0
zpět
 

diskuze k tématu: Vozidlo vykazující právní vadu

kategorie zařazení tématu: poradna, ostatní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.12.2006 11:39, RE: a máte to tu
zigi napsal:
Hele,ten co pise za me je nejaky uchylak,co se nepodepisuje jen za me,ale i za nekoho jineho,napr Cruise!
Kdyz uvidis debilni nazor,tak to nejsem ja!
A Zigi ty nemáš debilní nazor?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.12.2006 11:42, RE: a máte to tu
bruno napsal:
A Zigi ty nemáš debilní nazor?
Porad min nez ten tvuj
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.12.2006 12:28, RE: certifikát identity
zby napsal:
na www.cardetect.cz nebo www.cebia.cz si prověrříte že vůz je právně v pořádku. Já nakupuji vozy deně pro jednnu velkou firmu která se zabývá obchodem s ojetýmy vozv už asi 6let. Pouze jednou jsem nedokázal zjistit zě je vůz majetkem LS. Ale přes právníky jsem vše vyřešil a vůz jsem mohl po nějaké době v klidu prodat ten člověk ho užívá do dnes. Ale jak normální člověk pozná že je vůz fyzicky v pořádku že nejsou pozměněny identifikační znaky vozu. Nejste schopni to poznat a co tet..........?????
Není nic snažšího,než si objednat fyzickou kontrolu u Cardetectu,zatím mám zkušenost,že vozidlo bylo prohlídnuto do dvou dnů a mám jistotu,že auto prodávám a je OK.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.12.2006 12:40, RE: certifikát identity
Paul napsal:
Není nic snažšího,než si objednat fyzickou kontrolu u Cardetectu,zatím mám zkušenost,že vozidlo bylo prohlídnuto do dvou dnů a mám jistotu,že auto prodávám a je OK.
Souhlas,nebud´te voli,kupujete a nevíte co?Žádné keci kolem auta ,pouze skutečnost.Kupuji něco,co bude mé.Pak se v tom vymácháš.Nevěř !!!!! Důvěruj !?! Ale sakramensky prověruj !!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.12.2006 12:57, RE: Občanský/obchodní zákoník
Tom napsal:
Pořád tomu nerozumím, co to pro koncového zákazníka vlastně znamená? Když koupím řekněme kradené auto podle občanského zákoníku, můžu odstoupit od smlouvy a požadovat vrácení peněz a když nakoupím podle obchodního tak mám smůlu a můžu se s ním fotit ??? To jako že mi bazarník zahlásí, že to auto nakoupil v dobré víře a v dobré víře jej prodává a za nic neručí !? Když má živnostenský list na prodej automobilů, tak předpokládám, že je profesionál a za svou práci si ručí, tak si měl snad auto prově...
Bazarníci dobře ví komu co vnutit a dobře ví co prodávají.Jen jsme oslové,že jim věříme a bezhlavě kupujeme.Jsou společnosti,které to prověří.
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.