0
zpět
 

diskuze k tématu: ALFA ROMEO 156 - jaká je po pěti letech?

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 00:54, kikra
pokud má vaše dcera 50, tak to chápu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 01:36, RE: kikra
anonym napsal:
pokud má vaše dcera 50, tak to chápu.
debile,to by ji měl v jedenácti...Pořádně čti a potom se někam ser!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 01:37, RE: kikra
anonym napsal:
debile,to by ji měl v jedenácti...Pořádně čti a potom se někam ser!!!
to už tu před časem bylo, stará recenze
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 06:36,
No to je úžasný, majitel "pouze vyměnil obě nápravy", ale jinak to jezdí hůůůžasně spolehlivě.

PS: Vážený pane, to je asi asi hlavní důvod, proč si normální smrtelník AR156 nekoupí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 07:28, RE: bez předmětu
anonym napsal:
No to je úžasný, majitel "pouze vyměnil obě nápravy", ale jinak to jezdí hůůůžasně spolehlivě.

PS: Vážený pane, to je asi asi hlavní důvod, proč si normální smrtelník AR156 nekoupí.
Tlumiče na nápravách, ne obě nápravy. Autor recenze nevěděl, že tady chodí diskutovat i žáci pomocné školy, jinak by to napsal jinak...)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 07:45, Litr na 2.000km??
Tak to je motor KO a je na GO nebo šrot. To nám nežrala ani stará Š120.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 07:47, kikra
jsem idyot a jdu si to hodit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 08:18, RE: kikra
anonym napsal:
jsem idyot a jdu si to hodit.
Tož val, val. A místo židličky odkopni slovník spisovné češtiny, kam nepochybně idiot patří, ovšem s jiným "i".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 08:19, RE: Litr na 2.000km??
anonym napsal:
Tak to je motor KO a je na GO nebo šrot. To nám nežrala ani stará Š120.
U Alfy 156 je to normálka, ta má povolenou spotřebu až 1l na 1000km (viz manuál), proto ty motory tak odcházej, protože spoustu tupců co si ji koupí myslí že budou olej měnit jen 1x za 20tis. km a dolívat nebudou vůbec!!! Sám mám taky 156 1.8TS a spotřebu mám asi deci na 1000km.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 08:21, Pásy
A v jiných autech se autor poutal kdy? Než začal nebezpečně předjíždět? A v Buicku až před zatáčkou?
Zbytečné hrdinství a frajerské kecy.
Takže dědo, pokud budeš chtít dožít důchodu, poutej se všude.
P:S: Brera je těžká a neohrabaná.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 13:14, RE: Pásy
watchtower napsal:
A v jiných autech se autor poutal kdy? Než začal nebezpečně předjíždět? A v Buicku až před zatáčkou?
Zbytečné hrdinství a frajerské kecy.
Takže dědo, pokud budeš chtít dožít důchodu, poutej se všude.
P:S: Brera je těžká a neohrabaná.
ty si ale pako
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 14:32, RE: Litr na 2.000km??
anonym napsal:
U Alfy 156 je to normálka, ta má povolenou spotřebu až 1l na 1000km (viz manuál), proto ty motory tak odcházej, protože spoustu tupců co si ji koupí myslí že budou olej měnit jen 1x za 20tis. km a dolívat nebudou vůbec!!! Sám mám taky 156 1.8TS a spotřebu mám asi deci na 1000km.
Prodával jsem 156 1.8 TS, když měla najeto cca 160 tisíc a přestože jsem do ní dával předepsaný "řídký" olej Selenia racing za 10 000 neubylo nikdy ani deci. Asi to bude dost záležet kus od kusu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 16:54, RE: bez předmětu
anonym napsal:
No to je úžasný, majitel "pouze vyměnil obě nápravy", ale jinak to jezdí hůůůžasně spolehlivě.

