0
zpět
 

diskuze k tématu: Volkswagen Vento - zkušenosti po 100 tis. Km.

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 14:41, RE: Alex
anonym napsal:
Jenže,pokud opravdu jezdí 100 000 km ročně(což trochu pochybuju-450km/každý pracovní den-kam by jako jezdil?),potřebuje auto,který ho každý den doveze a ne se strachovat,kdy bude muset měnit ložisko,řemen,rameno,stabilizátor...takže nevím jestli na takovou práci je ideální starý automobil.Na takovou práci potřebuješ auto v záruce,kde ti při problému půjčí zdarma jiný.A že by nová auta po dvou letech klesala o 60-80 procent?Ukaž mi který a já si ho půjdu koupit.
Jakékoli auto, které má najeto cca 200 tis, klesne cena minimálně o 60% až 80%. Podívej se sám a dáš mi za pravdu. Spíše mi ukažte vy auto, které stojí více jak 20-40% ceny nového auta a má najeto 200 tis....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 15:10, RE: Alex
anonym napsal:
Jakékoli auto, které má najeto cca 200 tis, klesne cena minimálně o 60% až 80%. Podívej se sám a dáš mi za pravdu. Spíše mi ukažte vy auto, které stojí více jak 20-40% ceny nového auta a má najeto 200 tis....
Tak nevím jestli neznáte ceny a nebo neumíte počítat procenta.Takže-podívejme se na auta v cenové hladině kolem 500000 (ikdyž si myslím,že by na tu práci stačilo i levnější(třeba 350-400tis)).Takže podle vás se dá sehnat auto dva roky staré,najeto 200 000km za 100-200tis kč?? (nové za 500 tis kč).Takové tady na Tipcars žádné není.Ale vidím tu taková nejlevnější za 270 a více,takže to je víc jak 50 procent původní ceny.A ještě jedna věc-záruka samozřejmě platí dva roky bez omezení km. Jo, a ten příklad.Ford Focus 06 rok za 279 tis kč.Dejte si filtr 05 rok,190tis km a uvidíte kolik ty auta stojí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 15:12, RE: Alex
anonym napsal:
Tak nevím jestli neznáte ceny a nebo neumíte počítat procenta.Takže-podívejme se na auta v cenové hladině kolem 500000 (ikdyž si myslím,že by na tu práci stačilo i levnější(třeba 350-400tis)).Takže podle vás se dá sehnat auto dva roky staré,najeto 200 000km za 100-200tis kč?? (nové za 500 tis kč).Takové tady na Tipcars žádné není.Ale vidím tu taková nejlevnější za 270 a více,takže to je víc jak 50 procent původní ceny.A ještě jedna věc-záruka samozřejmě platí dva roky bez omezení km. Jo, a ten ...
A to ten Focus má najeto dokonce 260 tis km a je přesně dva roky starý.Za měsíc mu končí záruka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 16:55, RE: Alex
anonym napsal:
A to ten Focus má najeto dokonce 260 tis km a je přesně dva roky starý.Za měsíc mu končí záruka.
