Přihlášení
Uživatelské jméno / e-mail
Heslo
Registrace
Napsat recenzi na můj vůz  +Vložit inzerát

Test Fordu Mustang 2.3 Ecoboost: překvapivá dynamika a návrat ke kořenům

Naše téma
Jiří Humplík | 30.05.2024
dalších 10 fotek
Ford Mustang 2.3 Ecoboost. | foto: se svolením TipCars.com
/VIDEORECENZE/ Nejslabší z Mustangů. Tak nazval autorecenzent Matěj Myška zánovní Ford Mustang z roku 2016. V testu pro TipCars.com vyzkoušel vůz s motorem 2.3 Ecoboost, řadovým čtyřválcem s 317 koňskými silami. Podívejte se na jeho dojmy z tohoto auta i na odpověď na otázku, zda je to vůbec ještě Ford Mustang. Jakou dynamikou motor oplývá a za kolik s ním dokázal zrychlit z 0 na 100? To a mnoho dalšího se dozvíte v této videorecenzi.
Mustangy jsou nejdéle nepřetržitě vyráběnými automobily značky Ford – objevily se již před šedesáti lety, v roce 1964.

„V dnešním testu si rozebereme mýty, které o tomhle autě kolují. Buď je vyvrátíme, nebo potvrdíme,“ říká v úvodu videorecenze pro web TipCars.com Matěj Myška.

Jaké byly výsledky jeho rozboru? Jaká byla spotřeba tohoto vozu a vůbec jaké měl dojmy a zkušenosti z jízdy? To zjistíte z této videorecenze vozu Fordu Mustang 2.3 Ecoboost.

Na celou videorecenzi se podívejte zde:
„Vůz mě svou dynamikou velice překvapil,“ konstatuje v závěru svého testu Matěj Myška.

„I se čtyřválcem vám vyvolá úsměv na tváři. Oproti pětilitrové variantě nevidím propastný rozdíl. Dá se říci, že 2.3 je návrat ke kořenům,“ dodává.

Podívejte se i na předchozí videorecenze Matěje Myšky:
Kdo je Matěj Myška

Matěj Myška, zdroj: Se svolením TipCars.com
Jeho celoživotní nadšení a vášeň k autům se překlopila v poznávaní a prezentaci novinek v automobilovém průmyslu, a to prostřednictvím videorecenzí.

„Bez nadsázky si tímto plním klukovský sen, který mě stále neskutečně baví a žene kupředu vstříc novým zkušenostem. Samozřejmě cílem je, aby tyto recenze ve výsledku bavily hlavně vás, naše diváky a sledující. To si troufnu říct, že se nám daří a jsme za to rádi,“ říká Matěj Myška.

Jeho recenze můžete sledovat na TipCars magazínu, zde na webu denik.cz/auto, nebo také na platformě YouTube na kanále TipCars a v Myškově pořadu CAR VIEW - TV.
Hodnocení článku
5.0 z 5 (100%)
Hodnoceno: 1x
Ještě jste nehodnotil/a
Tagy
Diskuze
u článku není zatím žádná diskuze
vložit příspěvek do této diskuze
Nejčtenější články předchozích 7 dnů