0
zpět
 

diskuze k tématu: Alfa MiTo QV vs. VW Polo GTI - Emoce proti chladu

kategorie zařazení tématu: německá vozidla, italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.06.2011 09:36, Únavná recenze
Místo takhle těžkoprdelatých recenzí rádobyodborníků si radši přečtu recenzi nějakého 19ti letého onana, který tu popisuje jak jeho Kadett 1.6D najel py*o 650 000 bez generálky.
Klasická recenze - nejdřív pochválíme Alfě design, pak trošičku pokáráme VW - ty ty ty ty! - abysme nakonec se slzou v oku zhodnotili světový význam koncernu. A já souhlasím. Italské auta nikdy nebudou bez chyb, protože typický Ital oproti upocenému sedlákovi Wernerovi a tlusté smradlavé selce Hildegundě nemá čas, aby lícoval donekonečna i po pracovní době plasty. Ten musí ještě zajet za milenkou, pak na večeři za mama na pizza, pak do vinohradu za bráchou, nakonec vybraz výpalné v místních barech a pak za druhou milenkou. Zatímco němec může v té svoji hloupé práci vegetovat hodiny...
1) Kdž už bych si měl z těch dvou hrůz vybrat, tak beru to MiTo. Je ot extrém. Už vidím, jak by si lidi ťukali na čelo, kdybych v tom jel... to je plus. V tom VW vy mě každý trošku normální člověk přehlédl. Ani by nevěděl, že jsem kolem něj projel autem.
2)Jinak to MiTo bych si ale nekoupi. Převlečené Punto já nerad. Je to zlodějna ve VW stylu. VW jsou největší zloději na světě... a to MiTo se od germánů poučilo v té špatné věci...
Kdybych už chtěl novou Alfu, tak jedu do Itálie a koupím si vyběhovku 147 v nějaké limitované edici s výbavou a motorem 1.6 88 (350 000 Kč s daní!!!) nebo 1.9 Jtd 88 (390 000). A dostanu to, co mají i Lexusy, Mercedesy, některé Mazdy, vělké Hondy... a to je víceprvek vzadu a v téhle třídě ojedinělý lichoběžník vpředu... K tomu solidní motor a výbava za šokujícíc ceny... Fuck off MiTo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.06.2011 11:20, RE: Únavná recenze
gablenz napsal:
Místo takhle těžkoprdelatých recenzí rádobyodborníků si radši přečtu recenzi nějakého 19ti letého onana, který tu popisuje jak jeho Kadett 1.6D najel py*o 650 000 bez generálky.
Klasická recenze - nejdřív pochválíme Alfě design, pak trošičku pokáráme VW - ty ty ty ty! - abysme nakonec se slzou v oku zhodnotili světový význam koncernu. A já souhlasím. Italské auta nikdy nebudou bez chyb, protože typický Ital oproti upocenému sedlákovi Wernerovi a tlusté smradlavé selce Hildegundě nemá čas, ab...
Je to sice řečeno slovníkem onoho Wernera, kterému se po pár tuplácích bavorských chcanek nedaří ve světle xenonové lampy ze Sharana ony plasty slícovat, ale s podstatou se dá souhlasit...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.06.2011 14:11, RE: Únavná recenze
gablenz napsal:
Místo takhle těžkoprdelatých recenzí rádobyodborníků si radši přečtu recenzi nějakého 19ti letého onana, který tu popisuje jak jeho Kadett 1.6D najel py*o 650 000 bez generálky.
Klasická recenze - nejdřív pochválíme Alfě design, pak trošičku pokáráme VW - ty ty ty ty! - abysme nakonec se slzou v oku zhodnotili světový význam koncernu. A já souhlasím. Italské auta nikdy nebudou bez chyb, protože typický Ital oproti upocenému sedlákovi Wernerovi a tlusté smradlavé selce Hildegundě nemá čas, ab...
Ha ha ha ty jedna Alfo, chci videt co z ni zbude po 100 tisicich, to se rozpada uz kdyz vyjedes od dealera, vtipalku...Italove proste auta neumi, s vyjimkou Enza, vsechno ostatni je sunt. VW forever, v passatu i MEGA. Howgh.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.06.2011 16:30, RE: Únavná recenze
gottak napsal:
Ha ha ha ty jedna Alfo, chci videt co z ni zbude po 100 tisicich, to se rozpada uz kdyz vyjedes od dealera, vtipalku...Italove proste auta neumi, s vyjimkou Enza, vsechno ostatni je sunt. VW forever, v passatu i MEGA. Howgh.
Passat? Klidně i 3 mega!!! Na tom plakátě nad postýlkou, kde ti visí. A nebo ti furt jenom visí něco jinýho. To jsou argumenty, tohleto...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.06.2011 16:30,
a ted ktery ze dvou napsal vetsi pitomost, gablenz nebo pepe
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.06.2011 18:00, RE:
krakatit napsal:
a ted ktery ze dvou napsal vetsi pitomost, gablenz nebo pepe
strč si Krakati mezi nohy a odpal to...buuuum...a jsem v ráji mezi Prasáty v Highlinu (mezi těmi s vlečenou nápravou a s litinovou jedna šestkou... vrrrrrn...Schumacher jede...)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.06.2011 18:46, RE:
krakatit napsal:
a ted ktery ze dvou napsal vetsi pitomost, gablenz nebo pepe
Asi je to plichta. Ledaže by to rozsoudil nějakej machr Tvýho formátu. Se ale divim, že někdo jako Ty se zahazuje s takovejma lůzrama...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.06.2011 19:01, RE:
Pepe napsal:
Asi je to plichta. Ledaže by to rozsoudil nějakej machr Tvýho formátu. Se ale divim, že někdo jako Ty se zahazuje s takovejma lůzrama...
O.K., ale nemusíš psát to ty s velkým T. To vypadá, jako bys mě chtěl sbalit... hahaha.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.06.2011 19:02, RE:
gablenz napsal:
O.K., ale nemusíš psát to ty s velkým T. To vypadá, jako bys mě chtěl sbalit... hahaha.
nebo toho krakatiťáka.... asi toho krakatita. Tak ho příště neoslovuj Ty..., stačí mu ty.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.06.2011 20:17, RE:
gablenz napsal:
nebo toho krakatiťáka.... asi toho krakatita. Tak ho příště neoslovuj Ty..., stačí mu ty.
Mno, ty máš taky dost. Je to machr, proto ta úcta. Původně jsem mu chtěl vykat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 07.06.2011 12:01, RE: Únavná recenze
Pepe napsal:
Passat? Klidně i 3 mega!!! Na tom plakátě nad postýlkou, kde ti visí. A nebo ti furt jenom visí něco jinýho. To jsou argumenty, tohleto...
Kdyz da Medved 4 Mega, tak nevim proc by Pasik nedal aspon 1M.

