0
zpět
 

diskuze k tématu: Volkswagen Passat r.v. 2002: možnosti renovace přední nápravy

kategorie zařazení tématu: poradna, technické dotazy, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.08.2011 20:40, RE: gablenz
kožich napsal:
jde to, ale blbě pokud nemáš ovšem hever a pod ním díru, což spousta lidí nemá. Prostě tam vlezeš jako lasička a už to mordíš . Nic novýho, takhle se utahuje na podvozku skoro vše. Např. výměna tlumiče
stačí si kolo podložit kozou a hever spustit aby kolo bylo v "nulové" poloze a dotahnout, jáma ani není potřeba stačí selský rozum :) jinak v mondeu jsem nejel ale stačí se podívat jak vypadá kastle mondea ze stejného roku jako moje B5ka a vím že zůstávám u VW :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.08.2011 23:06, RE: gablenz
SupermanXXX napsal:
stačí si kolo podložit kozou a hever spustit aby kolo bylo v "nulové" poloze a dotahnout, jáma ani není potřeba stačí selský rozum :) jinak v mondeu jsem nejel ale stačí se podívat jak vypadá kastle mondea ze stejného roku jako moje B5ka a vím že zůstávám u VW :)
No a ta koza jako přijde sama, na zavolání? . My tam radši vlezem. Máme malou dílnu a koza by se pořád jen někde motala a možná by aj spásla nějakou travku před dílnou a o to nik nestojí
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.08.2011 08:08, RE: gablenz
SupermanXXX napsal:
stačí si kolo podložit kozou a hever spustit aby kolo bylo v "nulové" poloze a dotahnout, jáma ani není potřeba stačí selský rozum :) jinak v mondeu jsem nejel ale stačí se podívat jak vypadá kastle mondea ze stejného roku jako moje B5ka a vím že zůstávám u VW :)
Beru, každý má jiné priority. Mě zase neoslovují benzínové motory produkce VW a taky mě odrazuje vyšší cena, za jejíž rozdíl se tomu Mondeu dají každoročně vystříkat dutiny a výrazně to situaci zlepší.
V nějaké recenzi jsem četl, že majitel Mondea se při projíždění zatáček usmívá, pozoruji to taky. Nejlepší je, když někam spěcháme, to ani žena nebrble.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.