0
zpět
 

diskuze k tématu: Alfa Romeo 145 1,6 TS

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.03.2006 16:27, RE: ALFY
nejohn napsal:
Další socka? Projed se v m3 a v poršákovi, ty ubohá primero! Tam přesně poznáš co je to podvozek, co je to motor.
to nejohn : Další co si to v hlavě nedokáže srovnat. Jenom pro tvou informaci : když srovnáváš např. Alfu 156 a Primeru, tak srovnáváš srovnatelné. Nebudu se vyjadřovat k tomu co je lepší (samozřejmě že Primera Pokud ale chceš srovnávat Primeru s nějakým Porschem, jsi ubohý blbeček, co ví o autech ho*vno, máš legitku a každej večer masturbuješ u plakátu Carrery, kterými máš oblepený celý pokojíček ty blbečku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.03.2006 16:32, RE: bez předmětu
bengo napsal:
To Primera: Takovým názorům se vždy rád zasměju, co se v takových diskuzích najde "mistrů světa", kteří mají 15 let starýho japonce a stovky tisíc najetých km a ještě se jim u toho nic neposr..... a za celou tu dobu jen dolévali olej a měnili brzd. destičky. Už jste se probudili nebo ještě sníte???
to bengo : Bohužel musim konstatovat že jsi další rozumbrada, co je zvyklej jezdit v němcích a podle toho kouká na ostatní auta. Ano u japonců není žádná vyjímka, když se během své životnosti nevysypou, což se třeba o VW říct nedá. Os. ti mohu říct, že Primeru mam taky i když o hodně novější a nic než bzdy a olej jsem zatím neměnil (mam jí teprv 4 roky, tak třeba to přijde
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.03.2006 16:43, RE: RECENZE ALFA
Hobba napsal:
No poradne nechapu jak se tohle mohlo zvrhnout v hadku mezi tim co se vic nebo min sere. Ja myslim ze pokud nejsem v servisu 4x do mesice tak je to uplne jedno. Alfa romeo je tak specificka znacka, ze treba PRO ME neni temer nic lepsiho. Ikdyz mi 145 1,6 TS zere 8-10 litru bez problemu rad si do ni sednu, rad v ni jezdim a vim ze se na ni muzu spolehnout. kdyz se mi neco posere.--- tak co --- opravim a jedu dal, vzdyt ceny dilu nejsou vysoke. Alfa je skvela ikdyz vim ze v servisu budu casteji ne...
Nevíš o čem mluvíš. Nechci se tu bít za zastánce Primer, ale když jsi řekl, že jízda v Primeře je nuda, tak jsi bohužel další jouda co ví kulový o autě a kope do něj. Primera má sportovní podvoze s víceprvkem vzadu (kolik evr. aut to má), motory se rádi vytáčí a ta pravej zátah začíná od 4000ot/min, díky tomu tě např. taková Primera 2,0, 102kw znatelně zatlačí do sedačky ještě ve 180km/h, v zatáčkách sedí jak přibitá a je radost jí řídit - to podtrženo vysokou spolehlivostí a nízkou spotřebou, kterou ti alfa v životě nedá. Pakliže ale bereš auto za nudné jenom kvůli tomu, že s tim nejezdíš do servisu a že nemáš takovej ten adrenalin "dojedu-nedojedu", tak máš recht - Primera je NUDNÁ!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.03.2006 16:59, RE: ALFY
anonym napsal:
Jo máš pravdu s tou zábavou za volantem. Nepotřebuju ani rádio a mám "muziku" ve stylu drnkotání plastů a chrochtání super TDI, pokud zrovna neskolabuje turbo nebo palivové čerpadlo, že? A ten atraktivní design, můžu vidět na každém rohu jaká je to tuctovka. Nikdo se za tím už neotočí. To musí být skvělá zábava s tím jezdit často do servisu, ale asi je to tvůj styl. Třeba si pokecáš s klukama, kteří ti ten vergl budou chválit , aby porostlo tvé ego. Evropa jde do háje, stačí vidět to propouštění...