Apropos: Az budes mit najezdeno v autakach aspon Mega, prijd, dame rec....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.03.2012 23:42, RE: Únavná recenze
gottak napsal:
Kdyz da Medved 4 Mega, tak nevim proc by Pasik nedal aspon 1M.

Apropos: Az budes mit najezdeno v autakach aspon Mega, prijd, dame rec....
A, takový příspěvek může napsat snad jenom primitiv... moje alfa 156 má najeto 300 000km a stále je v super kondici- v dnešní době se kvalitativní rozdíly neuvěřitelně stírají a všechny značky se kazí plus mínus stejně- beztak polovinu dílů mají od stejných dodavatelů, takže nevím co tu melete o rozpadající se alfě při 100 000km
B, bez italů by ste byli všichni v pr...., protože kdo vymyslel common-rail- který VW s velkou slávou začalo používat o15let později? italové, kdo vymyslel původní konstrukci vašich slavných TDI (samozřejmě že ital- TDiD ve fiatu croma) ... a tak by se dalo pokračovat ještě hodně dlouho
C, němci se jednou odvázali, vypustili do světa TSI a minimálně 1.2 a 1,4 se zdají být slušný průser (i v mém okolí se našli již tři 1,4TSI co se po cca 30 000km potupně odporoučely do servisu na odtahovce s motorem K.O.) a musím říct že jsem se hodně škodolibě smála když mi kamarád řekl že VW už nikdy více...
závěr- v dnešní době už je jedno co je to za značku- tedy já si radši koupím zábavnější stylovku než unylý werk=)
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.