0
zpět
 

diskuze k tématu: Alfa Romeo 166 - Extravagantní, ne však dokonalá

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.04.2006 10:33,
tohle auto sem si chtel koupit, ale proste mel sem strach a mozna i predsudky, ale az na par nadsencu fakt nevidim nikoho kdo by s tim byl spokojenej, mozna tak prvni majitel kdyz to ma novy a pak to da do prd.le...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.04.2006 11:25, RE: bez předmětu
krakatit napsal:
tohle auto sem si chtel koupit, ale proste mel sem strach a mozna i predsudky, ale az na par nadsencu fakt nevidim nikoho kdo by s tim byl spokojenej, mozna tak prvni majitel kdyz to ma novy a pak to da do prd.le...
No nevim podle recenze to je jen velká italská kasička na peníze.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.04.2006 12:42, RE: bez předmětu
Levi napsal:
No nevim podle recenze to je jen velká italská kasička na peníze.
ano, prave proto sem od toho dal radeji ruce pryc....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.04.2006 13:14, RE: bez předmětu
anonym napsal:
ano, prave proto sem od toho dal radeji ruce pryc....
Stejně mi přijde, že to auto z předu prostě brečí. Hnus!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.04.2006 14:02, boxery
Preco vlastne alfa opustila motory s protibeznymi piestami? Vraj boxer 1.6 8V 76kw bol dobry motor... moznoze by teraz alfy jazdili s fajnovymi modernymi 2 - 3 litrovymi boxermi podobne jak u subaru a nie s chulostivymi 16v twinsparkami...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.04.2006 14:02, RE: bez předmětu
Levi napsal:
No nevim podle recenze to je jen velká italská kasička na peníze.
To sice jo, ale stylova a pokud na ten servis nekdo ma, tak je jedine dobre, ze prispiva take k pestrosti naseho vozoveho parku. Akorat urcite nastve, ze v tom servisu muze travit vic casu nez doma, takze je temer nutnost mit jeste dalsi auto ... ale jinak je moc hezka!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.04.2006 14:09, RE: bez předmětu
AnderN napsal:
To sice jo, ale stylova a pokud na ten servis nekdo ma, tak je jedine dobre, ze prispiva take k pestrosti naseho vozoveho parku. Akorat urcite nastve, ze v tom servisu muze travit vic casu nez doma, takze je temer nutnost mit jeste dalsi auto ... ale jinak je moc hezka!
koukněte se sem tady je to celkem jasne
http://www.autorecenze.cz/car_list.asp?id=2&typ=6&yd=off&auto=Alfa%20Romeo-166

je to italská kasička...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.04.2006 17:49, RE: bez předmětu
petr napsal:
koukněte se sem tady je to celkem jasne
http://www.autorecenze.cz/car_list.asp?id=2&typ=6&yd=off&auto=Alfa%20Romeo-166

je to italská kasička...
Ten kdo to auto má,tak podle mě má v ruce "černýho petra" a při prodeji si s ním užije.Před rokem jsem totiž prodával 156 a tu anabázi co jsem s ní měl nikomu nepřeju.V bazaru mě s ní všude vyhodili,že alfy vůbec neberou a nakonec jsem ji za pár krejcarů dal do Áček.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.04.2006 16:37, 3,2bomba
Na Alfy mám názor,že kdyby ty Italský lemplové dokázali udělat bytelně udělaný auto tak si myslím,že má zaručený úspěch.Co vidíte jezdit po Praze a prostě cšude jinde německý auta, a proč??pač jsou kvalitní a tahle Italka by sem vnesla šmrnc,kterej německá konfekce nenabízí....
Švára měl chvíli Alfu 3,2Luxury,to auto nemělo chybu,no vlastně mělo,po 80000 se tam sralo všechno,ale ten motor prostě super,zvuk,kterej vydával tam nahoře byl bombastickej a zátah taky,ješte na 4 ve stoupání to dokázalo zarazit do sedaček s takovou razancí,že sem se poblil....čest a sílu..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.04.2006 00:57, motor 2.0 V6 Turbo
machane napsal:
Na Alfy mám názor,že kdyby ty Italský lemplové dokázali udělat bytelně udělaný auto tak si myslím,že má zaručený úspěch.Co vidíte jezdit po Praze a prostě cšude jinde německý auta, a proč??pač jsou kvalitní a tahle Italka by sem vnesla šmrnc,kterej německá konfekce nenabízí....
