám pocit, že to psal pan majitel sám a nebo to psal nějaký blbec. Obojímu by zde předvedený spůsob vyjadřování odpovídal. Jinak no comment. Tohel orpavdu komentář nepotřebuje.
Možná ta kára je dobrá, ale hodnotit to, když má najeto 8 měsíců a cca 22000 km na skoro novém vozu? Takhle lze hodnotit tak spotřebu (jo, asi je dost dobrá). Při těchhle km by měl být v perfektním stavu i Logan.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.11.2007 09:35, proc
pri vsi ucte k redakci Tipcars.com nechapu motivaci k zverejneni neceho takoveho .... "zkusenosti" uplne o nicem, jen reklama reklama reklama.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.11.2007 09:47, RE: proc
anonym napsal:
pri vsi ucte k redakci Tipcars.com nechapu motivaci k zverejneni neceho takoveho .... "zkusenosti" uplne o nicem, jen reklama reklama reklama.
Jméno dealera bylo pro větší objektivitu z textu odstraněno.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.11.2007 10:05, Kontrolka oleje...
Tak kontrolka oleje, potvora jedna, svítila ? Tak to ji vytáhneme, a má po ptákách ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.11.2007 10:24, Audi A3
Měl jsem možnost být svezen v A3, a můžu víceméně potvrdit majitelovi postřehy - spracování skutečně na 1+, výborné materiály, hezké zladění, všechno OK, a taky mě překvapila ta hlučnost. Od TDi jí člověk samožřejmě očekává, ale na druhou stranu Audi s image prémiovky by si mohlo dát s odhlučněním trošicku více práce.
Jinak A4 je hezké autíčko, hodně se mi líbí. Až jednou budu veliký a budu vydělávat hóóódně pěněz tak si ji ale stejně asi nekoupím - ne že bych měl něco proti koncernu, ale to už jsi prostě koupím Volvo nebo SAABa. Ty jsou mému srdíčku nejblíže.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.11.2007 10:25, Osobně bych do předváděčky nešel
Tohle auto mělo při koupi najeto sice jen 11 tis km, ale na 99% takovým způsobem, že motor bude opotřebovaný, jako po 150 tis km u "normální" ojetiny. Neboť předváděcí vozy slouží k tomu, aby předvedly maximum ze svých schopností bez ohledu na to, zda je motor syrový, resp. zajetý, studený atd. Jistě nikdo nečeká, že při předváděcí jízdě s ním bude prodejce nebo potenciální kupec jezdit stylem "klobouk". Prostě myslím, že ta sleva cca 200 tis CZK za ty problémy do budoucna nestojí...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.11.2007 10:58, RE: Osobně bych do předváděčky nešel
anonym napsal:
Tohle auto mělo při koupi najeto sice jen 11 tis km, ale na 99% takovým způsobem, že motor bude opotřebovaný, jako po 150 tis km u "normální" ojetiny. Neboť předváděcí vozy slouží k tomu, aby předvedly maximum ze svých schopností bez ohledu na to, zda je motor syrový, resp. zajetý, studený atd. Jistě nikdo nečeká, že při předváděcí jízdě s ním bude prodejce nebo potenciální kupec jezdit stylem "klobouk". Prostě myslím, že ta sleva cca 200 tis CZK za ty problémy do budoucna nestojí...
S tím opotřebením jseš asi trošku vedle a s názorem na předváděcí auta taky - slouží k úplně něčemu jinýmu. Ale to je tvoje věc.
Pokud na to máš kup si klidně auto nový za plný ceníkový ceny, o čemž silně pochybuju.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.11.2007 11:45, RE: Osobně bych do předváděčky nešel
anonym napsal:
Tohle auto mělo při koupi najeto sice jen 11 tis km, ale na 99% takovým způsobem, že motor bude opotřebovaný, jako po 150 tis km u "normální" ojetiny. Neboť předváděcí vozy slouží k tomu, aby předvedly maximum ze svých schopností bez ohledu na to, zda je motor syrový, resp. zajetý, studený atd. Jistě nikdo nečeká, že při předváděcí jízdě s ním bude prodejce nebo potenciální kupec jezdit stylem "klobouk". Prostě myslím, že ta sleva cca 200 tis CZK za ty problémy do budoucna nestojí...
Zajížděly se snad naposled Š 120, ne? Současné motory mohou dostat nálož hned od 1. km, ano po cca 10 tkm sleze spotřeba paliva i oleje, toť vše. Jinak 9.000,- za cca 2 hod. a nic, nedokážu si představit, tu sumu, až se bude řešit nějaký problém. Nebo nebude?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.11.2007 12:15, RE: Osobně bych do předváděčky nešel
Pepe napsal:
Zajížděly se snad naposled Š 120, ne? Současné motory mohou dostat nálož hned od 1. km, ano po cca 10 tkm sleze spotřeba paliva i oleje, toť vše. Jinak 9.000,- za cca 2 hod. a nic, nedokážu si představit, tu sumu, až se bude řešit nějaký problém. Nebo nebude?
tak to jsi celkem nejsem jistej - já mám třeba v technické dokumentaci k autu napsáno, že se DOPORUČUJE zhruba prvních 5 tis KM nepřekračovat určitou rychlost nebo vytáčet motor. A první 1-2týdny to auto skutečně bylo líné jak nějaká stará Š120...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.11.2007 13:06, RE: Osobně bych do předváděčky nešel
kuko napsal:
tak to jsi celkem nejsem jistej - já mám třeba v technické dokumentaci k autu napsáno, že se DOPORUČUJE zhruba prvních 5 tis KM nepřekračovat určitou rychlost nebo vytáčet motor. A první 1-2týdny to auto skutečně bylo líné jak nějaká stará Š120...
