0
zpět
 

diskuze k tématu: Volkswagen Polo TDI - první dojmy uživatele

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.08.2008 11:59, RE: milion kilometrů s tdi
Muroň napsal:
A hudbu z mládí, cos měl na kazetách, sis konvertoval do MP3?
Co to je konvertoval? Co to je MP3?
Pssst. Nikomu to neříkej, ale mám kazeťák v autě a jeden starej schovanej pod postelí.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.08.2008 12:00, RE: turbo emocion,Martin
Muroň napsal:
To vim - kontroluju si ho na radarech s displejem v obci. Tuhle jsem jel tachometrových 170 a radar hlásil 161 a navíc svítilo ZPOMAL!
tak tohle může udělat jen skutečnej IDIOT! chlapče, jdi se léčit, vrať řidičák i rodnej list a v Bohnicích vyřiď ať od tvý klece zahoděj klíče.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.08.2008 12:01, RE: milion kilometrů s tdi
Muroň napsal:
Myslím, že to škodě nevadí. Kdyby sem začali vozit 1,3 MPI Feldu vyráběnou v Indii (jakože ji tam nevyrábějí), tak se najde hodně koupěchtivých.
Taky se děsím levných čínských hrůz, že si je lidi koupí, prostě protože jsou o trochu levnější. Že je to nebezpečnej šmejd první kategorie, to je vedlejší.
Bohužel i tady platí, nemám na to kupovat levný věci. Bohužel dav se tím moc neřídí.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.08.2008 12:04, RE: milion kilometrů s tdi
anonym napsal:
Co to je konvertoval? Co to je MP3?
Pssst. Nikomu to neříkej, ale mám kazeťák v autě a jeden starej schovanej pod postelí.
Nestyď se. V autě pod subwooferem mam gramec.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.08.2008 12:04, RE: turbo emocion,Martin
Muroň napsal:
To vim - kontroluju si ho na radarech s displejem v obci. Tuhle jsem jel tachometrových 170 a radar hlásil 161 a navíc svítilo ZPOMAL!
jj ted už ty obecní radary celkem ujdou, ale dokud to ukazovalo jenom dvojciferný čísla, tak stim byla nuda:D
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.08.2008 12:05, RE: turbo emocion,Martin
tomaskrtek napsal:
tak tohle může udělat jen skutečnej IDIOT! chlapče, jdi se léčit, vrať řidičák i rodnej list a v Bohnicích vyřiď ať od tvý klece zahoděj klíče.
Krtku, to byl samozřejmě vtip. Včera jsme s manželkou pekli krtkův dort - to vtip není.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.08.2008 12:14, RE: milion kilometrů s tdi
anonym napsal:
Víš jaký je mezi námi rozdíl? Kromě toho, že jsem daleko hezčí, nekeckám. Já mám Kylie v dokladech. Co tam máš ty? Vsadíme se, že Muroň ne?
Sázím své poslední auto, že já se opravdu jmenuji Kylie.

