0
zpět
 

diskuze k tématu: Audi A4 1.9TDI a stav po 200 tis. Km

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.03.2009 21:47, Milý EasyDriver(e)!
EasyDriver napsal:
Důvodem, proč jsem neodpověděl na Vaši otázku, je přísně logická snaha nerozvíjet Vaše zastírací manévry, které jsem jasně v předchozím příspěvku pojmenoval. Vynucujete-li si i přesto zdůvodnění, odpovědí nechť Vám je samotná jazyková podstata onoho slovního spojení. Každý má svou pravdu. Bez ohledu na to, jak blízko té objektivně hodnocené je. Jenže ta, jak jsem již uvedl, nebyla ani v nejmenším obsahem mého sdělení. Přesto se tohoto tématu jako tonoucí stébla stále chytáte, stejně jako píšete ...
Naše LOGIKA (evidentně) NEkráčí stejným směrem ,-)
Dovolím si NAOPLÁTKU zmínit VAŠE "zastírací (a úhybné) manévry" a vás (a vaše "subjektivní" názory, které jste během JEDIN0HO dne o mě napsat zvládl) CITOVAT:
1) jste SVĚTAČKA (jakpak jste k TOMUto "došel"?)
2) vnucování SVÝCH pravd (já vím já vím, už jste ŘÍKAL, že NEodpovíte/NEvysvětlíte)
3) ve vašich ODBORNÝCH článcích (NErozumím?)
4) osoba VAŠEHO formátu (to zní jako "lichotka" - nic PROTI NEmám (ale s vámi/u vás si až tak jistá NEjsem) ...mimochodem VAŠE "kladení" slov naznačuje že toto označení BEZ problémů pasuje i na VÁS ,-)
5) jak tonoucí STÉBLA chytáte (já se tedy MOC ráda potápím a popravdě zrovna ŽÁDNÝ pocit "tonutí" NEzaznamenávám .-)
6) nabitý program automobilového odborníka par exellence (tady jste opravdu PŘEstřelil, ROZHODNĚ se NEcítím být /a NEjsem - v česku by toto třeba k jménu Martin Vaculík pasovalo/ "odborníkem" - autíčka jsou "zábavička" - a BEZ vymýšlení až ta č. 2 - o HUDBĚ, raději o té klasické ale "nejen", si kdykoliv MOC ráda popovídám)
7) reinkarnovala se do vás Xena (nu to je také celkem "milé" a přiznávám že "maličko" takové sklony již od školy mám, ale já si /tu/ spíše jako Doňa Quiota občas připadá(vá)m ,-)
8) nutkavá touha po zviditelňování (nu "maličko" - ale JEN v NĚČEM! - snad "exhibicionistka" i jsem, myslím však že jsou MNOHEM "výraznější/snazší a prověřené" cesty jak se "zviditelnit" - nebo? Ono takové ZVIDITELNĚNí - mezi anonymně diskutujícími na TipCars - z toho může být ... /to může přinést ... také vás NIC nenapadá? ,-)
PPS: Tak to mne tedy MRZí - že vy TAK "tajupně anonymní" se snažíte být (že ani TOTO ani TAKovou "drobnost" jako je "oblíbená HUDBA" prozradit o sobě NEchcete - v tom je tedy mezi českým a .... "zahraničním" podobným serverem věru OBROVSKÝ rozdíl!)
A jinak co JÁ posloUchám "Krkovička" SPRÁVNĚ "tipl/odhadl" ,-)
Pěkný den
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.03.2009 21:56, RE: Milý Tomi!
RadekJ napsal:
Kylie. Teď jsem na RRI díval také. TDI s výkonem 77 kW tam je pod Caddy Life TDI DSG -06 (77 kW) .. naměřeno 78 kW. Vzhledem k tomu, že ještě máš mechanické ztráty z převodovky, tak je to slušný výsledek. Ale do 90 kW je to furt daleko.
Děkuji za "upozornění" - na Caddy jsem se NEdívala, ale poměr 77 - psáno; 78 - naměřeno je BEZ přehánění "VELMi dobrý až VÝBORNÝ"!
Pěkný den
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.03.2009 23:24, RE: Interiér po 200 tisících
Horst napsal:
Podívejte se prosím na tu fotku interiéru, jak vypadá auto s najetými 200 tisíci kilometry, a pak to srovnejte s nabídkami našich bazarů, kde mají auta libovolného dvouciferného stáří s víceméně konstatními 130 000 (+/- 20 000) km. A každý druhý kupující rád uvěří, že s tím jezdil německý důchodce akorát v neděli do kostela...
To je, milý Horst(e) VELMI DOBRÝ postřeh/připomínka!
PS: Shodou okolností to nedávno zažil jeden kamarád, který vůz s CERTIFIKÁTEM a prověřením a cca 125.000 km koupit chtěl. I tak si předvybraný automobil přes české zastoupení firmy ověřit nechal a DVOJNÁSOBNÝ počet kilometrů vůz při poslední prohlídce za sebou měl!
Místo "omluvy" či "vysvětlení" mu bylo jen: "A co ste čekal, to dělaj fšichni" řečeno a vůz DÁL s o 100.000 kilometrů podtočeným tachometrem nabízen byl ...
To je i moje zkušenost s MÝM vozem, že něco přes 150.000 km opravdu NEní problém a vůz stále "jako nový" působí, v českých bazarech však často zřejmě i na vozy s DVOJnásobným počtem km narazíte (a s VELMi "optimistickými" údaji na tachometru) a pak (logicky) již nějaké trable/poruchy přicházejí ... opakovaně jsem o česku četla jako o "smetišti evropy" a věru NEtěší mne to ..
Pěkný den (a alespoň TROCHU méně "podvodů" v oblasti "ojetin" - to bych si přála já)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.03.2009 23:25, RE: Milý EasyDriver(e)!
EasyDriver napsal:
Ať to nazvete jakkoliv, nikterak tím neosvětlíte podivnost Vašeho počínání, o což Vám dle všeho jde. Vedení polemiky nad použitím jednoho výrazu pro mne nemohou být ani v nejmenším objasněním Vašich motivů pro zdejší působení. Možná se tomu záměrně vyhýbáte, možná jste to celé ze zřejmých důvodů tak trochu nepochopila...
P.S.: Nejde o to, že se zde v reakcích vyskytují nepřesná data (i když konec konců, jde přece o subjektivní hodnocení a vlastní názory čtenářů, proč by mělo být nutné mít vždy ...
2 EasyDriver & malcum: panove, ne, ze bych se chtel Kylie jakkoliv zastavat, ve spouste veci mate pravdu, ale ... myslim ze vam unikl jeden nepatrny, ale, svym vyznamem, dost podstatny "detail": toto je verejna diskuze. prispivat muze kdokoliv a jakkoliv (za splneni urcitych pravidel slusnosti). a nikdo nikoho nenuti ty prispevky cist. jinymi slovy .... kdyz se vam nelibi Kyliiny prispevky - nectete je. bo ted delate to same, co ona - snazite se jeden druheho umlatit "tou svoji pravdou".

