0
zpět
 

diskuze k tématu: Volvo S60 D5 – rychlá nafta!

kategorie zařazení tématu: ostatní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.03.2006 17:33, Krouťák
400 Nm je slušný kroutící moment na špičce v segmentu ale bohužel si za to nechá Volvo náležitě zaplatit...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.03.2006 20:21, S60
Jedno z nejlepších aut na trhu, problémem je jen ta cena...ale někdo si to prostě dopřeje a já mu držím palce, protože dělá dobře.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.03.2006 21:55, Krásné auto
No abych pravdu řek, těším se taky na novou S80 naživo! To bude parádní vozítko.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 17:33, RE: Krásné auto
Franta napsal:
No abych pravdu řek, těším se taky na novou S80 naživo! To bude parádní vozítko.
Přesně a konečně je tu něco novýho než německá strohost.A ještě Lexus GS,to jsou vozítka který by stály za hřích.jen mít větší peněženku....ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 21:52, RE: Krásné auto
Dektr1 napsal:
Přesně a konečně je tu něco novýho než německá strohost.A ještě Lexus GS,to jsou vozítka který by stály za hřích.jen mít větší peněženku....ZDAR
na Autoweek spekuluju o tom, ze S60 uz asi nedostane nastupcu :((

http://www.autoweek.com/apps/pbcs.dll/article?AID=/20060314/FREE/60313020/1024/rss01
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.03.2006 08:14, Volvo
Fantasticky pohodlný a elegantní auto. Co se týče komfortu, tak jsou vedle něj Audi i BMW nepohodlný trakače, jen MB se může rovnat. A to dřevo v interiéru je autentický, žádná imitace.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.03.2006 08:28, RE: Volvo
Fesak napsal:
Fantasticky pohodlný a elegantní auto. Co se týče komfortu, tak jsou vedle něj Audi i BMW nepohodlný trakače, jen MB se může rovnat. A to dřevo v interiéru je autentický, žádná imitace.
bohuzial, je to imitacia.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.03.2006 18:46, světlý interiér
Světle béžový interiér je možná nepraktický,ale velice pěkný na pohled.Je radost v takovém interiéru sedět.Světle béžová+dřevo,to bylo vždycky moje. )))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.03.2006 17:11, RE: světlý interiér
Passat napsal:
Světle béžový interiér je možná nepraktický,ale velice pěkný na pohled.Je radost v takovém interiéru sedět.Světle béžová+dřevo,to bylo vždycky moje. )))
horší u volva je že podvozkem proste zaostává za němci, s tím pohodlím je to taky takové všeljaké, volvo je pohodlné ale nelze říct že němci nikoliv
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 18.03.2006 00:51, RE: světlý interiér
anonym napsal:
horší u volva je že podvozkem proste zaostává za němci, s tím pohodlím je to taky takové všeljaké, volvo je pohodlné ale nelze říct že němci nikoliv
Pokial zrovnate nemecke predkolky s volvom, tak si skutocne nemyslim, ze za nimi Volvo svojim podvozkom zaostava. Dozivajuca platforma Volvo ponuka neuveritelny kompromis medzi komfortom a jazdnymi vlastnostami. V kombinacii s aktivnym pruzenim erkovej verzie a pohonom oboch naprav to patri medzi to najlepsie na trhu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 19.03.2006 21:18, Prosím o radu
Dobrý den. Přemýšlím o koupi ojetého Volva S60 D5 nebo aspoň 2.4D. Rozhoduji se mezi tímto volvem a BMW 530d E39 do 400 tisíc. BMW byl můj favorit, než jsem z několika zdrojů slyšel výhrady proti životnosti dílů hliníkového podvozku na našich silnicích atd. Prostě mi jde i o spolehlivost. Chci se zeptat na váš názor na tyto 2 auta. Začínám dost přemýšlet o Volvu. Máte s ním nějaké zkušenosti nebo přehled o cenách náhradních dílů v porovnání např. s BMW?? Děkuji za případnou odpověď.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.03.2006 11:42, RE: Prosím o radu
Player1 napsal:
Dobrý den. Přemýšlím o koupi ojetého Volva S60 D5 nebo aspoň 2.4D. Rozhoduji se mezi tímto volvem a BMW 530d E39 do 400 tisíc. BMW byl můj favorit, než jsem z několika zdrojů slyšel výhrady proti životnosti dílů hliníkového podvozku na našich silnicích atd. Prostě mi jde i o spolehlivost. Chci se zeptat na váš názor na tyto 2 auta. Začínám dost přemýšlet o Volvu. Máte s ním nějaké zkušenosti nebo přehled o cenách náhradních dílů v porovnání např. s BMW?? Děkuji za případnou odpověď.
zdravím vás, ono jde o to co chcete, já jsem se rozhodoval nějak podobně, jen jsem zahrnul ještě audi. nakonec jezdím v bmw 530d. Zkusil jsem několik vozů a na podvozek bmw zmiňované volvo proste zdaleka nemá. Volvo je mnohem houpavější a naklánivější než mnoho aut, příd se noří. Spolehlivostí poslední volva prý také nevynikají. Náprav u bmw bych se nebál , záleží kde budete asi jezdit. Podle toho co se uvádí je minimální životnost nejméně 60 000km u každého dílu pokud s ním budete jeuzdit jako dobytek po tankodromech, jinak klidně až 200 000km. Já mám najeto už přes 50 000km a vše je perfektní (auto má najeto 160 000km). ono to asi záleží opravdu nalecčem, jinak ceny dílů v originále jsou srovnatelné s čímkoli jiným a v replice budete za nejdražší díly podvozku platit max 2000kč za rameno a např 700kč za stabilizátorové tyčky. Jinak bmw 5 má opravdu pohodlný ale i velmi velmi rychlý podvozek. já naprosto normálně ujíždím v zatáčkách Rskovým octaviím apod. Motor 3,0d je také skvělý 193koní 500Nm spotřeba kolísá mezi 6-9l/100km, tedy dost silný a přitom nežere a je poměrně tichý-mezi diesely jeden z nejtišších. Opravdu záleží na vás a preferencích.Volvo je na klidnou jízdu bmw dovede i pěkně zatopit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.03.2006 00:40, RE: Prosím o radu
anonym napsal:
zdravím vás, ono jde o to co chcete, já jsem se rozhodoval nějak podobně, jen jsem zahrnul ještě audi. nakonec jezdím v bmw 530d. Zkusil jsem několik vozů a na podvozek bmw zmiňované volvo proste zdaleka nemá. Volvo je mnohem houpavější a naklánivější než mnoho aut, příd se noří. Spolehlivostí poslední volva prý také nevynikají. Náprav u bmw bych se nebál , záleží kde budete asi jezdit. Podle toho co se uvádí je minimální životnost nejméně 60 000km u každého dílu pokud s ním budete jeuzdit jako ...
medzi volvami je model S60 najspolahlivejsi, celkovo patri k miernemu nadpriemeru. skor nez spolahlivost je na volvach zaujimava zivotnost, ktora je spickova. vdaka tomu dokaze Volvo vydrzat ovela tvrdsie zaobchadzanie nez vacsina konkurentov. s BMW 5 sa da zrovnavat len velmi tazko. bmw je v podobnom stave a vybave zhruba o 150tis kc drahsie. do 400tis sa patka zhana zle. vacsinou su to auta starsie nez tri roky a maju min. 150 tis km. Volvo S60 rv 2003, ktore ma do 100 tis km, je v dobrom stave a vybave stoji okolo 400 tis kc. takze z tohto pohladu by som urcite radsej volil volvo. ceny originalnych nahradnych dielov volvo dovezenych z polska sa pohybuju na urovni dielov skodovky. v cr je viacerko kvalitnych neznackovych servisov volvo, ktore vam dokazu auto udrzovat, priapdne opravit kvalitne a lacno.