No, já nemůžu za to, že sis špatně vybral..pochopitelně né všechny evropské auta jsou dobré. Co se týče Primery a WRX (WRC si asi jen tak nekoupíš) tak sou to skvělé auta, to nepopírám. Jinak ty Evropské automobilky- dost dobře je na tom BMW (zážitek z jízdy, motory, podvozek), Audi (design, kvalita interiéru, motory), Porsche (to je snad jasné)...pak taky staré Peugeoty jsou skvělé pro "řidiče" a taky Renault je na tom dost dobře...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.03.2006 17:03, RE: RECENZE ALFA
Roman Janeček napsal:
Nevíš o čem mluvíš. Nechci se tu bít za zastánce Primer, ale když jsi řekl, že jízda v Primeře je nuda, tak jsi bohužel další jouda co ví kulový o autě a kope do něj. Primera má sportovní podvoze s víceprvkem vzadu (kolik evr. aut to má), motory se rádi vytáčí a ta pravej zátah začíná od 4000ot/min, díky tomu tě např. taková Primera 2,0, 102kw znatelně zatlačí do sedačky ještě ve 180km/h, v zatáčkách sedí jak přibitá a je radost jí řídit - to podtrženo vysokou spolehlivostí a nízkou spotřebou, ...
PRIMERA 1,5 je nudna. oproti ni je moje 1,6 proste lepsi. a to jsem zkusil. kdybych dal do sve 145ky 2,0 TS jakoze se tam dava a ma stejnej vykon tak budu mit stejny zaztitky. porovnavam vykon/obsah motoru/pocit z jizdy atd. proste pro me alfa 145, pro tebe nissan primera. nevycitam, neurazim. proste pro me je to auto nezajimavy stejne jako pro tebe to moje. chapes? ja mam 120 koniku v 1,6 a to je hodne dobry kdyz uvazim hmotnost auta kolem 1200kg. proste je to vzruseni, rozhofdne se neobavam dojedu-nedojedu to ne. kdyby to bylo tak ze bych se bal tak bych si taky koupil neco jinyho. ale proste neni duvod. shrnu. alfa je super, krasna, doda ti pocit vyjimecnosti, libi se vsem okolo, libi se me, pokazde kdyz nasedam tak se tesim az otocim klicem. vratis se detskych let a litas po silnicich jak malej jarda. proste tohle auto v sobe ma neco, co v tobe vytvori obrovsky pouto, takova srdcova zalezitost.... musis zkusit a jezdit.... fakt pak zjistis ze ikdyz jsou japonci asi fakt nejlepsi tak ti i pres to stoji za to jezdit alfici...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.03.2006 18:47, RE: ALFY
Roman Janeček napsal:
to nejohn : Další co si to v hlavě nedokáže srovnat. Jenom pro tvou informaci : když srovnáváš např. Alfu 156 a Primeru, tak srovnáváš srovnatelné. Nebudu se vyjadřovat k tomu co je lepší (samozřejmě že Primera Pokud ale chceš srovnávat Primeru s nějakým Porschem, jsi ubohý blbeček, co ví o autech ho*vno, máš legitku a každej večer masturbuješ u plakátu Carrery, kterými máš oblepený celý pokojíček ty blbečku.