2 Kylie: panove maji v leccem pravdu. ty piktogramy nemusi vsem byt po chuti (coz neni duvod k jejich zmene) a dost casto mate presprilis agresivni zpusob prosazovani "te vasi" pravdy. nechte brouka (jine nazorove proudy) zit .... ..... (pr.: to Audi ma divne ulozenej motor - no a co ? spouste lidi to nevadi a Audi jim slouzi dobre. jsou spokojeni. neberte jim to)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.03.2009 06:57, RE: Milý EasyDriver(e)!
Key1 napsal:
2 EasyDriver & malcum: panove, ne, ze bych se chtel Kylie jakkoliv zastavat, ve spouste veci mate pravdu, ale ... myslim ze vam unikl jeden nepatrny, ale, svym vyznamem, dost podstatny "detail": toto je verejna diskuze. prispivat muze kdokoliv a jakkoliv (za splneni urcitych pravidel slusnosti). a nikdo nikoho nenuti ty prispevky cist. jinymi slovy .... kdyz se vam nelibi Kyliiny prispevky - nectete je. bo ted delate to same, co ona - snazite se jeden druheho umlatit "tou svoji pravdou".

2 Kyli...
Přesně tak poslední dobou dělám. Vždy zkusím přečíst třeba tři řádky a vzdávám. Připouštím, že občas se tím o něco možná ochudím, ale jinak to prostě nejde. Jak píšete, tohle je veřejné diskusní forum, proto jsem se do téhle chvile držel. Ale když už se do toho EasyDriver pustil, tak jsem mu chtěl vyjádřit podporu.
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.