0
zpět
 

diskuze k tématu: Alfa Romeo 159 Sportwagon 2,4 JTD TI - vrcholná krasavice

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.02.2008 06:54, krása
chci ji hned ted.............uaaaaaaaaaa
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.02.2008 06:56,
"Vždy když přesednu s permanentní čtyřkolky do automobilu s poháněnou pouze jednou nápravou, povzdechnu si, škoda že to není čtyřkolka."

To jezdíte jako MAGOR ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.02.2008 07:28, RE: bez předmětu
anonym napsal:
"Vždy když přesednu s permanentní čtyřkolky do automobilu s poháněnou pouze jednou nápravou, povzdechnu si, škoda že to není čtyřkolka."

To jezdíte jako MAGOR ?
Nemusíte jezdit magor, aby jste sáhl i běžném provozu na limity ... (stačí narazit na magora ...). Navíc v zimním období, kdy jsou kluzské silnice oceníte právě tento pohon všech kol (pokud budete mít napaměti, že čtyřkolka brzdí jako např. předokolka a budete podle toho jezdit ...).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.02.2008 07:41, RE: bez předmětu
anonym napsal:
"Vždy když přesednu s permanentní čtyřkolky do automobilu s poháněnou pouze jednou nápravou, povzdechnu si, škoda že to není čtyřkolka."

To jezdíte jako MAGOR ?
Blbečku nemoralizuj! Takoví předpisoví chlapečci jako jsi ty, jsou nejhorší a nejnebezpečnější.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.02.2008 12:44, Hmm
Šmarja se nedivte, že když do toho naházíte navigaci za 80000, audio od Bose a kdoví co ještě, že vás to přijde skoro na 1,5 mega.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.02.2008 15:34, nuz...
no, nic v zlom, ale za tie prachy je uz celkom slusny bavorak, alebo nejaka mazda6 mps.... prip. nieco podobne... podla mna je tato alfa neskutocne predrazena...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.02.2008 15:39, RE: bez předmětu
Petr - TipCars.com napsal:
Nemusíte jezdit magor, aby jste sáhl i běžném provozu na limity ... (stačí narazit na magora ...). Navíc v zimním období, kdy jsou kluzské silnice oceníte právě tento pohon všech kol (pokud budete mít napaměti, že čtyřkolka brzdí jako např. předokolka a budete podle toho jezdit ...).
Já jezdím na stejných silnicích dnes a denně (vč. těch,. co "testujete" spotřebu) a to že bych si šáhnul na limity předokolky se mi nestalo. Myšleno v běžném provozu - né to že někde na zcela prázdné a přehledné silnici něco zkouším. Přitom jezdím docela svižně.


Se čtyřkolkou jsem párkrát taky - přišlo mi to asi tak potřebné, jako si pořizovat šíbr do auta s klimou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.02.2008 15:43, RE: nuz...
bubu napsal:
no, nic v zlom, ale za tie prachy je uz celkom slusny bavorak, alebo nejaka mazda6 mps.... prip. nieco podobne... podla mna je tato alfa neskutocne predrazena...
to je skutečně pravda, že za ty peníze člověk může mít úplně jiné auto a navíc si myslím, že Alfa Romeo ztrácí hodně na ceně oproti jiným značkám(BMW, Mercedes, Audi, Volvo apod....)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.02.2008 18:20, RE: nuz...
anonym napsal:
to je skutečně pravda, že za ty peníze člověk může mít úplně jiné auto a navíc si myslím, že Alfa Romeo ztrácí hodně na ceně oproti jiným značkám(BMW, Mercedes, Audi, Volvo apod....)
ano, za tie peniaze môže mať človek iné auto, no alfa je tu za túto cenu pre tých, čo chcú alfu a nie iné auto za tú cenu, mudrlanti!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.02.2008 19:27, RE: nuz...
anonym napsal:
ano, za tie peniaze môže mať človek iné auto, no alfa je tu za túto cenu pre tých, čo chcú alfu a nie iné auto za tú cenu, mudrlanti!
tak to mají alfisté docela blbé, nechtěl bych mít takovou drahou zálibu na které přijdu během krátké doby o dost peněz, nehledě na spolehlivost Alf jako takových (viz. seznam spolehlivosti vozidel TÜV)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.02.2008 19:30, RE: nuz...
anonym napsal:
ano, za tie peniaze môže mať človek iné auto, no alfa je tu za túto cenu pre tých, čo chcú alfu a nie iné auto za tú cenu, mudrlanti!
Alfa sází na půvabný design za mraky pěnez. Bohužel ale technicky a spolehlivostí na německé dokonce i levnější trio nemá ani náhodou. Taky tomu odpovídají prodeje))) Navíc za pár let bude jako ojetina za pár šupů, takže si jí opravdu koupí jen fanda (poslední kvalitní Alfy jsou ze 60-70let)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.02.2008 19:46, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Já jezdím na stejných silnicích dnes a denně (vč. těch,. co "testujete" spotřebu) a to že bych si šáhnul na limity předokolky se mi nestalo. Myšleno v běžném provozu - né to že někde na zcela prázdné a přehledné silnici něco zkouším. Přitom jezdím docela svižně.