Další primera, co? Víš co, nasad si na šulina primerák, sedni do tvé 10 roků staré primery a jed si zahonit a pozor at ti nepraskne, aby sis svou primeru nepostříkal. A při té honitbě můžeš zrovna sepisovat žádost pro dealera porsche jestli by byl ochoten takového sociálního čuráka jako seš ty provést v novém porschi, abys poznal, co je to zatlačení do sedaček. Těch 102kw ti asi tak možná pozdrží na sekundu ejakuaci, debile.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.03.2006 19:03, RE: RECENZE ALFA
Hobba napsal:
PRIMERA 1,5 je nudna. oproti ni je moje 1,6 proste lepsi. a to jsem zkusil. kdybych dal do sve 145ky 2,0 TS jakoze se tam dava a ma stejnej vykon tak budu mit stejny zaztitky. porovnavam vykon/obsah motoru/pocit z jizdy atd. proste pro me alfa 145, pro tebe nissan primera. nevycitam, neurazim. proste pro me je to auto nezajimavy stejne jako pro tebe to moje. chapes? ja mam 120 koniku v 1,6 a to je hodne dobry kdyz uvazim hmotnost auta kolem 1200kg. proste je to vzruseni, rozhofdne se neobavam do...
To Hobba: Primera 1,5 nikdy neexistovala, nejmenší motor se dělal 1,6. 2.0Gt má 150koníků a jezdí hodně dynamicky s rozumnou spotřebou. Co se týče designu, je pravda, že nemusí oslovit každého, mně se ale líbí víc než Alfa, která je pro mě extravagantní a přeplácaná. Primera i přes své stáří vypadá stále hezky a její jemné línie nestárnou. Můj názor.

To Roman Janeček: Doslova s Vámi souhlasím, vím o čem je jízda s Primerou. Mám taky jednu P11 GT a je to fantastický zážitek. Holt, kdo v tom nejel neuvěří.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.03.2006 19:16, RE: ALFY
nejohn napsal:
Další primera, co? Víš co, nasad si na šulina primerák, sedni do tvé 10 roků staré primery a jed si zahonit a pozor at ti nepraskne, aby sis svou primeru nepostříkal. A při té honitbě můžeš zrovna sepisovat žádost pro dealera porsche jestli by byl ochoten takového sociálního čuráka jako seš ty provést v novém porschi, abys poznal, co je to zatlačení do sedaček. Těch 102kw ti asi tak možná pozdrží na sekundu ejakuaci, debile.
To nejohn: Jen absolutní nula a zamindrákovaný člověk se takhle vyjadřuje. Závist a demence lidí na těchto debatách opravdu nezná mezí. Když už tady někdo napíše reálné argumenty, na které nemůžeš oponovat, tak ho jednoduše pošpiníš. Zaměť si nejdřív před svým prahem pokud na to vůbec máš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.03.2006 20:17, RE: ALFY
nejohn napsal:
Další primera, co? Víš co, nasad si na šulina primerák, sedni do tvé 10 roků staré primery a jed si zahonit a pozor at ti nepraskne, aby sis svou primeru nepostříkal. A při té honitbě můžeš zrovna sepisovat žádost pro dealera porsche jestli by byl ochoten takového sociálního čuráka jako seš ty provést v novém porschi, abys poznal, co je to zatlačení do sedaček. Těch 102kw ti asi tak možná pozdrží na sekundu ejakuaci, debile.
hele, s tebe nejak mluvi skusenost, zeby pravidelny zvyk ale ve skode 120????
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.03.2006 20:31, RE: TS nemá chybu
Charger napsal:
Ne nejel jsem v nich, ale když to, že jejich podvozky nestíhají,říkají ti nejlepší automobiloví novináři, tak nemám důvod jim nevěři. a ted to myslím vůči konkurentům. Ty jsi taky jel se všema jejich konkurentama??