jazdne vlastnosti bmw su spickove a podobne ako zvysok auta sa s volvom zrovnavaju len tazko. v kazdom pripade by som sa ale vyvaroval konstatovaniam typu volvo na bmw proste zdaleka nema... volvo vo svojej kategorii patri k tomu najlepsiemu co je na trhu aj po strankach jazdnych vlastnosti, nielen bezpecia, kvality a imidzu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.03.2006 08:35, RE: Prosím o radu
martas napsal:
medzi volvami je model S60 najspolahlivejsi, celkovo patri k miernemu nadpriemeru. skor nez spolahlivost je na volvach zaujimava zivotnost, ktora je spickova. vdaka tomu dokaze Volvo vydrzat ovela tvrdsie zaobchadzanie nez vacsina konkurentov. s BMW 5 sa da zrovnavat len velmi tazko. bmw je v podobnom stave a vybave zhruba o 150tis kc drahsie. do 400tis sa patka zhana zle. vacsinou su to auta starsie nez tri roky a maju min. 150 tis km. Volvo S60 rv 2003, ktore ma do 100 tis km, je v dobrom stav...
jo originální díly z polska....tak to potom jo
jinak k té volbě ....asi fakt záleží co kdo chce,bmw je na pořízení možná dražší, na údržbu stejné ale nabízí úplně něco jiného....já bych volil bmw zcela jednoznačně
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.03.2006 11:51, Děkuji za pomoc
miki napsal:
jo originální díly z polska....tak to potom jo
jinak k té volbě ....asi fakt záleží co kdo chce,bmw je na pořízení možná dražší, na údržbu stejné ale nabízí úplně něco jiného....já bych volil bmw zcela jednoznačně
Děkuji, už mám taky asi jasno. Mám vybranou 530d r.v.2002, 120k najeto, M-paket, pravidelně servisovaný atd. Cena: 420000. Vypadá to slibně. Uvidíme.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.03.2006 12:41, RE: Děkuji za pomoc
Player1 napsal:
Děkuji, už mám taky asi jasno. Mám vybranou 530d r.v.2002, 120k najeto, M-paket, pravidelně servisovaný atd. Cena: 420000. Vypadá to slibně. Uvidíme.
no já myslím že volba nemohla dopadnout lépe...r.2002 je vychytanej k dokonalosti a ta cena by mohla odpovídat stavu....
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.