Se čtyřkolkou jsem párkrát taky - přišlo mi to asi tak potřebné, jako si pořizovat šíbr do auta s klimou.
Během redakčního testu, který trvá vždy týden, nejezdíme jen po testovacím okruhu. Jezdíme i jiné trasy ...

Letos mezi obcí Zadní Kopanina a Ořech bylo takové náledí, že po vystoupení z vozu se nešlo na "mejdlu" udržet na nohou. A to nemluvím o následném rozjezdu do mírného kopečku ... zde bych doopravdy pohon 4x4 ocenil ...

Vím, že pohon 4x4 není samospasitelný, ale rozhodně dokáže řidiči pomoc v krizových situacích nebo na vozovce se sníženou adhezí. A pak taky jde o pocit v řízení (není nic lepšího, než když cítíte jak se síla přenáší na všechny čtyři kola ..)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.02.2008 19:52, RE: nuz...
anonym napsal:
Alfa sází na půvabný design za mraky pěnez. Bohužel ale technicky a spolehlivostí na německé dokonce i levnější trio nemá ani náhodou. Taky tomu odpovídají prodeje))) Navíc za pár let bude jako ojetina za pár šupů, takže si jí opravdu koupí jen fanda (poslední kvalitní Alfy jsou ze 60-70let)
Tak tady s tímto názorem plně souhlasím, osobně bych si Alfu nikdy nekoupil. Mám sice kamarády co Alfu vlastní, ale u nich to je srdeční záležitost. A právě od nich se dozvídám jaké mají s těmito auty problémy. Co se týče prodejů, tak jsem nedávno navštívil sousedy v Německu a schválně jsem se díval jaké značky tam jezdí nejčastěji. Kromě německých(VW,Audi, BMW a Mercedes) mě překvapilo, že tam jezdí velké množství japonských značek a to Toyoty, Mazdy, Nissany ..
Skoro vůbec jsem nezaregistroval Fiaty, Alfy, Renaulty, Peugeoty. Je vidět, že i němci si už kupují pouze kvalitní automobily.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 08:13, RE: nuz...
anonym napsal:
Tak tady s tímto názorem plně souhlasím, osobně bych si Alfu nikdy nekoupil. Mám sice kamarády co Alfu vlastní, ale u nich to je srdeční záležitost. A právě od nich se dozvídám jaké mají s těmito auty problémy. Co se týče prodejů, tak jsem nedávno navštívil sousedy v Německu a schválně jsem se díval jaké značky tam jezdí nejčastěji. Kromě německých(VW,Audi, BMW a Mercedes) mě překvapilo, že tam jezdí velké množství japonských značek a to Toyoty, Mazdy, Nissany ..
Skoro vůbec jsem nezaregistroval...
Já bych si zase osobně nikdy nekoupil žádné německé předražené auto. A technicky srovnatelné A4 nebo BMW3 by stálo taky trochu jiné peníze. Jinak mám Alfu 159 SW bez TI paketu s tím samým motorem a jsem moc spokojen. Je to už třetí Alfa v řadě kterou mám. Se všemi jsem byl spokojen i pokud se týká spolehlivosti (na rozdíl od známého s BMW3 kterému jako na potvoru ve 100.000 km praskla hlava a podobné chutovky). Pokles ceny vůbec nesleduji a nijak se tím nezabývám. Ale dycky mne pobaví kecy "zasvěcených" znalců. Ty si vždycky rád přečtu. Ale nejvíc se bavím když hrnu na dálnici nějaké BMW nebo Audi před sebou. Ha ha.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 09:53, Hm, 18 metráků při 4,66m délky.
Dlabanej ingot se říkalo svého času Moskviči. Nyní tento titul čestně získává Alfa Romeo. Tož tedy gratuluji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 16:48, RE: nuz...
anonym napsal:
Já bych si zase osobně nikdy nekoupil žádné německé předražené auto. A technicky srovnatelné A4 nebo BMW3 by stálo taky trochu jiné peníze. Jinak mám Alfu 159 SW bez TI paketu s tím samým motorem a jsem moc spokojen. Je to už třetí Alfa v řadě kterou mám. Se všemi jsem byl spokojen i pokud se týká spolehlivosti (na rozdíl od známého s BMW3 kterému jako na potvoru ve 100.000 km praskla hlava a podobné chutovky). Pokles ceny vůbec nesleduji a nijak se tím nezabývám. Ale dycky mne pobaví kecy "za...
Pokud jezdíš u nás po dálnici, tak nevím koho chceš hrnout. Jezdíš přece podle předpisů,nebo ne? Nebo jseš ten co nadává na "magory za volantem" a sám předpisy porušuje? A jestli jezdíš podle předpisů, tak ti na 130 km/h bude stačit i běžná Oktávka a nemusíš ji hrnout.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.02.2008 08:45, RE: bez předmětu
anonym napsal:
"Vždy když přesednu s permanentní čtyřkolky do automobilu s poháněnou pouze jednou nápravou, povzdechnu si, škoda že to není čtyřkolka."