Tak mi laskavě najdi článek a přepošli mi ho na harkh@seznam.cz, kde bude napsáno, jak podvozky nestíhají... už se těším. Ano, jel jsem se všemi jejich přímými konkurenty, protože vždy, když přichází nový model na trh, jsme sezvání na testovačky, kde jsou všechni přímí konkurenti k ježdění. Na jedné takové jeden skvělý perfektní inteligentní novinář, kteří tam jsou také, omotal Type-R kolem stromu, dost hnusný těžký ublížení na zdraví jeho kolegy.... zajímavý, že o tom jsem pak nikde žádnej článek nečetl.... Ach jo, jak lehké je ovlivnit lidstvo...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.03.2006 21:43, RE: ALFY
anonym napsal:
To nejohn: Zato ty s tím asi jezdíš denně ty debile, když to tak znáš. A taky ti asi hrabe, když tady porovnáváš úplně jiné třídy vozů. Primera je rodinný vůz střední třídy za cenu cca 700.000,-. Porovnávej třeba Skyline nebo 350Z.
pro anonym 8:38:59. Další zapšklý primeráček? se 102 kilowatama? Který si myslí jakýho má v ruce závodáka kterej ho tlačí do sedaček a má jízdní vlastnosti supersportu? Se prober vole a běž si na vrakáč koupit motor kterej zničils, když jsi s tím jel jak piča a odvařils ho, aby jsi do léta aspon stihl vyjet.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.03.2006 22:40, Pro janečka
Vidím, že si magor, který se o primeře zminuje snad v každé recenci, která tady je, př. mazda6. Seš fakt úplný pako.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 09:54, NA PRODEJ
Mimochodem je tahle alfička k mání za 95tis. korun... leas./úvěr zařídím. martyna.new@seznam.cz
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 14:15, RE: TS nemá chybu
anonym napsal:
Tak mi laskavě najdi článek a přepošli mi ho na harkh@seznam.cz, kde bude napsáno, jak podvozky nestíhají... už se těším. Ano, jel jsem se všemi jejich přímými konkurenty, protože vždy, když přichází nový model na trh, jsme sezvání na testovačky, kde jsou všechni přímí konkurenti k ježdění. Na jedné takové jeden skvělý perfektní inteligentní novinář, kteří tam jsou také, omotal Type-R kolem stromu, dost hnusný těžký ublížení na zdraví jeho kolegy.... zajímavý, že o tom jsem pak nikde žádnej člán...
For anonym: hmm, když testovali v Autosalonu Alfu GT 3.2 tak to tam jasně řekli, pak v Carautu se zase zmínili o 147GTA, že podvozek nestíhá...stačí??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 14:19, RE: ALFY
Roman Janeček napsal:
to Charger : Když už se tu tak biješ do prsou za německé vozy, tak si o tom nejdřív něco přečti a porovnej s vozy japonskými. Každý, kdo do toho vidí, tak ti řekne, že co se týče spolehlivosti a užitnosti hravě strčí "japonci" "němce" do kapsy. To neřikám proto, že japonce mam, ale protože to tak prostě je. Mimochodem než jsem se dostal k japoncům, tak jsem měl cca 4 německý vozy různých značek a už bych do nich opravdu nešel. Jediný co někdo může někdo namítat proti japoncům je design, kterej k...
For Románek Janeček: tak ty jsi další vševěd!! a alespon tady nejohn masturbuje u plakátu Carrery, zatímco ty se děláš u nějaké Toyoty, Nissanu či co já vím ještě...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.03.2006 10:27, RE: ALFY
nejohn napsal:
Další primera, co? Víš co, nasad si na šulina primerák, sedni do tvé 10 roků staré primery a jed si zahonit a pozor at ti nepraskne, aby sis svou primeru nepostříkal. A při té honitbě můžeš zrovna sepisovat žádost pro dealera porsche jestli by byl ochoten takového sociálního čuráka jako seš ty provést v novém porschi, abys poznal, co je to zatlačení do sedaček. Těch 102kw ti asi tak možná pozdrží na sekundu ejakuaci, debile.
No co říct na tvůj oduševnělý "příspěvek"? Myslim, že názor o tvé inteligenci si každý udělá sám. Hovno u cesty jako jsi ty mi rozhodně náladu nezkazí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.03.2006 17:14, RE: ALFY
charger napsal:
For Románek Janeček: tak ty jsi další vševěd!! a alespon tady nejohn masturbuje u plakátu Carrery, zatímco ty se děláš u nějaké Toyoty, Nissanu či co já vím ještě...