No a pak se treba podivejte na Puvodni cenu Mondea TDCI, Citroenu C5 nebo Saaba 9-5 za kolik se prodavaji pokud maji najeto 200 tis. JSou za mnohem mene nez polovinu ceny. A puvodni cena byla v rozemzi 800 tis - 1.4 milionu za Saaba.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 17:03, RE: mira
anonym napsal:
ja se mu vubec nedivim ze si z vas dela prdel,kdyz se tu komentuje vse,pokud si to clovek dobre ,rnejlepe dvakrat precte ,je hned jasny ze to je kecal ukecanej :) i kdyz ja bych mu to pral
Milý pánové. Teď jsem dorazil z Moravy a čtu si ty Vaše příspěvky. Docela se u některých příspěvků bavím. Za 1. foto taxikářského auta přidala redakce. Auto je skutečně od prvních majitelů, znám je osobně. Co se týče opravy po havárce, šlo jen o výměnu těch dílů, takže jsem to skutečně zvládnul za cca 6 hodin. Potkaný motor mi opravoval mechanik, a říkal, že motor má málo nalítáno, že bude lepší ho opravit, než dávat jiný. Co se týče mého kilometrového nájezdu, je to skutečně tak, jezdím často na moravu, plus jsem jezdil za přítelkyní každý víkend taky dost daleko. Teď v posledním měsíci jsem musel měnit levé rameno, silentbloky pod motorem a vyrezla mi díra do chladiče. Co se týče té rychlosti, tak tachometrových 180 km/h to skutečně jede, motor točí 4500 ot. Tuto rychlost jsem využil párkrát, když jsem opravdu spěchal, nejde ji v žádném případě s plným autem udržet do kopce. A pán co mluvil o tom pracím prášku, tak místo oleje používám Vanish - skvrn a špíny se zbavíš. Děkuji za podnětné příspěvky k vozu. David Bezděka
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 17:03, RE: Alex
anonym napsal:
No a pak se treba podivejte na Puvodni cenu Mondea TDCI, Citroenu C5 nebo Saaba 9-5 za kolik se prodavaji pokud maji najeto 200 tis. JSou za mnohem mene nez polovinu ceny. A puvodni cena byla v rozemzi 800 tis - 1.4 milionu za Saaba.
Jo,Mondeo je tam 2,2 Tdci za 280,ale cena na leasing,jinak 300tis.A takový Mondeo stojí 800tis,takže jsme na nákých 38 procentech.Záleží jak to koupil.Ale furt se nemůžu dostat k těm vašim 20 procentům.Samozřejmě,že u aut za 1,5 mil se dostanem pod čtyřicet,ale určitě NE na dvacet a hlavně-nepředpokládám,že 21 letej kluk by si kupuval auto za 1,5 mil. A ještě jedna věc-ty starý mondea se daly dobře koupit jako půlroční referenční vozy s 20 000 km do 500 000.Takže potom prodej za 300 000 je pokles jen o 40 procent.A mimo jiné je to už 05 rok.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 17:09, RE: mira
anonym napsal:
Milý pánové. Teď jsem dorazil z Moravy a čtu si ty Vaše příspěvky. Docela se u některých příspěvků bavím. Za 1. foto taxikářského auta přidala redakce. Auto je skutečně od prvních majitelů, znám je osobně. Co se týče opravy po havárce, šlo jen o výměnu těch dílů, takže jsem to skutečně zvládnul za cca 6 hodin. Potkaný motor mi opravoval mechanik, a říkal, že motor má málo nalítáno, že bude lepší ho opravit, než dávat jiný. Co se týče mého kilometrového nájezdu, je to skutečně tak, jezdím často n...
Na Moravu jezdíš odkud?Dyt ti to vychází 2000 km týdně.Schválně napiš kudy teda jezdíš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 17:09,
A ještě jsem zapomněl, co se týče těch tlumičů, je to znát, že už mají to nejlepší za sebou, chystal jsem se je vyměnit, ale když to teď budu prodávat, nechám to na příštím majiteli. D.Bezděka
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 17:11, RE: Alex
anonym napsal:
No a pak se treba podivejte na Puvodni cenu Mondea TDCI, Citroenu C5 nebo Saaba 9-5 za kolik se prodavaji pokud maji najeto 200 tis. JSou za mnohem mene nez polovinu ceny. A puvodni cena byla v rozemzi 800 tis - 1.4 milionu za Saaba.
Žádný dvouletý Saab s více jak 150 tis km tady není,takže těžko srovnávat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 17:19, RE: mira
anonym napsal:
Milý pánové. Teď jsem dorazil z Moravy a čtu si ty Vaše příspěvky. Docela se u některých příspěvků bavím. Za 1. foto taxikářského auta přidala redakce. Auto je skutečně od prvních majitelů, znám je osobně. Co se týče opravy po havárce, šlo jen o výměnu těch dílů, takže jsem to skutečně zvládnul za cca 6 hodin. Potkaný motor mi opravoval mechanik, a říkal, že motor má málo nalítáno, že bude lepší ho opravit, než dávat jiný. Co se týče mého kilometrového nájezdu, je to skutečně tak, jezdím často n...