To jezdíte jako MAGOR ?
A co bys jako chtěl? Aby redaktor jezdil klídek pohodičku a pak do recenze opsal nějakou chválu z reklamního prospektu, jak to auto super jezdí atd? Od toho tady přece je, aby auto vyzkoušel na limitu a pak mohl ostatním přinést informace. Jó, ty jsi holt moudrá hlava
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.02.2008 12:43, RE: Hm, 18 metráků při 4,66m délky.
anonym napsal:
Dlabanej ingot se říkalo svého času Moskviči. Nyní tento titul čestně získává Alfa Romeo. Tož tedy gratuluji.
ved prave, alfa romeo mala vzdy povest lahkho sportoveho automobilu, no teraz je to tazke nemotorne hovado...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.02.2008 12:54, RE: nuz...
bubu napsal:
no, nic v zlom, ale za tie prachy je uz celkom slusny bavorak, alebo nejaka mazda6 mps.... prip. nieco podobne... podla mna je tato alfa neskutocne predrazena...
Alfa 159 2.4JTD TI za tyto peníze je skutečně notně předražená. Ale není to ani tak problém tohoto perfektního auta (sháním jej po Evropě), ale spíš debilní a naprosto nepochopitelné cenové "strategie" místního zastoupení Alfy. Stačí se podívat na ceny stejného auta na západ od našich hranic. Rozdíl je až 20% směrem dolů a za tyto peníze je takto vybavená dobrou koupí... Kromě toho, chce to nasednout a projet se... doporučuji...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.02.2008 12:55, RE: nuz...
anonym napsal:
tak to mají alfisté docela blbé, nechtěl bych mít takovou drahou zálibu na které přijdu během krátké doby o dost peněz, nehledě na spolehlivost Alf jako takových (viz. seznam spolehlivosti vozidel TÜV)
Ty se řídíš podle TÜV? Tak to máš docela jednoduchý a spokojený život. Víš očem ta germánská statistika vypovídá?
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.