Znas i jina slova nez masturbuje, onanuje atd... myslim ze tohle by patrilo do diskuze ale na uplne jiny portal.... urcite ne o autech... taky by me zajimalo jestli jsi nekdy alfu ridil, protoze nemuzes verit vsemu co kde pisou nebo co vidis v televizi... novinari kolikrat sami nevi na co by hovna nahazeli :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.03.2006 16:12, RE: ALFY
HOBBA napsal:
Znas i jina slova nez masturbuje, onanuje atd... myslim ze tohle by patrilo do diskuze ale na uplne jiny portal.... urcite ne o autech... taky by me zajimalo jestli jsi nekdy alfu ridil, protoze nemuzes verit vsemu co kde pisou nebo co vidis v televizi... novinari kolikrat sami nevi na co by hovna nahazeli :)
Já sem s tím nezačal...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.03.2006 22:07, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Nechapu jak nekdo muze napsat, ze nemci jsou na stejné úrovni jako Japonci, spolehlivost i moderní vymožensoti a spotřeba jsou u hondy lepší. Německá auta jsou skvělá, ale je pravda, že není tolik důvodů kooupit němce, hlavně VW mě přijde drahý a dost nekvalitní, a nejede tak dobře jako třeba auto od hondy se stejným obsahem, a to má hodna i nižší spotřebu. Heslo Japonec až na konec zastává jen člověk co o autech nic neví. A ceny dílů jsou myslím v dnešní době na BWM, Audi, VW stejné jako na hondu atd
No teda srovnávat hondu s BMW či dokonce s MB, to muže jen člověk kterej v nich nejel. Z vlastní zkušenosti mohu říct že nic pohodlnější než MB jsem zatím nezažil a to byla 8 let stará W210 (E-classe - 2.9td) a BMW E46 (r.00 320d) je zase bomba tuhej na tramvajových kolejích, jen krásně tlumivý dunění a do sedačky se nepřenáší vůbec nic. A to nemluvím o novějších modelech MB (CL, CLS atd.). Kdo jednou okusí BMW či MB a může si je dovolit do japonců nikdy nepude, není důvod.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 18.03.2006 11:36, RE: RECENZE ALFA
Roman Janeček napsal:
Nevíš o čem mluvíš. Nechci se tu bít za zastánce Primer, ale když jsi řekl, že jízda v Primeře je nuda, tak jsi bohužel další jouda co ví kulový o autě a kope do něj. Primera má sportovní podvoze s víceprvkem vzadu (kolik evr. aut to má), motory se rádi vytáčí a ta pravej zátah začíná od 4000ot/min, díky tomu tě např. taková Primera 2,0, 102kw znatelně zatlačí do sedačky ještě ve 180km/h, v zatáčkách sedí jak přibitá a je radost jí řídit - to podtrženo vysokou spolehlivostí a nízkou spotřebou, ...
Milý Romane za prvé nevím proč semka taháš nějákýho Nisana, za druhé dvoulitr s 102 kW co tě zatlačí ve 180 km/h do sedaček (znatelně) v zatáčkách sedí jako přibitá a vůbec nežere a je tak spolehlivá že tam vlastě mimo paliva a oleje nic nestrkáš to si děláš prdel nebo nás tady všechny považuješ za idioty? Ty si v žádný alfě nikdy neseděl ! Natoš abys ji řídil ! Puč si někde GTV 2l turbo se 150 kw nebo když nesnášíš alfy tak třeba Fiata Cupe 2l turbo 164kW a možná pochopíč o čem se tady bavíme ty sportovní jízdo ! A mimochodem s 1.6 AR 145 ti na okrsce s pár zatáčkama ujedu jak nic, na dálnici nebo rovný silnici nebudu mít šanci vzhledem k obsahu že ?
reagovat
1 2 3 4


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.