Verim, ze je spousta lidi kterym se tato A4 libi. U tohoto modelu bych ale s koupi vahal. Prijde mi, ze se u nej ukazuje az moc zname porekadlo "Audi = auto bez duse". z motoru 2.0 TDi taky nejsem nadsenej... Proti koncernu nic nemam, treba vetsi A6 3.0 TDi je auto ktere se ve sve tride neztraci. Ale ta A4 to je zoufale!!! No a predvadeci auto bych asi taky nepreferoval. Motory jsou sice predzajete, ale porad je u nich znat syrovost. myslim ze 5-7 tis km by se auto melo setrit. pak se usadi spotreba hlucnost motoru atd... ruku na srdce, kdo z nas ceka pri predvadeci jizde az se motor zahreje? Na druhou stranu 300tis Kc je pekna castka, ktera vystaci na nove turbo...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.11.2007 15:10, RE: proc
anonym napsal:
pri vsi ucte k redakci Tipcars.com nechapu motivaci k zverejneni neceho takoveho .... "zkusenosti" uplne o nicem, jen reklama reklama reklama.
Už dávno jsem trvdil zrušit tenhle server.Práci čest !!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.11.2007 15:35, RE: Osobně bych do předváděčky nešel
kuko napsal:
tak to jsi celkem nejsem jistej - já mám třeba v technické dokumentaci k autu napsáno, že se DOPORUČUJE zhruba prvních 5 tis KM nepřekračovat určitou rychlost nebo vytáčet motor. A první 1-2týdny to auto skutečně bylo líné jak nějaká stará Š120...
Jde o to, jak se k tomu člověk chová. Normálně se dá s autem jezdit od toho 1. kilometru, odrovnat se dá motor v kterémkoli životním stadiu. A jinak než "normálně" by se nemělo jezdit nikdy. A pokud má člověk dobrý vztah s dealerem, není problém se na předváděčce domluvit dopředu - vybrat barvu, výbavu atd. Dokonce nemusí mít nic najeto, jen musí u prodejce 3 měsíce odpočívat (vystavené nebo ve skladu, je to jedno). Cena je samozřejmě jinde...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.11.2007 16:20, RE: Kontrolka oleje...
Riccardo napsal:
Tak kontrolka oleje, potvora jedna, svítila ? Tak to ji vytáhneme, a má po ptákách ...
Záleží jaká svítila. Jestli ta žlutá, stačí dolít olej a měla by shasnout, jestli červená, tak ruce pryč...Jistě budou chycený ložiskové pánve. 2,0 TDI 16V má bohužel celou řadu drahých problémů a ne všechny se v záruce podaří vychytat. Osobně bych raději jednodušší 1,9 TDI.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.11.2007 18:11, Recenze??
To není recenze,ale pochvala dobré koupě. Za ty prachy se dají pořídit daleko zajimavější vozy,ale hlavně že je majitel spokojen. Tak ať jezdí
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.11.2007 18:19, RE: proc
anonym napsal:
Už dávno jsem trvdil zrušit tenhle server.Práci čest !!!
Když ho zrušíš, tak no nebudeš moct číst. Tak ho nečti rovnou a nazdar.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.11.2007 18:26, RE: Recenze??
Marcus napsal:
To není recenze,ale pochvala dobré koupě. Za ty prachy se dají pořídit daleko zajimavější vozy,ale hlavně že je majitel spokojen. Tak ať jezdí
Mazda 6 MPS, Lexus IS 200, Subaru Legacy....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.11.2007 19:42, RE: Recenze??
anonym napsal:
Mazda 6 MPS, Lexus IS 200, Subaru Legacy....
je tady zase krásně vidět, že naprostá většina uživatelů, kteří sem píší se řídí pravidlem kritika za každou cenu. Co se týče předváděcích aut, je to super koupě. Bohužel těchto aut je velmi málo, většinou už je mají domluvené dlouho dopředu větší klienti autosalonu nebo známí prodejců.
Na motor 2.0TDI-PD si nemůžu stěžovat, zrovna tak na předváděčky. Kupoval jsem do firmy dvě octavky s tímto motorem, jedna měla najeto 15tis km, jedna 13500, dnes mají obě kolem 150tis km (obě jezdí ve firmě, převážně dlouhé vzdálenosti), a kromě jedné škrticí klapky, kterou mi navíc vyměnili v rámci záruky, nemám žádný problém. Navíc jsem na každém z těchto aut ušetřil cca 200.000,- než kdybych je kupoval nové.
Takže nějaké "zaručené" žvásty (promiňte tento silný výraz ale jinak to říct neumím) o tom, jak jsou předváděčky na prd, považuji za naprosté výmysly.Navíc, dlouhodobá spotřeba na obouch autech je 5,8L/ což je fantastické. Moc by mě zajímalo, kolik místních "vědátorů" kteří to sem napsali, mají nějakou konkrétní zkušenost, podle které by si tento názor udělali. Velice silně o tom pochybuji.
Takže vzkaz: kritika ano, ale ne za každou cenu
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.