0
zpět
 

diskuze k tématu: LAND ROVER DISCOVERY 3 (doplněno)

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 00:24,
Hmmm, tak to je něco, čumím jak puk.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 01:15, Nove auto
A pak kupte nove auto s jistotou, ze se nemusite 2 roky po dobu zaruky starat. Rekl bych, ze nove auto je stejne riziko jako nove auto. Poku dnekoupite uplne holatku, na kterem neni moc elektriky, ale koupite neco lepsiho tak mate ve finale vice problemu jak s 3 letou ojetinou. Land Rover je toho dukazem. Pan mel zrejmne smulu a jednani servisu a firmu je zcela nemozne, ale mam zcela stejnouz zkusenost s pocitacem kdy pri posledni reklamaci a oprave pocitace firma zkrachovala a nikdy jsem uz svuj pocitac nevidel :(
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 02:44, Clayton
A přesně tohle je důvod, proč je nejlepší vykašlat se na všechny oslavné recenze v Top Gearu a dalších podobných periodikách a koupit si něco spolehlivějšího, osobně mám dobré zkušenosti s Land Cruiserem 120. Pi koupi auta jsem dal přednost spolehlivosti Toyoty před Hi Tech řešením LR a za čtyři a půl roku jsem řešil pouze závady typu ulomené úchytky koberečku nebo nadměrně opotřebovaného koženého potahu volantu (v záruce nakonec vyměněno). Je sice pravda, že Disco III je hodně dobré auto, bohužel jen těch několik málo procent času, kdy opravdu funguje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 07:06, RE: Nove auto
mufik.martin napsal:
A pak kupte nove auto s jistotou, ze se nemusite 2 roky po dobu zaruky starat. Rekl bych, ze nove auto je stejne riziko jako nove auto. Poku dnekoupite uplne holatku, na kterem neni moc elektriky, ale koupite neco lepsiho tak mate ve finale vice problemu jak s 3 letou ojetinou. Land Rover je toho dukazem. Pan mel zrejmne smulu a jednani servisu a firmu je zcela nemozne, ale mam zcela stejnouz zkusenost s pocitacem kdy pri posledni reklamaci a oprave pocitace firma zkrachovala a nikdy jsem uz svu...
Martine teď teda kecáš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 07:50, RE: Nove auto
mufik.martin napsal:
A pak kupte nove auto s jistotou, ze se nemusite 2 roky po dobu zaruky starat. Rekl bych, ze nove auto je stejne riziko jako nove auto. Poku dnekoupite uplne holatku, na kterem neni moc elektriky, ale koupite neco lepsiho tak mate ve finale vice problemu jak s 3 letou ojetinou. Land Rover je toho dukazem. Pan mel zrejmne smulu a jednani servisu a firmu je zcela nemozne, ale mam zcela stejnouz zkusenost s pocitacem kdy pri posledni reklamaci a oprave pocitace firma zkrachovala a nikdy jsem uz svu...
Panebože Mufíku....

- Elektrika a elektronika v autě je z 90 % stejná, ať jde o holátko a nebo ne.

- většinou se nesere elektrika, ale železo (což bývá i ten snímač)

A k tomu pán měl zřejmě smůlu - já počínání toto člověka při koupi nemůžu považovat za rozumné ani trochu.

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 08:04, dokoli
Bohužel začíná platit, že spolehnout se můžete jen na vozy Made in Japan nebo South Korea.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 08:23, cena
Když zaplatíte 2x200 000,- + 1 650 000,- hotově tak prostou matematikou je jasné že součet je 2050000,- a ne 1850 000,-. Na to nemusím kontrolovat účty abych věděl kolik pouštím z portmonky.
Jinak, dneska už ty auta asi prodává kde kdo, když Land Rovera ani nezajímá co za šmucky jeho auta prodává.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 08:23,
Tak si blbý že si koupíš takovou sračku ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 08:27, Matematika
Nechtěl bych sahat do sebevědomí autora článku, ale mezi námi spočítat že 2x200 000 + 1 650 000 je 2 050 000 by snad dokazal i podprůměrný žák 2. třídy základní školy a nechat se takhle jednoduše "ojebat" o 200 tis. je vizitka vlastní blbosti. Ani se nedivím, že vám potom dotáhli takový vrak. Jinak koupit si nové auto se zrezavělým podvozkem, podepsat přebrání vozidla a v neposlední řadě složit dva miliony předem aniž bych auto viděl, to znamená buď velmi slušnou porci masochismu nebo seno v palici...

