0
zpět
 

diskuze k tématu: Volvo S80 T6 AWD - útok na německou konkurenci

kategorie zařazení tématu: ostatní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.07.2008 07:44, hmm
Pěkná paní
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.07.2008 07:58, Cenik
No ja nevim, kdyz jsem videl KOMPLETNI cenik Volva v CR, tak jsem jen povzdechl. To zcela jiste BMW a Audi neohrozi.

Pokud se divate napr. v nemecku, kde ceny jsou rozumnejsi (rozumnej nizsi) tak chapu ze Volvo muze konkurovat.
Jinak v automatu to rozhodne neni spatny auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.07.2008 09:37, RE: hmm
anonym napsal:
Pěkná paní
Volvo je automobil,který má nádech zvláštnosti už řadu let.I staré typy 240 měly své kouzlo,i když každého zdaleka neoslovily.Až typem 850 a přechodem na přední pohon se změnil i tvar,přeci jen blíže k evropskému vkusu.Je zajímavé,že nic nebylo necháno náhodě - jen pro zajímavost - motory pro Volvo vyvinulo Porsche,odtud pramení jejich kultivovanost a obrovská výdrž.I motor v typu 80 vychází ze stavebnicového třílitru staré řady.Obdivuji konstruktéry,že dokáží umístit řadový šestiválec napříč.Zajímavé je i spouštění motorů Volvo,ony opravdu jen zaduní a pak už téměř neslyšně a naprosto klidně běží.Mám zkušenosti s pětiválcem 2,5 je to také úžasný motor.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.07.2008 10:15, Divní lidé
Znám asi 5 lidí jezdící Volovem a všichni jsou divní. Přesně jako ty auta. Tim nechci říct že jsou špatná, ale jsou prostě divná.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.07.2008 11:16, S60 D5
jaký je krom výkonu rozdíl mezi CR V5 a ozn. D5? Dá se těmto motorům věřit? Já už nějakou dobu hledám S60 D5, ale zatím se bojím toto koupit. Nikdo normální (oběktivní uživatel) v mém okolí není, a prodávající to samzřejmě vychválí, i kdyby to byla překopaná zastava. Jezdí se mně s tím moc dobře, spotřeba se zdá být naprosto přijatelná (nebo PP lže jako v roomsteru či fábce?), vlastnosti pro mě vyhovující, prostě docela dobrá kára za cenu vohrkané tuctové koktávy, o třídu jinde. Chci se zeptat, jestli je nutné vyyhledávat přímo D5, nebo jsem všechny CR V5 schopné? Odolné CZ naftě?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.07.2008 14:02, RE: Divní lidé
anonym napsal:
Znám asi 5 lidí jezdící Volovem a všichni jsou divní. Přesně jako ty auta. Tim nechci říct že jsou špatná, ale jsou prostě divná.
hm... Já bych teda asi byl rád divným...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.07.2008 17:30,
tak to místo vzadu bych chtěl vidět...je ho tam zrovna tak málo, jako v předchozích generacích všech volv!!! článek je zřejmě placen přímo firmou,jinak nevím...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.07.2008 21:00, RE: bez předmětu
anonym napsal:
tak to místo vzadu bych chtěl vidět...je ho tam zrovna tak málo, jako v předchozích generacích všech volv!!! článek je zřejmě placen přímo firmou,jinak nevím...
Tak se podivej na ty fotky...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.07.2008 22:03, RE: Divní lidé
anonym napsal:
Znám asi 5 lidí jezdící Volovem a všichni jsou divní. Přesně jako ty auta. Tim nechci říct že jsou špatná, ale jsou prostě divná.
Hmm, tak to se asi taky divnej ... S70 T5 ... :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.07.2008 22:41,
Němcům nemůže konkurovat snad nikdo, nejhezčí auta jsou ty německé i když kvalita u některých modelů pokulhává, většina lidí je kupuje hlavně kvůli atraktivnímu kabátu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 05.07.2008 10:45, RE: Divní lidé
