0
zpět
 

diskuze k tématu: Alfa Romeo 159 Sportwagon 2,4 JTD TI - vrcholná krasavice

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.02.2008 13:04, RE: nuz...
anonym napsal:
Já bych si zase osobně nikdy nekoupil žádné německé předražené auto. A technicky srovnatelné A4 nebo BMW3 by stálo taky trochu jiné peníze. Jinak mám Alfu 159 SW bez TI paketu s tím samým motorem a jsem moc spokojen. Je to už třetí Alfa v řadě kterou mám. Se všemi jsem byl spokojen i pokud se týká spolehlivosti (na rozdíl od známého s BMW3 kterému jako na potvoru ve 100.000 km praskla hlava a podobné chutovky). Pokles ceny vůbec nesleduji a nijak se tím nezabývám. Ale dycky mne pobaví kecy "za...
Ber to prostě tak, že 90% zdejších diskutérů jsou na slovo vzatí odborníci, co vyzkoušeli slušnou řádku vozů, projeli v nich kus světa, jakoby náhodou mají jejich známí, příbuzní, atd. zrovna auta, co se o nich píše v každém z článků, a mají slušné technické znalosti. A ze všeho nejvíce mají už odpovídající věk, za který tohle všechno stihli poznat a utvořit si svůj vlastní názor. Nechej to tak, taky mám Alfu, vlastně už čtvrtého Itala a pokud by mělo platit, co se v takových diskusích dočtech, tak bych byl už asi nejspíš švorc nebo v bankrotu z těch věčných závad. Takže asi kecáme my dva, co? Když jen jezdíme a neopravujeme... nechej to tak, víme své ))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.02.2008 13:10, RE: Hm, 18 metráků při 4,66m délky.
anonym napsal:
ved prave, alfa romeo mala vzdy povest lahkho sportoveho automobilu, no teraz je to tazke nemotorne hovado...
Chalape už jsi ji řídil? Protože dopředu znám odpověď, jestli chceš, rád Ti to zdarma zprostředkuju. Jen aby sis ze zážitků řízení tohoto "ingotu" potom necvrnknul do kalhot. Pokud máš zájem i o to, vidět, jak je ten ingot obratný a jak dává nafrak všem konkurentům své třídy včetně oslavovaného BMW 3er, i na to ti můžu dát odkaz. Ale ty jsi určitě odborník, který ví, co říká, takže asi ani jedno, co???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 24.02.2008 13:03, RE: Hm, 18 metráků při 4,66m délky.
anonym napsal:
Chalape už jsi ji řídil? Protože dopředu znám odpověď, jestli chceš, rád Ti to zdarma zprostředkuju. Jen aby sis ze zážitků řízení tohoto "ingotu" potom necvrnknul do kalhot. Pokud máš zájem i o to, vidět, jak je ten ingot obratný a jak dává nafrak všem konkurentům své třídy včetně oslavovaného BMW 3er, i na to ti můžu dát odkaz. Ale ty jsi určitě odborník, který ví, co říká, takže asi ani jedno, co???
tak davaj...
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.