V každém případě, stalo se a Vám asi nezbude než se obrátit na soud.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 08:38, Nic prekvapiveho
O Land Roverech je zname, ze jsou to uzasna auta, kde si majitel musi uzit kazdou minutu jizdy, protoze dohromady jich zas az tak moc nebude. Roveracke schopnosti vyvinout fantasticke auto se vyrovna jen jejich naprosta neschopnost ho seriove vyrabet.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 08:46, RE: Matematika
Miky napsal:
Nechtěl bych sahat do sebevědomí autora článku, ale mezi námi spočítat že 2x200 000 + 1 650 000 je 2 050 000 by snad dokazal i podprůměrný žák 2. třídy základní školy a nechat se takhle jednoduše "ojebat" o 200 tis. je vizitka vlastní blbosti. Ani se nedivím, že vám potom dotáhli takový vrak. Jinak koupit si nové auto se zrezavělým podvozkem, podepsat přebrání vozidla a v neposlední řadě složit dva miliony předem aniž bych auto viděl, to znamená buď velmi slušnou porci masochismu nebo seno v pal...
Sice dost tvrdé, ale bohužel je to tak. Jestli pro autora peníze znamenají tak málo, klobouk dolů. Občas o nějaký ten peníz taky přijdu, ale při koupi nového auta - neuvěřitelné. To bych tam na ně vlít s mlsným klackem, i kdybych si to měl odsedět....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 08:50, Doporuceni
Odebertn dalsi auto, ale zaplatte jen zalohu. Zbylou sumu si zapoctete s pohledavkou a smitec.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 08:54,
Vzhledem k tomu, že vím jak vypadá zpracováním Land Rover FreeLander (ten poslední). A jakou dostal recenzi třeba ve zmíněném Top Gearu, vůbec se nedivím. Freelander prostě vůbec nestojí za ten milión, Ty levné plasty v exteriéru no fuj.. Taky nechápu co dělá v takovém SUV spojka haldex, v anglii asi neznají subaru jinak by se styděli za takovou dardu nabízet auto s připojitelným pohonem všech 4 spojkou.. Však se mrkněte na různé indexy spolehlivosti, ty jsou výmluvné a myslím docela určující při výběru nového vozu. Ale jinak to jsou opravdu krásná auta, mají vznešený, robustně působící design. Pána je mi líto a velice mě mrzí že takoví sráči prodávají tak technicky zajímavé vozy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 09:00, RE: Doporuceni
anonym napsal:
Odebertn dalsi auto, ale zaplatte jen zalohu. Zbylou sumu si zapoctete s pohledavkou a smitec.
Já znám Land Rovery jen ty, co má armáda a můžu vám říct, že vydržej docela dost, ale taky jsou to fakt holátka. V terénu to taky ujde, ale je trochu škoda, že zatímco třeba Britové je maj taky, ale ve vojenské verzi, tak nám je koupili ve farmářské verzi a proto si s nima nemůže člověk dovolit tolik, co oni. Na druhou stranu je fakt, že Ruský UVAZ je na tom v terénu líp a tam se asi žádné verze nerozlišují
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 09:18, Autore, já si auto pořizuje zásadně na pronájem. Vyjde mě to levněji a nemusím se o nic starat, je to i včetně náhradního vozidla.
.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 09:46, RE: Nove auto
mufik.martin napsal:
A pak kupte nove auto s jistotou, ze se nemusite 2 roky po dobu zaruky starat. Rekl bych, ze nove auto je stejne riziko jako nove auto. Poku dnekoupite uplne holatku, na kterem neni moc elektriky, ale koupite neco lepsiho tak mate ve finale vice problemu jak s 3 letou ojetinou. Land Rover je toho dukazem. Pan mel zrejmne smulu a jednani servisu a firmu je zcela nemozne, ale mam zcela stejnouz zkusenost s pocitacem kdy pri posledni reklamaci a oprave pocitace firma zkrachovala a nikdy jsem uz svu...
A tož to byla myšlenka dne, že nové auto je stejné riziko jako nové auto... Jak od otce Furase... ;)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 11:09, RE: Nove auto
Giorgio napsal:
A tož to byla myšlenka dne, že nové auto je stejné riziko jako nové auto... Jak od otce Furase... ;)
Já bych auto vrátil a požedoval peníze zpět ihned po projevení stejné závady 3x což bylo v tomto případě to vyrovnávání vozu a vůbec bych se s nima nebavil.auto za 2mega a takové problémy???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 11:11, pathfinder
DLouho jsem se rozmýšlel jaké vozidlo koupit a discovery byl jedním z kandidátů. A když to tak čtu , tak jsem moc rád , že jsem si koupil nissan pathfinder. Nejen , že jsem ušetřil asi pul milionu ale za dobu co ho mám ( 1,5roku , 45tis km) jsem s autem nemusel kvuli jediné poruše do servisu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 11:44, SUV
Teď jsem byl na dovolený v Ománu: po silnicí se tam proháněj v tehlě Land Roverech, ale v poušti a v těžkých podmínkách jezdí jen v Land Cruiserech, Pajerech a Pathfinderech.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 12:25, Pro luxusnější vozy do Německa!
Majiteli nejspíš nezbyde, než vést s prodejcem vleklý soudní spor. Ale už skutečnost, že dealer požaduje donést tak velké peníze v igelitce, ho měla varovat. S největší pravděpodobností mu prodal poničený kus při dopravě od výrobce, který provizorně opravil (připomíná mi to jistý velký AAAutobazar). Nevěřím, že by NOVÝ vůz této cenové třídy měl po prvním roce ježdění takové množství závad...
reagovat
  1 2 3 ... 8


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.