Přihlášení
Uživatelské jméno / e-mail
Heslo
Registrace
Napsat recenzi na můj vůz  +Vložit inzerát

Test Kia ProCeed GT: rodinný kombík se sportovní duší

Naše téma
Jiří Humplík | 11.03.2024
dalších 6 fotek
Matěj Myška testoval vůz Kia ProCeed GT 1.6 TGDi. | foto: se svolením TipCars.com
/VIDEORECENZE/ Svižný kombík, který nabízí pohodlí i skvělé jízdní vlastnosti za přívětivou cenu. Tak vychází Kia ProCeed GT 1.6 TGDi z testu, který pro web TipCars.com připravil autorecenzent Matěj Myška. Zaměřil se na výkon vozu, zrychlení i součinnost s automatickou převodovkou DCT 7. Posvítil si ale i na naladění podvozku, velikost kufru nebo pohodlí interiéru. To vše a mnohem více se dozvíte v tomto testu.
„Není moc aut, kterým se daří kombinovat praktičnost a zábavu. Jedním z nich je Kia ProCeed GT, model, který měl sice premiéru už téměř před pěti lety, ale svým pojetím výborně plni dá se říci univerzální představy. Má sportovního ducha, ale zároveň poskytuje velký prostor pro cesty celé rodiny,“ říká v úvodu videorecenze pro web TipCars.com Matěj Myška.

Na celou videorecenzi auta Kia ProCeed GT 1.6 TGDi se podívejte zde:

Kia ProCeed GT vychází z testu Matěje Myšky jako svižný kombík, který nabízí skvělé jízdní vlastnosti, pohodlný podvozek, pohodlná a kvalitní sedadla, rozsáhlou základní výbavu a v neposlední řadě povedený design a přívětivou pořizovací cenu.

„Když si vyhodnotíte všechna pro a proti, jednoznačně vyhrávají klady. Když k tomu přidáme fakt, že takovýchto čistě benzinových vozů, s pružným motorem a skvělým svezením za rozumnou cenu je již jako šafránu, není co řešit,“ konstatuje Matěj Myška.

Kdo je Matěj Myška

Matěj Myška, zdroj: Se svolením TipCars.com
Jeho celoživotní nadšení a vášeň k autům se překlopila v poznávaní a prezentaci novinek v automobilovém průmyslu, a to prostřednictvím videorecenzí.

„Bez nadsázky si tímto plním klukovský sen, který mě stále neskutečně baví a žene kupředu vstříc novým zkušenostem. Samozřejmě cílem je, aby tyto recenze ve výsledku bavily hlavně vás, naše diváky a sledující. To si troufnu říct, že se nám daří a jsme za to rádi,“ říká Matěj Myška.

Jeho recenze můžete vidět na TipCars magazínu, zde na webu denik.cz/auto, nebo také na platformě YouTube na kanále TipCars a v Myškově pořadu CAR VIEW - TV.
Hodnocení článku
4.7 z 5 (94%)
Hodnoceno: 3x
Ještě jste nehodnotil/a
Tagy
Diskuze
u článku není zatím žádná diskuze
vložit příspěvek do této diskuze
Nejčtenější články předchozích 7 dnů