0
zpět
 

diskuze k tématu: LAND ROVER DISCOVERY 3 (doplněno)

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 20:46, LD 3
Dal bych krk na to, že to auto bylo utopené v moři....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 20:52, LD3
Vsadím se, že to auto bylo utopené ve slané vodě...vše by odpovídalo, koroze, lak, zkratování a to zamlžování světlometů...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 22:50, RE: vsem
Pavel Kulda napsal:
Naše další jednání byla směřována na vedení spol. AMT Praha, kde jsme osobně jednali s p.Vojtou, p.Hálkem i Dr.Horst Udo Richtrem, bohužel ani nejvyšší vedemí spol. v ČR nám nevvyšlo vstříc v žádném směru s nabídkou konečného řešení situace, ačkoliv každá návštěva byla provázena údivem nad skutečností, že vůz je stále naším majetkem. Proto jsem kopie celé mé dokumentace včetně znaleckých posudků v češtině a v překladu AJ zaslal 19.04.07 přímo výrobci do Anglie. Podařilo se mi kontaktovat B. De...
Vážený pane Kuldo,
po přečtení Vašich řádků jsem se znovu přesvědčila,že v tomto státě mají podvodníci a zloději stále zelenou,jsouc pod ochranou státních institucí a člověk bez těch ,,správných" kontaktů musí o svá práva tvrdě bojovat.Někdy je to boj marný,dlouhý,což je zřejmě i Váš případ.
Ale bojujte dál,chci věřit,že se konečně najde instituce,která tento případ konečně řádně vyšetří a že tito profesionální zloději na pozicích pro normálního člověka nedostupných,si tento zmetek,prodaný za dva miliony převezmou k vlastnímu užívání a Vám vrátí Vaše peníze.
Určitě budeme sledovat další vývoj situace ve Vašem případě,přejeme hodně zdaru a držíme palce!!! Jana
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 23:21, důvěřivý člověk
Vážený pane Kuldo,
po přečtení Vašich řádků jsem se znovu přesvědčila,že v tomto státě mají podvodníci a zloději stále zelenou,jsou pod ochranou státních institucí a člověk bez těch ,,správných" kontaktů musí o svá práva tvrdě bojovat.Někdy je to boj marný,dlouhý,hodiny ztraceného času,nervů a konečně i zdraví.
Ale bojujte dál,chci věřit,že se v tomto státě konečně najde instituce,která tento případ řádně vyšetří a že tito profesionální zloději na pozicích,pro normálního člověka nedostupných si tento zmetek prodaný za dva miliony převezmou k vlastnímu užívání a Vám vrátí Vaše peníze.
Váš případ sleduje celá naše rodina,přejeme Vám mnoho zdaru a držíme palce!!!!! Jana
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 30.10.2007 18:15, RE: LD3
anonym napsal:
Vsadím se, že to auto bylo utopené ve slané vodě...vše by odpovídalo, koroze, lak, zkratování a to zamlžování světlometů...
Vyjadřujete se k něčemu,o čem nevíte vůbec nic.......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 30.10.2007 18:22, RE: LD 3
Kojak napsal:
Dal bych krk na to, že to auto bylo utopené v moři....
A nebyl jste náhodou utopenej s tím autem taky ?? Když na to dáváte krk....!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 30.10.2007 19:25, RE: Nový Land Rover Defender
anonym napsal:
Měl jsem možnost otestovat nový Defender s 4 válcovým motorem od Fordu.Bohužel nový motor má převodovku s velmi krátkou jedničkou(pro rozjezdy naloženého FORD Transita) a příliš daleko nastavenou dvojkou.Při jízdě např. po měkké louce do kopce je problém vůbec nahoru přeřadit.Další vážnou chybou je umístění páky redukce dál od řidiče.Konstruktéři ji správně umístili pro vozy s volantem na pravé straně.Je-li volant na levé straně je třeba se k redukci naklánět a to je při jízdě terénem velmi nepo...
Jenom takový dovětek....U tohoto vozu "Defendr" je centrální zamykání na předposledním nebo posledním místě, je to auto většinou na práci......není to žádná limuzína za tři mega......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.11.2007 19:23, lada horvát
náš známí má podobné zkušenosti z vozem jaguar S type ale kupoval ho ve stejné prodejně jaguar moravia,mlží se světla,celá elektronika blbne.asi ho taky někde hodily do moře.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.11.2007 19:01, RE: Zamindrákovaní chudáci neraďte
Martin Vaculík napsal:
Krásně se nám tu kristalizuje povaha česká. Průměrný pilot Fabie HTP trpící mindrákem z drahých vozů, které ho denně stokrát předjíždějí zprava zleva, si ho má možnost vyléčit. Je to jako ta lidová píseň o pánech v krytém voze, na které taky někdy trhne, jednou se jim kolo zláme, jindy vůz se zvrhne. Teď jste všichni náramně chytří. Zejména mne rozzuřily tyto narážky na autora:
