0
zpět
 

diskuze k tématu: Volkswagen Transporter po 300 tis. km

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.04.2009 00:15, Tedy ten text (popis) ...
... je v tomto případě asi "ok" (chci říci: "odpovídající", resp. PRAVDIVÝ a celkem i "správně" ohodnocený/o"bodovaný"), takže (alespoň mne) trochu "překvapí", že OPĚT by chtěl STEJNÝ vůz
PS: Tak pro příště snad alespoň s JINÝM MOTORem!
To vám (alespoň) přeji a
Pěkný den
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.04.2009 07:49, zajímavý motor
motor 1,9 TDI asi nebude mít objem 2498 ccm jak uvádíte Opravte si tuto mystifikaci.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.04.2009 08:27, Objektivní hodnocení
Nejobjetkivnější hodnocení zde bývá od lidí kterým hodnocené auto nepatří jen ho užívají.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.04.2009 10:00, RE: Tedy ten text (popis) ...
Kylie napsal:
... je v tomto případě asi "ok" (chci říci: "odpovídající", resp. PRAVDIVÝ a celkem i "správně" ohodnocený/o"bodovaný"), takže (alespoň mne) trochu "překvapí", že OPĚT by chtěl STEJNÝ vůz
PS: Tak pro příště snad alespoň s JINÝM MOTORem!
To vám (alespoň) přeji a
Pěkný den
tuto stránku navštěvuju už hodně dlouho, ale takové ubohé příspěvky, kterými se snažíte na sebe upozornit jsou opravdu trapné a směšné. Plácáte co jste kde přečetla. Jde o to poradit řidičům své zkušenosti a když je sakra nemáte tak raději mlčte. Bude aspoň nějaký článek bez Vašich blbých připomínek!!!Díík. Ty vaše "P.S." si strčte někam, jste jak v mateřské školce. Když si zvětšíte písmo tak si myslíte, že je to zajimavé, ale Vaše žvásty jsou trapné!Když to chcete říct, tak to řekněte normálně!!!!Žádný komplex nemám, jen je mi líto, že shazujete svými příspěvky tento dobrý server!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.04.2009 10:15, RE: Tedy ten text (popis) ...
Alcides napsal:
tuto stránku navštěvuju už hodně dlouho, ale takové ubohé příspěvky, kterými se snažíte na sebe upozornit jsou opravdu trapné a směšné. Plácáte co jste kde přečetla. Jde o to poradit řidičům své zkušenosti a když je sakra nemáte tak raději mlčte. Bude aspoň nějaký článek bez Vašich blbých připomínek!!!Díík. Ty vaše "P.S." si strčte někam, jste jak v mateřské školce. Když si zvětšíte písmo tak si myslíte, že je to zajimavé, ale Vaše žvásty jsou trapné!Když to chcete říct, tak to řekněte normálně!...
To je zbytečné, asi před 1/2 rokem jsem se snažil této osobě naznačit něco podobného, ale neuspěl jsem. Lepší je to ignorovat, připomíná mi to naše opálené spoluobčany, tam je taky jakákoliv snaha o cokoliv zbytečná.
Tato Kylie (nebo taky Muroň, záleží který nick si zrovna vybere pro přihlášení) se snaží jen něčím zaujmout, když vzhledem to už pár let nejde...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.04.2009 10:18, RE: Tedy ten text (popis) ...
Alcides napsal:
tuto stránku navštěvuju už hodně dlouho, ale takové ubohé příspěvky, kterými se snažíte na sebe upozornit jsou opravdu trapné a směšné. Plácáte co jste kde přečetla. Jde o to poradit řidičům své zkušenosti a když je sakra nemáte tak raději mlčte. Bude aspoň nějaký článek bez Vašich blbých připomínek!!!Díík. Ty vaše "P.S." si strčte někam, jste jak v mateřské školce. Když si zvětšíte písmo tak si myslíte, že je to zajimavé, ale Vaše žvásty jsou trapné!Když to chcete říct, tak to řekněte normálně!...