Švára měl chvíli Alfu 3,2Luxury,to auto nemělo chybu,no vlastně mělo,po 80000 se tam sralo všechno,ale ten motor prostě super,zvuk,kterej vydával tam nahoře byl bombastickej a zátah taky,ješte na 4 ve stoupání to dokázalo...
Hosi ja mel 166ku s motorem 2.0 V6 Turbo a to co tu pise v recenzi, ze nema co nabidnout je pekna ciparna. Ten motor je skvely. Kdo mel moznost s nim jezdit, tak vi co dokaze. Zvuk je nepopsatelny a zatah uzasny. Kdyz s tim clovek umi jezdit, dokaze se v klidu dostat na nizsi cifry spotreby. Pri spravnem vyuzivani zatahu turba to pak byl krasny zazitek ze svezeni. Emoce, ktere jine "utaple" znacky nemuzou nikdy nabidnout. Musel sem ho prodat ze zdravotnich duvodu, jinak bych ho jeste mel.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.04.2006 10:51, RE: motor 2.0 V6 Turbo
vasilek napsal:
Hosi ja mel 166ku s motorem 2.0 V6 Turbo a to co tu pise v recenzi, ze nema co nabidnout je pekna ciparna. Ten motor je skvely. Kdo mel moznost s nim jezdit, tak vi co dokaze. Zvuk je nepopsatelny a zatah uzasny. Kdyz s tim clovek umi jezdit, dokaze se v klidu dostat na nizsi cifry spotreby. Pri spravnem vyuzivani zatahu turba to pak byl krasny zazitek ze svezeni. Emoce, ktere jine "utaple" znacky nemuzou nikdy nabidnout. Musel sem ho prodat ze zdravotnich duvodu, jinak bych ho jeste mel.
tento motor měl kamoš v 164 a fakt je to letadlo na který jenom tak nějaký auto nemá.když se jezdí normálně dá se jet za 8,5l.ted má tu 166ku s 2.0l a je zklamanej
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.04.2006 11:34, Alfa Romeo
Alfa Romeo je prostě fenomén! Vlastnil jsem 166 3,0 V6 - naprosto super auto a to jak designem, tak hlavně motorem! Bohužel malinko horší dílenské zpracování a dražší servis, ale pokud se o auto pravidelně stará, tak slouží skvěle. Já osobně už bych do jiné značky nešel.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.04.2006 16:42, RE: motor 2.0 V6 Turbo
vasilek napsal:
Hosi ja mel 166ku s motorem 2.0 V6 Turbo a to co tu pise v recenzi, ze nema co nabidnout je pekna ciparna. Ten motor je skvely. Kdo mel moznost s nim jezdit, tak vi co dokaze. Zvuk je nepopsatelny a zatah uzasny. Kdyz s tim clovek umi jezdit, dokaze se v klidu dostat na nizsi cifry spotreby. Pri spravnem vyuzivani zatahu turba to pak byl krasny zazitek ze svezeni. Emoce, ktere jine "utaple" znacky nemuzou nikdy nabidnout. Musel sem ho prodat ze zdravotnich duvodu, jinak bych ho jeste mel.
Blbosti co se tu píší to nejsou, S tím turbem, to je motor ještě z Alfy 164 (byl dělán hlavně pro Italský trh kvůli daním), zátah super, ale kasička taky, třeba kdyř tě oustí turbodmychadlo, tak v tom jsi za 70000,-Kč a pak je po lítání a zátahu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.04.2006 21:23, RE: motor 2.0 V6 Turbo
Tomáš napsal:
Blbosti co se tu píší to nejsou, S tím turbem, to je motor ještě z Alfy 164 (byl dělán hlavně pro Italský trh kvůli daním), zátah super, ale kasička taky, třeba kdyř tě oustí turbodmychadlo, tak v tom jsi za 70000,-Kč a pak je po lítání a zátahu.
