0
zpět
 

diskuze k tématu: Volvo S70 2,5 10V

kategorie zařazení tématu: ostatní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 09.09.2007 00:38, RE: volvo
anonym napsal:
prosezenou sedacku ridice jsem uz taky jednou videl, u 14 let stareho volva 244, to melo ale uz 350000km za sebou. to s70 bude mit jiste i vic, to jsou auta s kterymi se dost jezdi. tak nevim jestli se da rict ze sedacky nejsou trvanlivy kdyz se za 350000km prosedi, zvlast kdyz v nich jezdi nejakej tlustoch nebo dvoumetrovej chlap... u mercedesu to po tech kilometrech taky slava neni...

hranaty to auto je, i v interieru je relativne hranaty, i kdyz teda srovnani s favoritem mi prijde trochu sme...
nechci samozrejme srovnavat favo s volvem ale ten design me prijde dost zastaraly..nekomu se to mozna libí ok.S tema sedackama je to těžký. Koukal jsem i po těch zakulacenych modelech co 350tis.Km najeto nebudou mít a ten stav taky nic moc..Ale lidi jsou zvirata a dokazou znicit vse..Jak rikám kdyz bych chtel velké starší a benzínové auto s vyssí kvalitou volil bych Lexus,Camry..O těch mercedesech mi povídej...Ta výdrž je tak max. 5let a vypadá to hruzostrasne..Proto bych doma nemohl mít drahé ''německé spotřební zboží'' !!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.09.2007 20:31, Taurus
Prumerny americky auto ma sedadla stokrat pohodlnejsi nez tahle predrazena hranata krabice...Nevim,kde se ve vsech berou ty myty o kvalite a bezpecnosti Volva - to platilo mozna pred 20 lety...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.09.2008 15:21, RE: Taurus
anonym napsal:
Prumerny americky auto ma sedadla stokrat pohodlnejsi nez tahle predrazena hranata krabice...Nevim,kde se ve vsech berou ty myty o kvalite a bezpecnosti Volva - to platilo mozna pred 20 lety...
Nooo podívej se třeba chevrolet Aveo to je nový auto testy euroncap a hned uvidíš spolehlivost. Podívej se na testy Amerického úřadu pro dálniční bezpečnost (volně přeloženo) jestli Ti to něco říká ?Třeba na takový test americkýho bouráku Cadillac Seville (1993) A pak říkej jaký auto je bezpečný. Když to srovnáš s Volvem 850 která je ještě hranatější než S70:o)))))))A je bezpečnější. Švédský auta jsou dělaný na dlouhý přejezdy třeba 500 a víc km. Je pravda že Americký cáry maj pohodlný sedačky ale stejně jako švédský:o))) A O1 to je tak asi o 2 ligy níííže
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.