Už jsem to tu psal několikrát: Proč vás pořád tak Kylie dráždí? Prostě ji nečtěte! Ona se takhle nad vaším pohoršením jen ukájí. Jistě by už mohla ukázat něco jiného než předvádí v diskusi - třeba prsa a zadek. Ale na to je moc chytrá!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.04.2009 10:30, RE: Tedy ten text (popis) ...
Alda napsal:
To je zbytečné, asi před 1/2 rokem jsem se snažil této osobě naznačit něco podobného, ale neuspěl jsem. Lepší je to ignorovat, připomíná mi to naše opálené spoluobčany, tam je taky jakákoliv snaha o cokoliv zbytečná.
Tato Kylie (nebo taky Muroň, záleží který nick si zrovna vybere pro přihlášení) se snaží jen něčím zaujmout, když vzhledem to už pár let nejde...
jsem ted četl článek o RX8 a tam mě to už vytočilo..jsem totálně přestal chápat inteligenci tohoto člověka :((
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.04.2009 10:58, RE: Tedy ten text (popis) ...
Alda napsal:
To je zbytečné, asi před 1/2 rokem jsem se snažil této osobě naznačit něco podobného, ale neuspěl jsem. Lepší je to ignorovat, připomíná mi to naše opálené spoluobčany, tam je taky jakákoliv snaha o cokoliv zbytečná.
Tato Kylie (nebo taky Muroň, záleží který nick si zrovna vybere pro přihlášení) se snaží jen něčím zaujmout, když vzhledem to už pár let nejde...
Milý Aldo,
ani NEvíte, jak hluboce se MÝLÍTE! Kylie a Muroň "rozdílné" osoby JSOU a společná jim pouze "účast" na tomto fóru je (dále snad občasný výskyt u jedné GALERIE na západním okraji Prahy).
PS: Rozdílnosti v psaní příspěvků důkladněji STUDUJte .
Pěkný den
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.04.2009 10:59, RE: zajímavý motor
Chrochtadlo napsal:
motor 1,9 TDI asi nebude mít objem 2498 ccm jak uvádíte Opravte si tuto mystifikaci.
No to nemá, Ten 2,5 byl vynikající pětihrnek, který byl nejlepší motorizací, jaká kdy v Transporteru byla.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.04.2009 11:04, Transit
Tak s tou sedačkou v Transitu souhlasím,dělám satelity (občas) a tohle jsem naposled nafasoval místo starého Hyundai Accent,který byl zase v servisu,vevnitř to vypadalo líp než ten Hyundai (a to je osobák),ale ta sedačka řidiče se mi vyklala taky a je to dost nepříjemné
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.04.2009 11:05, RE: Tedy ten text (popis) ...
Muroň napsal:
Milý Aldo,
ani NEvíte, jak hluboce se MÝLÍTE! Kylie a Muroň "rozdílné" osoby JSOU a společná jim pouze "účast" na tomto fóru je (dále snad občasný výskyt u jedné GALERIE na západním okraji Prahy).
PS: Rozdílnosti v psaní příspěvků důkladněji STUDUJte .
Pěkný den
A Rudlík Muroň za slohovou práci dostává "1***"
(jedničku s TŘEMi hvězdičkami ,-)
Pěkný den ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.04.2009 11:13, Milý ALCIDES(i)!
Alcides napsal:
jsem ted četl článek o RX8 a tam mě to už vytočilo..jsem totálně přestal chápat inteligenci tohoto člověka :((
NE-vymýšlíte vy si trochu?
NE-zasekl jste se trochu v čase?
NE-zapomněl jste, že příspěvky jsou označeny časem a datem?
STEJNÝ text jako dnes ZDE - jste tam napsal před ...
