0
zpět
 

diskuze k tématu: Audi A3

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.04.2007 19:40, RE: opel
Zdenda napsal:
jakekoliv Lambo nebo Veyron
Myslíte? Na normální silnici? Nechci tady mlátit suchou slámu, neboť Speedster Turbo nevlastním a Vy Veyeron nebo Lambo asi také ne, ale obávám se, že na silnici by si tato auta na Opelu vylámala zuby. Souhlasím, že na okruhu by vše velmi pravděpodobně dopadlo jinak, ale byla řeč o bežných silnicích. Řidič Lamba by musel být neuvěřitelně bezohledný nebo šílený (kombinace obojího) aby se za dobře řízeným Opelem udržel. Nezapomínejte, že podvozek dělal Lotus.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.04.2007 01:05, RE: Audi
David_Logins napsal:
Kdybych si mel koupit zadokolku s motorem vzadu to by zbyvalo snad jen.... S1000 az 130...:) jinak samozrejme, 320i V6 neni zadnej superzavodak...pri 160km/h toci malinko pres 3000 a je v pohode. KDyz seslapnu plyn tak jeste zabere a zere okolo 8-9l, coz je pohoda. Jinak do 120km/h je akcelerace velice dobra...(papirove udavana stovka je okolo 9s.a na rovine ve dvou lidech sem to nemeril....ale rekl bych ze bude jeste lepsi. Samozrejme kdyz auto nalozite na maximum, jede volne..ale to pokud n...
320D má papírově 100 za 9s taky tak to teda ta V6 nic moc..jestli skutečně točí 3000 při 160Km tak to je paráda...a jestli ti nic nevrže tak to přijde :)))) No a s těma kličkam jsi to trefil přesně to mě sralo nejvíc. starej civic byl plně v elektrice a bávo skoro za melon jen přední okna v el. :)) Pokud si takhle auto můžeš pujčit a seš s ním spokojenej tak to je faj tak at ti slouží...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.05.2007 16:19, RE: nedostatky
zigi napsal:
No my máme v rodině Octavii 2003 1.6 74kw a tam je taky hrozná převodovka.
Co jsem se ptal ve škodovce, tak říkali že do 1.6 se dávají nic moc převodovky...
Třeba do TDI se dávaj mnohem lepší, což můžu sám potvrdit
Jezdil jsem Octu 1 - 1.6/55 kW (rv.2000) a dalo se jí leccos vytknout, ale převodovka i řazení OK. Zajímalo by mě, jakou motorizaci autor příspěvku měl (55 kW nebo 74 kW?). Mimochodem, A3 je na stejné platformě jako O1.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.05.2007 16:29, Koupeno jako nové...?
anonym napsal:
Jezdil jsem Octu 1 - 1.6/55 kW (rv.2000) a dalo se jí leccos vytknout, ale převodovka i řazení OK. Zajímalo by mě, jakou motorizaci autor příspěvku měl (55 kW nebo 74 kW?). Mimochodem, A3 je na stejné platformě jako O1.....
Obávám se, že většina problémů s autem, která je tu popsaná, vychází z faktu, že auto nebylo koupené jako nové, ale jako předváděcí nebo referentské (odpovídá tomu i nájezd 5000 km při koupi). V takovém případě by auto bylo opotřebvané jako "normální" ojetina po 80-100 tis. km:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.07.2007 08:16, RE: kvalita a spolehlivost ?
z lasky k autum napsal:
Je to pravda, cely koncern VW je o libivem dizajnu , tragicke ergonomii a tragickych smradicich motorech. Predrazeny prumer. Ale mohutna kampan kterou si muze dovolit zabira ..
Zkus Audi A8 , toto je pravý zástupce Audi jako značky , ne A3 pro manželky na nákupy . Taky si musíte pánové uvědomit pro jakou cílovou skupinu je vůz určen .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.07.2007 08:22, Je to věc segmentu
Zdravím všechny zkušené motoristy a rádoby závodníky . A3 je bohužel určena jako doplněk do garáže pro majitele Audi A8 . Resp. nákupní taška pro manželku . Stará česká píseň o prostoru a pohodlí , výkonu motoru a další chytrosti jsou zase až k smíchu . Vůz nižší střední třídy není pro rodinu , ale vzhledem k tomu , že u nás je nejlepší rodinný vůz
vyspělá technika z Mladé boleslavi s názvem Fabie a nejrychlejší Oktávie 1,9 TDi tak si myslím , že debata o A3 je dost vedle a pán co psal recenzi má předat vůz manželce a koupit si auto pro chlapa . Jinak by mně celkem zajímalo,jak by tento vůz hodnotily ženy . Asi by jste byli překvapeni pánové .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.02.2008 19:37, AUDI
Nevím co jste to za kokotí hlavy když o tom autě nic nevýte,jezdite v ček šmejdech a děláte machry.Mám audi a3 1.8 turbo najeto 230ticis km a bez poruch.Pokud chcete pomlouvat nějakou značku tak si pomlouvejte plastový škodovky.Audina je byla a bude nesmrtelná.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.03.2008 12:35, RE: AUDI
anonym napsal:
Nevím co jste to za kokotí hlavy když o tom autě nic nevýte,jezdite v ček šmejdech a děláte machry.Mám audi a3 1.8 turbo najeto 230ticis km a bez poruch.Pokud chcete pomlouvat nějakou značku tak si pomlouvejte plastový škodovky.Audina je byla a bude nesmrtelná.
Souhlas, mam A3 1,6 r.v. 96 a za dobu co ji mam- rok a 1/2- tak zadny problem, jenom jezdim. BTW rodice maji O1 r.v.97 se stejnym motorem a kdyz slysim jak hazete O1, A3 do jednoho pytle, ze je to stejna platforma a tudiz stejny auta, tak si zkuste prolizt do detailu obe auta - jakoze jsem tu moznost mel - kazdej tak musi poznat ten rozdil, ze se ty auta srovnat nedaji, proste AUDI je o KUS dal!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.07.2008 19:49, recenze
Nevim jak moc se pán vyzná v autech ale řekl bych že jeho recenze je minimálně zajímavá a vzhledem k tomu že auto vydržela jeho zacházení bez poruchy tak audi je bezesporu velmi odolné a spolehlivé auto.
reagovat
  1 ... 4 5 6




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.