Málo nalítáno?Dyt ten motor měl přes 200 000 km ne?To sis mohl za těch 15 000 koupit z vrakáče TDI.A že šlo po bouračce jen o výměnu dílů?Proražený chladič a přitom nebylo nic ohnutýho?Všechny držáky byly přesně na svém místě?Nic nebylo ulomenýho?Hm,tak nevim...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 17:21,
Na Moravu jezdím z Rokycan (asi 20 km za Plzní na Prahu). 4asto jsem v Ostravě a okolí, ve Vyškově... Jinak celé léto jsem měl zaměstnance, pro které jsem musel každý den jezdit do Podbořan, a pak je zase vozit domů. Jinak jezdím i Prachaticko, Liberecko atp. Kdybych si chtěl vymýšlet, napíšu, že jsem to najezdil za dva roky, a všichni mi budou věřit. Nemám důvod si vymýšlet. Pokud tady někdo lže, dokazuje tím jen svoji ubohost. D.Bezděka
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 17:27,
Miro, Miro, jestli se spíš nejmenuješ Nevěřící Tomáš. Skutečně se kastle nehla, ten Ford už byl docela shnilej. Byl ohnutej jeden držák blatníku, srovnání, aby se tam napasoval nový blatník mi vzalo asi 10 min. Samozřejmě, že to není jako práce od karosáře, ale vše drží jak má. Jinak chladičovou stěnu jsem koupil i s chladiče, a s výztuhou pod nárazník, takže mi to ušetřilo dost práce.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 18:18, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Na Moravu jezdím z Rokycan (asi 20 km za Plzní na Prahu). 4asto jsem v Ostravě a okolí, ve Vyškově... Jinak celé léto jsem měl zaměstnance, pro které jsem musel každý den jezdit do Podbořan, a pak je zase vozit domů. Jinak jezdím i Prachaticko, Liberecko atp. Kdybych si chtěl vymýšlet, napíšu, že jsem to najezdil za dva roky, a všichni mi budou věřit. Nemám důvod si vymýšlet. Pokud tady někdo lže, dokazuje tím jen svoji ubohost. D.Bezděka
Stejně to nák nesedí ty km.Proč by třeba zaměstananci nejezdili autem svým?Takhle tě museli vyjít na pěkný peníze,ale hlavně HROMADU času.Další-tolik soukromých km za přítelkyní na Moravu-to muselo lézt dost do peněz ne?Pořád ti to vychází 8000 km/měsic,to je nákých 16 za naftu + plus vlastně výměna oleje-to jsi v tom každý měsíc nejmín za dvacku.Kolik vyděláváš,že tohle utáhneš?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 18:36, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Stejně to nák nesedí ty km.Proč by třeba zaměstananci nejezdili autem svým?Takhle tě museli vyjít na pěkný peníze,ale hlavně HROMADU času.Další-tolik soukromých km za přítelkyní na Moravu-to muselo lézt dost do peněz ne?Pořád ti to vychází 8000 km/měsic,to je nákých 16 za naftu + plus vlastně výměna oleje-to jsi v tom každý měsíc nejmín za dvacku.Kolik vyděláváš,že tohle utáhneš?