Mimochodem, s tímto vw AUTOBUSem jsem opravdu NEjezdila (jen na mírnou "disproporci" v hodnocení a přání téhož vozu upozornila - CO se vám na tom zdá "tak" NE-vhodné?), Mazdu RX-8 jsem dokonce ke KOUPi zvažovala a vy krom OBECNÉ "kritiky" (že píši .-) jste NE"vyplodil" NIC "konkrétního", tedy CO se vám na tom příspěvku pod Mazda RX-8 NElíbilo, že? ,-)
PS: Asi jako kdybych já napsala: Právě jsem dočetla ALCIDESovy příspěvky za poslední dobu a "totálně" jsem přestala chápat inteligenci tohoto člověka... (a to NEmám "špatné" IQvok kvok kvok... ,-)

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.04.2009 11:20, Milý donalde!
donald napsal:
Už jsem to tu psal několikrát: Proč vás pořád tak Kylie dráždí? Prostě ji nečtěte! Ona se takhle nad vaším pohoršením jen ukájí. Jistě by už mohla ukázat něco jiného než předvádí v diskusi - třeba prsa a zadek. Ale na to je moc chytrá!
Je poznat, že vy "víte", že má "pusa" i "pudelka" jsou BESETZT (takové "sklony" opravdu NEmám - já JEN o autech ráda "žvatlám")!
NIKOHO kdo by si se mnou povídal o HUDBĚ chtěl jsem NEnašla a autíčka já TAKÉ (a MOC) ráda a "maličko/malilinko" zkušeností/znalostí s nimi mám (ehm - JEN pro NĚKTERÉ: O víkendu/příští týden pár new foteček na svou stránečku dám .-)
PS: Je ale docela ZAJÍMAVÉ, že mé příspěvečky občas někdo docela KRITIZUJE, a EVIDENTNí výmysly/fantazie "výplody", někdy opravdu NE-smysly (pravda MUŽským NICKem podepsané) - ty víceméně BEZ povšimnutí "projdou" ,-)
Pěkný den (všem kdo auta rádi mají)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.04.2009 11:33, RE: Tedy ten text (popis) ...
Muroň napsal:
Milý Aldo,
ani NEvíte, jak hluboce se MÝLÍTE! Kylie a Muroň "rozdílné" osoby JSOU a společná jim pouze "účast" na tomto fóru je (dále snad občasný výskyt u jedné GALERIE na západním okraji Prahy).
PS: Rozdílnosti v psaní příspěvků důkladněji STUDUJte .
Pěkný den
Rudlíku ANO, možná se hluboce MÝLÍM, možná se NEmýlím, ale co je podstatné je mi to úplně JEDNO. Ať je to tak či tak, CHLEBA levnější stejně NEbude. Natož benzín, ale ten je mi ukraden boť jezdím na CNG.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.04.2009 11:35, RE: Transit
Rover623 napsal:
Tak s tou sedačkou v Transitu souhlasím,dělám satelity (občas) a tohle jsem naposled nafasoval místo starého Hyundai Accent,který byl zase v servisu,vevnitř to vypadalo líp než ten Hyundai (a to je osobák),ale ta sedačka řidiče se mi vyklala taky a je to dost nepříjemné
U nas se vyviklane sedacky spise viklaji :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.04.2009 11:45, RE: Milý donalde!
Kylie napsal:
Je poznat, že vy "víte", že má "pusa" i "pudelka" jsou BESETZT (takové "sklony" opravdu NEmám - já JEN o autech ráda "žvatlám")!
NIKOHO kdo by si se mnou povídal o HUDBĚ chtěl jsem NEnašla a autíčka já TAKÉ (a MOC) ráda a "maličko/malilinko" zkušeností/znalostí s nimi mám (ehm - JEN pro NĚKTERÉ: O víkendu/příští týden pár new foteček na svou stránečku dám .-)
PS: Je ale docela ZAJÍMAVÉ, že mé příspěvečky občas někdo docela KRITIZUJE, a EVIDENTNí výmysly/fantazie "výplody", někdy opravdu ...