Jsi na řadě..
Rád bych Ti věřil, ale nemohu. V aplikaci MVČR jsem zjistil, že žádná osoba českého občanství a žijící v ČR toto křestní jméno nemá. Já jsem Ruda Muroň.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.08.2008 12:14, RE: milion kilometrů s tdi
Muroň napsal:
Nestyď se. V autě pod subwooferem mam gramec.
Dobrý! A nepřeskakuje ti při jízdě? Nebo dáváš na přenosku nějaký závaží, aby líp "seděla"?
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.08.2008 12:17, RE: milion kilometrů s tdi
Muroň napsal:
Rád bych Ti věřil, ale nemohu. V aplikaci MVČR jsem zjistil, že žádná osoba českého občanství a žijící v ČR toto křestní jméno nemá. Já jsem Ruda Muroň.
Ale můžeš! A zapomněl jsi vsadit svoje auto (ještě jedno na nákupy by neškodilo. Tak vsadíme se?
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.08.2008 12:18, RE: turbo emocion,Martin
Muroň napsal:
To vim - kontroluju si ho na radarech s displejem v obci. Tuhle jsem jel tachometrových 170 a radar hlásil 161 a navíc svítilo ZPOMAL!
...a pak ses probudil s rukou v lavoru.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.08.2008 12:20, RE: PD vstřikování
anonym napsal:
no co je zase toto za saska se znalosti pumpe duse,to uz tadyk dlouho nebylo
Naštěstí už brzy bude na TDi potřeba průkaz veterána, takže co diskutujeme, že?
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.08.2008 12:21, RE: milion kilometrů s tdi
anonym napsal:
Dobrý! A nepřeskakuje ti při jízdě? Nebo dáváš na přenosku nějaký závaží, aby líp "seděla"?
Přeskakuje, ale poslouchám techno, tak to neni ani poznat. Poohlížím se po fonografu...
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.08.2008 12:22, RE: milion kilometrů s tdi
anonym napsal:
Ale můžeš! A zapomněl jsi vsadit svoje auto (ještě jedno na nákupy by neškodilo. Tak vsadíme se?
Co máš za auto?
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.08.2008 12:26, RE: Zastaralé TDI
anonym napsal:
Proč se toho TDi tak zastáváte? Vy fakt netušíte, že končí? že ho odepsal i jeho výrobce? Common rail nepotřeboval větší objem, i levné 1.9 v alfě se samozřejmě 1.9 vw vyrovnalo. Ten 2.2 HDi od PSA a 2.2 D od Hondy patří jen mezi nejlepší motory vůbec. To jsem zase nevymyslel já, ale odborníci na motory. Proč si myslíte, že tomu rozumíte líp? Jel jsem jak 1.9 TDi tak Hondou tak 2.2 HDi a udělejte to taky a až PAK se hádejte.
Nevím jestli jste četl všechny příspěvky zde(už jich je docela dost) a taky v těch anonymech se člověk těžko vyznává.Ale nepodepisují se ostatní,nechce se mi taky.
Už jsem ale napsal,že se TDI nezastávám,nejsem jejich příznivec ( preferuji vysokoobjemové benziny) a to že od roku 2003,2004 byly překonaný jsem sám napsal.
Chtěl jsem jen naznačit,že není vše tak černobílé jak si plno lidí myslí. Ještě na počátku tohoto desetiletí nebyly common raily tak vychytaný aby výrazně převálcovaly TDI,takže pokud někdo uvažuje o koupi naftové ojetiny ve věku 5 - 8 let, bude ještě TDI hrát ve výběru nezanedbatelnou roli.
TOM
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.08.2008 12:27, RE: milion kilometrů s tdi
anonym napsal:
Ale můžeš! A zapomněl jsi vsadit svoje auto (ještě jedno na nákupy by neškodilo. Tak vsadíme se?
Milý Rudíku! Opravdu se jmenuješ Rudlík Muroň? Ty jsi policista, že máš přístup do databáze obyvatel? To mě trochu vzrušuje...
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.08.2008 12:28, RE: milion kilometrů s tdi
Muroň napsal:
Co máš za auto?
Stále ještě toho Brumlu C5 3.0 V6 24V
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.08.2008 12:29, RE: milion kilometrů s tdi
Muroň napsal:
Přeskakuje, ale poslouchám techno, tak to neni ani poznat. Poohlížím se po fonografu...
Fonograf? Dobrý, ale jak tam konvertuješ svý LP desky?
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.08.2008 12:30, RE: milion kilometrů s tdi
anonym napsal:
...že vůz je v péči servisáka znalého VW motorů.
To máš dobrý, kdy švára dělal někde kde používají common rail, měl bys to lepší.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.08.2008 12:32, RE: milion kilometrů s tdi
anonym napsal:
Stále ještě toho Brumlu C5 3.0 V6 24V
Nezlob se na mě, do toho nejdu. Přece nevsadím svoje koncernové auto s tédéíčkem proti nějakému frantíkovi s hydropneupérováním. To je jako sázet podsklepený zděný barák proti montované hale.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.08.2008 12:35, RE: milion kilometrů s tdi
Muroň napsal:
Nezlob se na mě, do toho nejdu. Přece nevsadím svoje koncernové auto s tédéíčkem proti nějakému frantíkovi s hydropneupérováním. To je jako sázet podsklepený zděný barák proti montované hale.
To je mi líto, ale chápu že bys neměnil. A opravdu se jmenuješ Rudlík Muroň a opravdu jsi policista? A nosíš uniformu? A manžel je zrovna na služebce...
reagovat
nahlásit
  1 ... 10 11 12 ... 15
Nahlásit nevhodný příspěvek
jméno a příjmení:
e-mail:
Toto oznámení je činěno ve smyslu čl. 16 nařízení EU č. 2022/2065, o jednotném trhu digitálních služeb a o změně směrnice 2000/31/ES (DSA).
Oznámení podávám, protože se domnívám, že příspěvek:
porušuje obecně závazný právní předpis
porušuje Všeobecné obchodní podmínky internetových stránek tipcars.com
Odesláním tohoto oznámení potvrzuji, že se v dobré víře domnívám, že informace a tvrzení v něm obsažené jsou přesné a úplné.


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2026, všechna práva vyhrazena.