Přihlášení
Uživatelské jméno / e-mail
Heslo
Registrace
Napsat recenzi na můj vůz  +Vložit inzerát

Test BMW X7: můžete si být jisti, že s tímto autem budete středem pozornosti

Naše téma
Jiří Humplík | 10.04.2024
dalších 33 fotek
BMW X7 M60i xDrive. | foto: se svolením TipCars.com
/VIDEORECENZE/ Vzácný, luxusní a obří host. Tak charakterizoval autorecenzent Matěj Myška v úvodu videa rok staré BMW X7 M60i xDrive s motorem 4,4 V8 twinturbo, které testoval pro web TipCars.com. Zaměřil se při tom například na jeho jízdní komfort, na reálnou spotřebu vozu či na to, v čem jej tento vůz nezklamal a čím naopak překvapil. Fakta o voze i jeho dojmy z jízdy se dozvíte v tomto videotestu.
BMW X7 se mi opravdu líbí a padlo mi do oka,“ říká v úvodu videorecenze pro web TipCars.com Matěj Myška. Nejdřív ho zaujal sám vzhled vozu a především čelní maska.

Testovaná verze měla laserovou technologii, která v noci pracuje příkladně.

„Prověřili jsme práci laserových světlometů – jsou prakticky bezchybné a nepodařilo se mi za celou dobu nachytat X7 ´na švestkách´,“ dodává Matěj Myška.

Videorecenze BMW X7:
Také zavazadlový prostor BMW X7 je mimořádný. Pokud je ve voze třetí řada sedadel, tak na první pohled nevypadá, že by vybočoval z normálu. Ovšem po jejich sklopení už kufr pojme opravdu hodně zavazadel a bez druhé řady dokonce vznikne opravdová minidodávka – objem vzroste na 2120 litrů.

BMW X7 M60i xDrive., zdroj: se svolením TipCars.com


„Největší klenot se však nachází pod kapotou. Je tam totiž namontována mnichovská 4,4litrová V8, která se už ale neobešla bez elektrofikace. A to konkrétně mild-hybridní technologie,“ vysvětluje Matěj Myška.

„Celkově je to bez nadsázky dokonalé auto,“ zhodnotil Matěj Myška.

Podívejte se i na předchozí videorecenze Matěje Myšky:
Kdo je Matěj Myška

Matěj Myška, zdroj: Se svolením TipCars.com
Jeho celoživotní nadšení a vášeň k autům se překlopila v poznávaní a prezentaci novinek v automobilovém průmyslu, a to prostřednictvím videorecenzí.

„Bez nadsázky si tímto plním klukovský sen, který mě stále neskutečně baví a žene kupředu vstříc novým zkušenostem. Samozřejmě cílem je, aby tyto recenze ve výsledku bavily hlavně vás, naše diváky a sledující. To si troufnu říct, že se nám daří a jsme za to rádi,“ říká Matěj Myška.

Jeho recenze můžete sledovat na TipCars magazínu, zde na webu denik.cz/auto, nebo také na platformě YouTube na kanále TipCars a v Myškově pořadu CAR VIEW - TV.
Hodnocení článku
Hodnoceno: 0x
Ještě jste nehodnotil/a
Tagy
Diskuze
u článku není zatím žádná diskuze
vložit příspěvek do této diskuze
Nejčtenější články předchozích 7 dnů