Kylie píšete i do německých diskuzí? To by mě možná i nás opravdu zajímalo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.04.2009 11:46, RE: Transit
Amerika1 napsal:
U nas se vyviklane sedacky spise viklaji :)
Když se vyklá, ať se vyklá, hlavně že má vítečný rejd...)
Ale neposmívám se, v novinách bývá víc hrubek a navíc recenze byla objektivní a obsažná, takže díky za ni.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.04.2009 14:03, RE: Tedy ten text (popis) ...
Alcides napsal:
jsem ted četl článek o RX8 a tam mě to už vytočilo..jsem totálně přestal chápat inteligenci tohoto člověka :((
Heleďte, nikdy mě nenapadlo, že tohle udělám, ale musim se zastat Kylie. Nechte jí už konečně dejchat. Já taky zrovna nepatřim mezi obdivovatele jejího stylu, ale každej má svůj vlastní a v tomhle státě eště zatim(i když si nejsem jistý jak ještě dlouho) existuje svoboda slova. A zrovna v tejhle diskuzi nenapsala zas nic tak hrozného a urážlivého. Navíc pokud jsem si všimnul nikdy nikoho neuráží jako první. Tak buďte tak hodní a přestaňte Vy pánové snižovat úroveň tohoto serveru a místních diskuzí. Tak a teď do mě... :))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.04.2009 16:39, Milá Kilie
Kylie napsal:
Je poznat, že vy "víte", že má "pusa" i "pudelka" jsou BESETZT (takové "sklony" opravdu NEmám - já JEN o autech ráda "žvatlám")!
NIKOHO kdo by si se mnou povídal o HUDBĚ chtěl jsem NEnašla a autíčka já TAKÉ (a MOC) ráda a "maličko/malilinko" zkušeností/znalostí s nimi mám (ehm - JEN pro NĚKTERÉ: O víkendu/příští týden pár new foteček na svou stránečku dám .-)
PS: Je ale docela ZAJÍMAVÉ, že mé příspěvečky občas někdo docela KRITIZUJE, a EVIDENTNí výmysly/fantazie "výplody", někdy opravdu ...
Už se těším na Tvé fotky. Doufám, že budou odvážnější než ty, co jsi nafotila pro Mateřídoušku.
Pokud jde o hudbu, nevím, jaký žánr máš nejraděj. Nějakou klasiku? Bohužel začínám hluchnout jako Smetana, naštěstí to nemá na svědomí lues.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.04.2009 17:39, Milý donald(e)!
donald napsal:
Už se těším na Tvé fotky. Doufám, že budou odvážnější než ty, co jsi nafotila pro Mateřídoušku.
Pokud jde o hudbu, nevím, jaký žánr máš nejraděj. Nějakou klasiku? Bohužel začínám hluchnout jako Smetana, naštěstí to nemá na svědomí lues.
Já tedy možná trošičku "natvrdlá" (takže prosím kYYYlie, s YYYpsilon-em ,-)
Nu, obávám se new foto budou maličko "nudnější" - něco z Brumlo-počítače, mám tam jednu fotku s vyndaným Brumlo-motor(em) atd.atp.
Já tedy NEJ-raději klasiku, a RÁDA každému v tomto "oboru" doporučím/poradím, ale něco málo/maličko i z pop/rock(u) znám/vím - teď máme třeba doma období (znovu)poslouchání starých Supertram (no nejen těch starých .-) atp.,
Nu na HLUCH doporučuji vyzkoušet/použít v lékárně prodávané "AURECON PLUS" - do uší zápalné "trubičky" ... uvidíte - a možná i USLYŠÍTE ,-)
Pěkný den (zrovna poslouchám klavír a LANG LANGa - docela DOPORUČUJi .-)
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.