0
zpět
 

diskuze k tématu: Golf GTD – sportovec s dieselovým srdcem!

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 31.03.2005 01:08, Golf
Golf GTD je bezesporu dost nadupané auto... ale aj tak se nemůžu ubránit dojmu, že už Golf není to co býval... Až moc se designově přibližuje svým příbuzným - myslím, že je to docela škoda
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 31.03.2005 11:08, Nemam nic proti dieselum
uvitam jakekoli sportovni verze, akorat mi vadi ze Skoda dela jen jednu RS jak u Fabie tak Octavie, mohli by jich udelat vice..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 31.03.2005 11:22, RE: Nemam nic proti dieselum
lambo napsal:
uvitam jakekoli sportovni verze, akorat mi vadi ze Skoda dela jen jednu RS jak u Fabie tak Octavie, mohli by jich udelat vice..
Jak více? Myslíš druhy motorů? Třeba benzín 1.8T i 1.9 TDI do Octávky, atd..? Myslím že TDI se nemůže benzínovým motorům rovnat ve sportovněji laděných modelech. Diesel je pro auto, který nehoníš jak nadmutou kozu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 31.03.2005 14:17, RE: Nemam nic proti dieselum
yeti napsal:
Jak více? Myslíš druhy motorů? Třeba benzín 1.8T i 1.9 TDI do Octávky, atd..? Myslím že TDI se nemůže benzínovým motorům rovnat ve sportovněji laděných modelech. Diesel je pro auto, který nehoníš jak nadmutou kozu...
No spis mi jde o to, ze je na silnicich moc stejnych Fabii a Octavek..jedine rozdilne typy poznas v modelech RS, coz je pro me malo mezi takovou zaplavou skodovek..podle me je u Skody malo invence udelat dalsi model, ktery by se lisil v nejakych treba designovych detailech a doplnky interieru atd..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 31.03.2005 14:56, RE: Nemam nic proti dieselum
yeti napsal:
Jak více? Myslíš druhy motorů? Třeba benzín 1.8T i 1.9 TDI do Octávky, atd..? Myslím že TDI se nemůže benzínovým motorům rovnat ve sportovněji laděných modelech. Diesel je pro auto, který nehoníš jak nadmutou kozu...
Tak jasně, benzín je benzín :) ale jel jsem jednou s kamarádem jeho udělanou Celicou GT (206ps) a potkali jsme na silnici Fabii RS a docela jsem byl překvapený, že při rychlostech do 120 docela stíhala. Potom jsme ji ujeli, ale musel jsem uznat, že i s dieslem se dá jet rychle :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 31.03.2005 16:22, RE: Nemam nic proti dieselum
anonym napsal:
No spis mi jde o to, ze je na silnicich moc stejnych Fabii a Octavek..jedine rozdilne typy poznas v modelech RS, coz je pro me malo mezi takovou zaplavou skodovek..podle me je u Skody malo invence udelat dalsi model, ktery by se lisil v nejakych treba designovych detailech a doplnky interieru atd..
To je tím, kolik jich u nás jezdí. Kdyby škodovka neměla 50% trhu, nikdy bys tohle nenapsal.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 31.03.2005 17:57, RE: Nemam nic proti dieselum
yeti napsal:
To je tím, kolik jich u nás jezdí. Kdyby škodovka neměla 50% trhu, nikdy bys tohle nenapsal.
no prave ze jich je tolik:) kazdy druhy Cech ma skodovku tak by neskodilo to trochu individualne odlisit, ja myslim ze po tom touzi hodne ridicu..a nez kupovat vestinou neschvalene tuningove dily, radeji mohla neco vymyslet sama skoda..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 31.03.2005 19:01, RE: Nemam nic proti dieselum
anonym napsal:
no prave ze jich je tolik:) kazdy druhy Cech ma skodovku tak by neskodilo to trochu individualne odlisit, ja myslim ze po tom touzi hodne ridicu..a nez kupovat vestinou neschvalene tuningove dily, radeji mohla neco vymyslet sama skoda..
Máš tu tuningové kity přímo od škodovky!
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.