0
zpět
 

diskuze k tématu: Koupě Volva S40

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, ostatní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.08.2008 07:31, GDI
Podle mne GDI žádné problémy s českým benzínem nemá, zastavilo se snad někomu kvůli palivu? a nebo kvůli něčemu jinému? Já bych ho naopak doporučil, je to nesmrtelný motor s dostatečným výkonem a spotřebou pod 7l/100.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.08.2008 07:44, RE: GDI
anonym napsal:
Podle mne GDI žádné problémy s českým benzínem nemá, zastavilo se snad někomu kvůli palivu? a nebo kvůli něčemu jinému? Já bych ho naopak doporučil, je to nesmrtelný motor s dostatečným výkonem a spotřebou pod 7l/100.
jo tak tenhle názor je vskutku originální, to tady ještě chybělo :o)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.08.2008 08:41, RE: Trocha objektivity by neškodila, pane Dvorský
Muroň napsal:
Ty jsi přeplňovanej blb.
byl tady osel ten byl aspon vtipnej ale tenhle mrtan kterej tady leze pop kazdym druhym clanku nekomu do prdele a zasira diskusi mi pije krev
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.08.2008 10:13, RE: GDI
figo napsal:
jo tak tenhle názor je vskutku originální, to tady ještě chybělo :o)))
DD
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.08.2008 11:35, RE: Trocha objektivity by neškodila, pane Dvorský
anonym napsal:
byl tady osel ten byl aspon vtipnej ale tenhle mrtan kterej tady leze pop kazdym druhym clanku nekomu do prdele a zasira diskusi mi pije krev
Kolega Martin často užívá diskursivní figuru zvanou ironie. To se bralo na stupni vzdělání, který jste zřejmě neabsolvoval, protože jste raději od puberty rozebíral na dvorku stopětky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.08.2008 11:56, RE: Trocha objektivity by neškodila, pane Dvorský
anonym napsal:
Muroňu, nízkou hlučnost tvůj TDI má, jenže pouze tehdy, když je V-Y-P-N-U-T-Ý !!!
Chtěl bych oficiálně protestovat Muroňu říkám Muroňovi já a tenhle vtip o TDi jsem nepsal já
Marťan - Martin
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.08.2008 11:56, RE: Trocha objektivity by neškodila, pane Dvorský
Muroň napsal:
Kolega Martin často užívá diskursivní figuru zvanou ironie. To se bralo na stupni vzdělání, který jste zřejmě neabsolvoval, protože jste raději od puberty rozebíral na dvorku stopětky.
Možná kdyby on rozebíral taky tak se mohl bavit k tématu alespoň vzdáleně a nemusel by zasí..t diskusi nesmyslným řiťolezectvím paní dealerky od Citroena
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.08.2008 11:58, RE: GDI
anonym napsal:
Podle mne GDI žádné problémy s českým benzínem nemá, zastavilo se snad někomu kvůli palivu? a nebo kvůli něčemu jinému? Já bych ho naopak doporučil, je to nesmrtelný motor s dostatečným výkonem a spotřebou pod 7l/100.
Jasně že má problémy s český (pa)benzínem! Proto ho taky tyhle přímovstřikový motory přestalo Mitsubishi i Citroën tehdy do česka dovážet. Kvalita českýho benzínu se od tý doby sice zlepšila, ale stejně furt stojí za h.... A to vím, protože jsem Marťan - Martin
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.08.2008 12:01, RE: S40 vs Carisma
anonym napsal:
Osobně bych si S 40 NIKDY nekoupil. Jezdil jsme s ním cca půl roku. Vlastním Carismu. Hrozný řazení, podvozek (ještě ten od Mitsubishi), malý vstupní otvor do kufru, menší než do Carismy, mám jí též jako sedan, takže praktičnost bídná. Měřím 175 cm a přesto je ve voze místa jak v hodinkách, nastupování a vystupování je utrpení, motor 1.9 TD 85 kW je šílenej traktor. Interiér hnusnej a vypadá chudě, zvenku nic moc. Ale to je individuální. Osobně bych si tento vůz nekoupil. Bylo to služební auto n...
jo pravda! A je fakt hrozný, že hodnotíme auta podle znáčku na kapotě! Ten přitom vo reálný kvalitě neříká vůbec nic. Dneska se stane že levnej korejec na kterýho koukáme zvrchu je lepší než Golf nebo Volvo.
A to vím, protože ..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.08.2008 12:02, RE: Trocha objektivity by neškodila, pane Dvorský
anonym napsal:
Kultivovanější motor?
jo nafťák vod Volva to je kultivovanost sama (ale na Tdi nemá, i když jen vo fous)
marťan - martin
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.08.2008 12:04, RE: V 40 scéna
anonym napsal:
Dobrý den v roce 2001 nebo 2 jsem se stal svědkem zajímavé scénky v autosalonu Volva. Paní byla v servisu s V 40 a při čekání si stěžovala prodejci na jízdní vlastnosti. Jen odešla, přitočil se ten prodejce k druhému a oba se se smíchem podivovali jak někdo může čekat od takové sr*čky jako V 40 dobré jízdní vlastnosti, měli legraci z toho že si měla koupit lepší (odhaduji že mysleli 60 nebo 80). tolik k tématu.