Zaměstnanci - brigádníci jsou lidé okolo17-18 let. Nebudu tu psát co a jak prodávám, to je moje soukromá věc. Když beru tři lidi, tak mi každý za den vydělá 1500Kč, za to už stojí si 200km zajet.Za naftu a servis skutečně utratím okolo 20 000Kč za měsíc. Vydělávám oklo 65 000 Kč, takže mě pěkně sere, že 20 000 utratím. Ale kdybych si koupil novější auto, za cca 350 000, prodělám na něm kalhoty - viz. příspěvky výše. D.Bezděka
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 19:09, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Zaměstnanci - brigádníci jsou lidé okolo17-18 let. Nebudu tu psát co a jak prodávám, to je moje soukromá věc. Když beru tři lidi, tak mi každý za den vydělá 1500Kč, za to už stojí si 200km zajet.Za naftu a servis skutečně utratím okolo 20 000Kč za měsíc. Vydělávám oklo 65 000 Kč, takže mě pěkně sere, že 20 000 utratím. Ale kdybych si koupil novější auto, za cca 350 000, prodělám na něm kalhoty - viz. příspěvky výše. D.Bezděka
Já takovýmhle lidem říkám lidoví vypravěči. V hospodě u piva nebo tady je možný všechno.65000 Kč měsičně-hmm A na tu Moravu vozíš kulomety vid?Nebo vlastně tam drogy,zbraně zpět..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 19:13, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Já takovýmhle lidem říkám lidoví vypravěči. V hospodě u piva nebo tady je možný všechno.65000 Kč měsičně-hmm A na tu Moravu vozíš kulomety vid?Nebo vlastně tam drogy,zbraně zpět..
Pane, Vy jste s prominutím idiot. To, že Vy nejste schopen si vydělat dost peněz, je Váš problém. Já jsem si založil firmu, to co dělám, umím velmi dobře, a nestydím se za to, že si umím vydělat peníze. A prosím ostatní uživatele tohoto serveru, kteří mají stejně nízkou, nebo snad ještě nižší inteligenci (i když silně pochybuji o tom, že by uměli psát), než pan anonym, aby raději nereagovali. Děkuji, D.Bezděka
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 19:14, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Zaměstnanci - brigádníci jsou lidé okolo17-18 let. Nebudu tu psát co a jak prodávám, to je moje soukromá věc. Když beru tři lidi, tak mi každý za den vydělá 1500Kč, za to už stojí si 200km zajet.Za naftu a servis skutečně utratím okolo 20 000Kč za měsíc. Vydělávám oklo 65 000 Kč, takže mě pěkně sere, že 20 000 utratím. Ale kdybych si koupil novější auto, za cca 350 000, prodělám na něm kalhoty - viz. příspěvky výše. D.Bezděka
Jo,taky jsem znal jednoho co takhle vydělával a hodně najezdil,když vozil zaměstnance-převážel lehký holky z jednoho podniku do druhýho aby se moc neokoukaly.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 19:15, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Pane, Vy jste s prominutím idiot. To, že Vy nejste schopen si vydělat dost peněz, je Váš problém. Já jsem si založil firmu, to co dělám, umím velmi dobře, a nestydím se za to, že si umím vydělat peníze. A prosím ostatní uživatele tohoto serveru, kteří mají stejně nízkou, nebo snad ještě nižší inteligenci (i když silně pochybuji o tom, že by uměli psát), než pan anonym, aby raději nereagovali. Děkuji, D.Bezděka
A mimochodem, těch 65 tisíc je právě výdělek bez provozních nákladů (tzn. 45 tisíc čistého). A to je na živnostníky, kteří svou práci umí průměr.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 19:17, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Jo,taky jsem znal jednoho co takhle vydělával a hodně najezdil,když vozil zaměstnance-převážel lehký holky z jednoho podniku do druhýho aby se moc neokoukaly.
JJ, tím jsem se taky chtěl živit, ale bohužel neznám správné lidi jako Vy. D.Bezděka
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 19:49, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Pane, Vy jste s prominutím idiot. To, že Vy nejste schopen si vydělat dost peněz, je Váš problém. Já jsem si založil firmu, to co dělám, umím velmi dobře, a nestydím se za to, že si umím vydělat peníze. A prosím ostatní uživatele tohoto serveru, kteří mají stejně nízkou, nebo snad ještě nižší inteligenci (i když silně pochybuji o tom, že by uměli psát), než pan anonym, aby raději nereagovali. Děkuji, D.Bezděka
Firmu?Dyt v článku jsi psal,že pracuješ jako dealer.A kde jsi vzal tu jistotu,že já ty peníze vydělat nedokážu?Ale taky vím,že když se pracuje,těžko bych byl z Moravy v pět odpoledne zpátky v Rokycanech.Pokud si teda jen nevezl holky z Plzně do Brna a jiný zpět.
reagovat
1 2 3


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.