Nojo, ale tohle plati pro kazdy turbo motor.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.04.2006 09:20, RE: motor 2.0 V6 Turbo
mura napsal:
Nojo, ale tohle plati pro kazdy turbo motor.
preto radsej 3liter atmosferak
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.04.2006 11:58, RE: motor 2.0 V6 Turbo
Tomáš napsal:
Blbosti co se tu píší to nejsou, S tím turbem, to je motor ještě z Alfy 164 (byl dělán hlavně pro Italský trh kvůli daním), zátah super, ale kasička taky, třeba kdyř tě oustí turbodmychadlo, tak v tom jsi za 70000,-Kč a pak je po lítání a zátahu.
Na Turba se delaji jednoduse repasy a to je cena, ja nevim,kolem 10.000Kc. A jak bylo receno, kdyz se o auto clovek stara, tak slouzi dobre. S tim souhlasim. A s turbem musi clovek taky umet zachazet a vedet jak jeho zivotnost nesnizovat. Ja bych do nej sel klidne znovu. Nechapu, jak pises, ze blbosti to nejsou. To mi chces rict, ze je to spatny motor, protoze byl v 164ce a ma turbo, ktere nove stoji hodne?! To je nejake.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.04.2006 14:59, RE: motor 2.0 V6 Turbo
vasilek napsal:
Na Turba se delaji jednoduse repasy a to je cena, ja nevim,kolem 10.000Kc. A jak bylo receno, kdyz se o auto clovek stara, tak slouzi dobre. S tim souhlasim. A s turbem musi clovek taky umet zachazet a vedet jak jeho zivotnost nesnizovat. Ja bych do nej sel klidne znovu. Nechapu, jak pises, ze blbosti to nejsou. To mi chces rict, ze je to spatny motor, protoze byl v 164ce a ma turbo, ktere nove stoji hodne?! To je nejake.....
Znas to, kdo chce psa bit ....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.04.2006 16:06, RE: motor 2.0 V6 Turbo
vasilek napsal:
Na Turba se delaji jednoduse repasy a to je cena, ja nevim,kolem 10.000Kc. A jak bylo receno, kdyz se o auto clovek stara, tak slouzi dobre. S tim souhlasim. A s turbem musi clovek taky umet zachazet a vedet jak jeho zivotnost nesnizovat. Ja bych do nej sel klidne znovu. Nechapu, jak pises, ze blbosti to nejsou. To mi chces rict, ze je to spatny motor, protoze byl v 164ce a ma turbo, ktere nove stoji hodne?! To je nejake.....
vsak istotne, kto nevytaca turbo motor za studena a po ostrej jazde ho este necha dochladit na volnobeh, tak vydrzi dlho, repas turba nieje extremne drahy presne jak pises, ale aj tak, mas tu o jednu starost navrch. Tym samozrejme nechcem povedat, ze atmosferak sa moze vytacat za studena.... to plati pre vsetky motory.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 29.04.2006 09:11, Poruchovost Alfy
bubu napsal:
vsak istotne, kto nevytaca turbo motor za studena a po ostrej jazde ho este necha dochladit na volnobeh, tak vydrzi dlho, repas turba nieje extremne drahy presne jak pises, ale aj tak, mas tu o jednu starost navrch. Tym samozrejme nechcem povedat, ze atmosferak sa moze vytacat za studena.... to plati pre vsetky motory.
Alfy se mi moc líbí hlavně ty novější modely a má super motory.rád bych v ní jezdil ale bohužel je moc poruchová tak ruce pryč.kamoš si koupil novou 156 a furt nějaký problémy s elektrikou,motorem,často mi volal ať ho jedu odtáhnout že už mu to zase nejede a tak.Byl rád že to pak po 5letech za pár korun prodal.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 29.04.2006 12:12, RE: Poruchovost Alfy
bruno napsal:
Alfy se mi moc líbí hlavně ty novější modely a má super motory.rád bych v ní jezdil ale bohužel je moc poruchová tak ruce pryč.kamoš si koupil novou 156 a furt nějaký problémy s elektrikou,motorem,často mi volal ať ho jedu odtáhnout že už mu to zase nejede a tak.Byl rád že to pak po 5letech za pár korun prodal.
jojo, kamos s Mondeem mel podobny problem
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.