To není překvapení. Je faktem že od prvopočátku bylo Volvo 40 spíš kritizovaný, nebylo a není to nijak vyjímečné auto. Popravdě řečeno Volvo malá auta nikdy neumělo, snad až poslední generace 30, 40, 50 je slušný auto, i když předražený. A tak to je, jako že já jsem
Marťan - Martin
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.08.2008 12:09, RE: Trocha objektivity by neškodila, pane Dvorský
anonym napsal:
Možná kdyby on rozebíral taky tak se mohl bavit k tématu alespoň vzdáleně a nemusel by zasí..t diskusi nesmyslným řiťolezectvím paní dealerky od Citroena
Milý Muroňi (jak by pravila Kylie). Díky že jsi se mne zastal, někdo si asi dal šálek kávy navíc (jak by pravila Kylie).
A teď tomu bojovníkovi za čtenářská práva bez mých připomínek:
Kylie je dealerka Citroenu? Kecáš! A kde dealeruje? Běžim se vosprchnout, navonět, ústní vodou (Listerine) pusu vypláchnout a vyrážim "jako" na nákup Citroenu!
Marťan - Martin
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.08.2008 12:12, RE: Trocha objektivity by neškodila, pane Dvorský
anonym napsal:
Možná kdyby on rozebíral taky tak se mohl bavit k tématu alespoň vzdáleně a nemusel by zasí..t diskusi nesmyslným řiťolezectvím paní dealerky od Citroena
Tak jsem zpátky, nový šlajfky, nová košile, pomáda ve vlasech, rozuřenej vysavač před domem nastartovanej a ČEKÁM na tvou vodpověď kde Kylie dealuje!!!
Marťan - Martin
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.08.2008 12:13, RE: Trocha objektivity by neškodila, pane Dvorský
anonym napsal:
Možná kdyby on rozebíral taky tak se mohl bavit k tématu alespoň vzdáleně a nemusel by zasí..t diskusi nesmyslným řiťolezectvím paní dealerky od Citroena
Tady nejde do Citroena, nýbrž o ni jako o ženu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.08.2008 12:29, RE: Trocha objektivity by neškodila, pane Dvorský
Muroň napsal:
Tady nejde do Citroena, nýbrž o ni jako o ženu
..smě prokouk Muroňu! Tak já ve vobleku ve startovnim bloku připravenej na Kylii nažhavenej a ten pacholek nepíše a nepíše! Kde jen ta Kylie pracuje?
Nevíš kolik tak může mít Citroen po česku dealerů?
Marťan - Martin
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.08.2008 12:46, RE: Trocha objektivity by neškodila, pane Dvorský
anonym napsal:
Možná kdyby on rozebíral taky tak se mohl bavit k tématu alespoň vzdáleně a nemusel by zasí..t diskusi nesmyslným řiťolezectvím paní dealerky od Citroena
Nojo tak nic! Mám na sobě ten voblek už skoro půl hodiny, takže už jsem takovej jako nesvůj, žádný nový zprávy vo Kylii, kde teda jako dealuje, to je zas den! To sou furt ňáký sliby a pak ...
Ach jo, tady smutnej marťánek martínek
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.08.2008 14:10, RE: Trocha objektivity by neškodila, pane Dvorský
anonym napsal:
Nojo tak nic! Mám na sobě ten voblek už skoro půl hodiny, takže už jsem takovej jako nesvůj, žádný nový zprávy vo Kylii, kde teda jako dealuje, to je zas den! To sou furt ňáký sliby a pak ...
Ach jo, tady smutnej marťánek martínek
tak vidis ze to tady zasiras nikoho nezajima jestli si umis zavazat vazanku nebo jestli mas motylka, myslim ze by spis tazatele zajimalo neco k vololovu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.08.2008 14:32, RE: Trocha objektivity by neškodila, pane Dvorský
anonym napsal:
tak vidis ze to tady zasiras nikoho nezajima jestli si umis zavazat vazanku nebo jestli mas motylka, myslim ze by spis tazatele zajimalo neco k vololovu.
Cítím že pumpe nebo düse v tvý hlavě začíná vodcházet! Jo a koukal jsem se do slovníku na to co by mohlo znamenat to ZASÍRÁŠ a člověče nevim nevim. Možná to pumpedüse je ještě v horším stavu, než jsem čekal.
Některý volvo jo - XC 90 třeba, některý volvo NE - S40 určitě!
A to vím, protože jsem Marťan - Martin
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.08.2008 14:49, RE: Trocha objektivity by neškodila, pane Dvorský
anonym napsal:
Cítím že pumpe nebo düse v tvý hlavě začíná vodcházet! Jo a koukal jsem se do slovníku na to co by mohlo znamenat to ZASÍRÁŠ a člověče nevim nevim. Možná to pumpedüse je ještě v horším stavu, než jsem čekal.
Některý volvo jo - XC 90 třeba, některý volvo NE - S40 určitě!
A to vím, protože jsem Marťan - Martin
nejhorší jsou ti lidé kteří si o sobě myslejí že jsou vtipní
viď Martine?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.08.2008 15:18, RE: Trocha objektivity by neškodila, pane Dvorský
anonym napsal:
nejhorší jsou ti lidé kteří si o sobě myslejí že jsou vtipní
viď Martine?
Jo tvé PD už je evidentně v posledním tažení. Jinak bys neřikal že nejhorší jsou srandisti a věděl že nejhorší sou politici.
No a volvo S40 - dražší horší verze Mitsubishi Carisma - to je taky horší než srandisti - s tou totiž žádná sranda není.
A to vím úplně jistě, protože jsem Marťan Martin
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.