anonym napsal:
Znám asi 5 lidí jezdící Volovem a všichni jsou divní. Přesně jako ty auta. Tim nechci říct že jsou špatná, ale jsou prostě divná.
Já se k těm divným lidem klidně přidám ... jezdím s C70 T5
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 05.07.2008 10:49, RE: S60 D5
anonym napsal:
jaký je krom výkonu rozdíl mezi CR V5 a ozn. D5? Dá se těmto motorům věřit? Já už nějakou dobu hledám S60 D5, ale zatím se bojím toto koupit. Nikdo normální (oběktivní uživatel) v mém okolí není, a prodávající to samzřejmě vychválí, i kdyby to byla překopaná zastava. Jezdí se mně s tím moc dobře, spotřeba se zdá být naprosto přijatelná (nebo PP lže jako v roomsteru či fábce?), vlastnosti pro mě vyhovující, prostě docela dobrá kára za cenu vohrkané tuctové koktávy, o třídu jinde. Chci se zeptat, ...
Neboj se a kup. Určitě nebudeš zklamán. D5tka je velice povedenej motor. A spotřeba okolo 6ti litrů nafty je na takové auto taky fajn.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 05.07.2008 12:43, 90% podobných aut se prodává s dieselem ...
... takže Volvo bude rádo, když prodá všechny předváděcí T6 AWD
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 05.07.2008 17:57, RE: Divní lidé
anonym napsal:
Já se k těm divným lidem klidně přidám ... jezdím s C70 T5
Také se přidávám....Volvo V70 D5
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 05.07.2008 18:03, RE: S60 D5
anonym napsal:
jaký je krom výkonu rozdíl mezi CR V5 a ozn. D5? Dá se těmto motorům věřit? Já už nějakou dobu hledám S60 D5, ale zatím se bojím toto koupit. Nikdo normální (oběktivní uživatel) v mém okolí není, a prodávající to samzřejmě vychválí, i kdyby to byla překopaná zastava. Jezdí se mně s tím moc dobře, spotřeba se zdá být naprosto přijatelná (nebo PP lže jako v roomsteru či fábce?), vlastnosti pro mě vyhovující, prostě docela dobrá kára za cenu vohrkané tuctové koktávy, o třídu jinde. Chci se zeptat, ...
Jezdím s "dé pětkou" cca dva roky....a naprostá paráda!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 05.07.2008 19:17, RE: bez předmětu
anonym napsal:
tak to místo vzadu bych chtěl vidět...je ho tam zrovna tak málo, jako v předchozích generacích všech volv!!! článek je zřejmě placen přímo firmou,jinak nevím...
Ve starsi S80 jsem v zadu sedel jen jednou v zivote, ale pamatuju, ze tam bylo asi tolik mista jako v mem obyvaku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 05.07.2008 19:17, RE: Divní lidé
anonym napsal:
Znám asi 5 lidí jezdící Volovem a všichni jsou divní. Přesně jako ty auta. Tim nechci říct že jsou špatná, ale jsou prostě divná.
Jj, taky jsem divnej - XC70 D5. Sorry, vim ze bych mel valit oktavkou v tedeicku, abych byl za normalniho slusnyho cechacka, s jen takovym docela malym kompleksickem ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 06.07.2008 16:54, KROKODYL
Muze mi prosim nekdo vysvetlit, proc je posledni dobou dat mezi ridice a spolujezdce panel velikosti jidelniho stolu ? JA CHCI MISTO NA NOHY !!! Nemam kam dat kolena a posledno dobou neni auto, ktere by nemelo tuhle 'vymozenost' ... :(
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.07.2008 14:52, RE: Divní lidé
anonym napsal:
Znám asi 5 lidí jezdící Volovem a všichni jsou divní. Přesně jako ty auta. Tim nechci říct že jsou špatná, ale jsou prostě divná.
Tak jsem taky divnej, V70 2.5D
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.07.2008 18:40, RE: Divní lidé
anonym napsal:
Hmm, tak to se asi taky divnej ... S70 T5 ... :)
S70 neexisuje
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.