PS: Vážený pane, to je asi asi hlavní důvod, proč si normální smrtelník AR156 nekoupí.
No , na pasikovi ta naprava taky drzi tak 100 000km, sada kolem 12000 (aby neco vydrzela) a prace.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 16:56, RE: Pásy
anonym napsal:
ty si ale pako
opravdu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 18:53, RE: Litr na 2.000km??
anonym napsal:
Prodával jsem 156 1.8 TS, když měla najeto cca 160 tisíc a přestože jsem do ní dával předepsaný "řídký" olej Selenia racing za 10 000 neubylo nikdy ani deci. Asi to bude dost záležet kus od kusu.
pockej pockej, kde platis za selenii racing 10/60 10 000 kc? kdyz litr stoji 800 kc a to mi chces rict ze tam nalejes 12,5 l oleje do motoru? AHA tak potom jsem asi z mongolska ja
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 19:03, RE: Litr na 2.000km??
anonym napsal:
pockej pockej, kde platis za selenii racing 10/60 10 000 kc? kdyz litr stoji 800 kc a to mi chces rict ze tam nalejes 12,5 l oleje do motoru? AHA tak potom jsem asi z mongolska ja
Kolega myslel za 10000 km
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 19:16, nádhera
nemohu uvěřit-skvělé-nádherné,něco takového jsem si přál,vyníkající,podejte informaci,kdfe se dá takové vozidlo zakoupt,otec má sice jinázor,já alre neváhám
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 19:34, RE: Litr na 2.000km??
anonym napsal:
pockej pockej, kde platis za selenii racing 10/60 10 000 kc? kdyz litr stoji 800 kc a to mi chces rict ze tam nalejes 12,5 l oleje do motoru? AHA tak potom jsem asi z mongolska ja
Jsi hloupej...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 19:41,
Alfy sou sice zajímavé a nevim co ještě pro spousty lidí, ale už jen ta spotřeba oleje svědčí o kvalitě těch Italských aut. Jestliže je pro někoho normální spotřeba oleje 1l na 1000km, tak je fakt padlej na hlavu. Alfy jezdí suprově, už i ty starší modely měli něco do sebe, ale sou to sráče, co nic nevydržej, snesou toho fakt málo, ty motory mi přijdou jak na jedno použittí. Jestliže majitel zvládl 137tis km téměř bez problémů (mam na mysli motor), může spíš mluvit o štěstí. Protoje asi tak rád za Alfinku, příště to štěstí mít nemůže, Alfa je jedna z nejrizikovějších koupí. 156 sice nebyli zas tak špatný, Alfa jí chtěla vzbudit dojem, že ,,už nevyrábí sráče" a do určitý míry se to povedlo. Jenže pořád je to jen Alfa, co hovno snese. Ty moroty pěkně jezdí (i když boží a nevim co ještě rozhodně nejsou), ale sou taky jakoby už zkurvený od výroby, prostě říkam na výdrž, chcete-li kvalitu sou sračky, jedny z nějvětších co znam.
Jako, krmit něco, co žere tolik oleje, fakt ne, to asi vážně neni něco v pořádku, nejen s tim autem. Komu Alfa věrně slouží, ten může mluvit o štěstí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 20:14, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Alfy sou sice zajímavé a nevim co ještě pro spousty lidí, ale už jen ta spotřeba oleje svědčí o kvalitě těch Italských aut. Jestliže je pro někoho normální spotřeba oleje 1l na 1000km, tak je fakt padlej na hlavu. Alfy jezdí suprově, už i ty starší modely měli něco do sebe, ale sou to sráče, co nic nevydržej, snesou toho fakt málo, ty motory mi přijdou jak na jedno použittí. Jestliže majitel zvládl 137tis km téměř bez problémů (mam na mysli motor), může spíš mluvit o štěstí. Protoje asi tak rád ...
hmm, tak ty si opravdu znalec aut. By mě zajímalo kolik si jich měl. Tipuju to tak na favorita po dědovi a pak kluci v hospodě něco povídali. Jen tak pro zajímavost, naše služební škoda oktavia 2.0 TDI z roku 2007 má v manuálu taktéž uvedenou spotřebu oleje na 1000km jeden litr. Potvrdili mi to i v autorizovaném servisu, když sem tam jezdil olej pravidelně doplňovat (jen kupovat, dolít ho narozdíl od tebe zvládnu sám). Tak tady neplácej blbosti a neztrapňuj se. Jen mimochodem mé soukromé auta sou od forda a lancie.
reagovat
  1 2 3 ... 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.