1) Že to moh tušit, když si takovou sračku kupoval: Proboha, jak mohl vědět, že si kupuje sračku? Když to auto bylo nov...
Opravdu výstižně popsané,souhlasím
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 11.11.2007 17:35, Odmlžování světlometů
Zděšující zkušenost s údajně luxusním výrobkem, navíc se nelze dovolat práva...
Tlumičům... moc nerozumím, ale co se týče zamlžení světlometů, pak je zkušenost taková, že dobře navržený světlomet, který projde Design Verification Testy a ECE testy, tak i když ho nějak utopíte, pak po vysušení musí začít normálně odmlžovat (otázkou je průchodnost větracích kolínek, příp. degradace elektroniky uvnitř světlometu) - je tedy nejisté zda by byl nový kus po této stránce kvalitnější.
Osobně jako jediné řešení vidím obdržení nového automobilu od výrobce - coby satisfakci - a nahrazení současných dealerů novými - obé je v rukou výrobce, který by si měl po takové přímé stížnosti situaci nezávisle ověřit.
Na recenzi jsem zabrouzdal kvůli poutavé nabídce ojetin, tato recenze mi pravděpodobně ušetřila hodně statisíců, času a nervů. Děkuji autorovi.
Recenze : OK - jasná.
Diskuse : pestrá, ale bohužel z velké části vzájemně a zbytečně urážlivá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.12.2007 23:06, RE: pathfinder
anonym napsal:
DLouho jsem se rozmýšlel jaké vozidlo koupit a discovery byl jedním z kandidátů. A když to tak čtu , tak jsem moc rád , že jsem si koupil nissan pathfinder. Nejen , že jsem ušetřil asi pul milionu ale za dobu co ho mám ( 1,5roku , 45tis km) jsem s autem nemusel kvuli jediné poruše do servisu.
a hle - mně se po prvním měsíci pokazil airbag spolujezdce...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.12.2007 09:21, RE: Zamindrákovaní chudáci neraďte
edmund napsal:
jen klesej na evolučním žebříčku.
Edmunde, bohužel má pravdu, podepíšu skoro každé slovo, jen slovo Fabia tam být nemělo. Stydím se za Čechu u švédský stolů, tam je opravdu poznat na první pohled, že máme "jinou výchovu".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.12.2007 14:58, RE: Clayton
anonym napsal:
Jezdím s Disco III 2,7 V6 automat 2 roky a lepší vůz prostě není !!! Nenechte se nikdo zviklat od anglické precizní kvality autorem tohoto likvidačního a průhledně cíleného článku, navíc na rozdíl od Vás všech znám pozadí tohoto vykutáleného kupujícího , který , aby dostal auto levněji než jinde , obcházel všechny prodejce v republice s vlastní rukou zfalšovanými nízkými nabídkami jiných prodejců . Vždy , když mu na to přišli a zvedli telefon , utekl z prodejny . Problém,který z vozem měl , nafo...
Abychom si rozuměli a hovořili o tom podstatném:
v článku popsané závady jsou pravdivé, nebo si je vymyslel?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.01.2008 23:56, RE: Zamindrákovaní chudáci neraďte
Martin Vaculík napsal:
Krásně se nám tu kristalizuje povaha česká. Průměrný pilot Fabie HTP trpící mindrákem z drahých vozů, které ho denně stokrát předjíždějí zprava zleva, si ho má možnost vyléčit. Je to jako ta lidová píseň o pánech v krytém voze, na které taky někdy trhne, jednou se jim kolo zláme, jindy vůz se zvrhne. Teď jste všichni náramně chytří. Zejména mne rozzuřily tyto narážky na autora:
1) Že to moh tušit, když si takovou sračku kupoval: Proboha, jak mohl vědět, že si kupuje sračku? Když to auto bylo nov...
Pan Vaculík, čítate to po sebe? Načo je dobrý tento agresívny výšplech?
reagovat
discovery3
počet příspěvků1
datum registrace15.03.2023
Středa 15.03.2023 14:15, Stejná závada
Dobrý den, na mém Discovery 3 se objevila stejná závada.
Při jízdě to zazvoní, objeví se ikony zvedání vozidla, navíc to píše engine fault, automatic transmission fault, park brake fault, auto jede bez výkonu, je problém přejet křižovatku s tak slabým zrychlením. Po zastavení auta a vypnutí motoru a znovu nastartování auto je bez hlášek a jede normálně. Ale asi tak 2 -5 min než to spadne do nouzového režimu.
Zajímalo by mne, jestli autor článku už závadu nějak vyřešil, nebo co s tím.
Děkuji.
reagovat
  1 ... 6 7 8


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.