0
zpět
 

diskuze k tématu: Volkswagen Passat

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.07.2007 08:21, RE: Dotaz
Womaida napsal:
Trha ve smyslu, ze bezi jen na dva valce? Nebo ze starter toci, motor skytne ale nechytne? Problem muze byt ve spatnych zhavicich svickach, ale pak nevim, proc by to bylo nepravidelne.Dalsi moznost (a tu nikomu nepreji) jsou pricpane trysky vstrikovacu. Jinak bych nepremyslel a nechal si vyjet diagnostiku. Vyjde to levne a budete vedet na cem jste. Me takhle zacala svitit vzdy po cca 15 min jizdy kontrolka ESP. Na diagnostice zjistili, ze mi nejake zviratko prehryzalo kabel v motoru a ve finale ...
V servise mi na diagnostice nic nezjistili. Přístroj napsal, že je motor vpořádku. Taky spotřeba je kolem 4,5 l na 100. To startování bych popsal jako když se dřív než chytne motor pustí klíč od zapalování. Startér točí, ale v motoru to trhne stejně jak když se pustí předčasně klíček zapalování. Pak už motor běží normálně bez výkyvů otáček nebo tak nějak.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.07.2007 12:10, RE: Sedacky
Womaida napsal:
Vicemene souhlasim, rozvorem a vnitrnim prostorem patri O1 rozhodne do nizsi stredni tridy. Ono, uprimne, ani ja jako ridic nemam pocit, ze by tam bylo prehnane mista. Ale jezdim prevazne ve dvou a spis me zajimal kufr, protoze porad vozim hromady veci na zavody a tak a nejsem ten typ, co se vyziva v logistice zavazadloveho prostoru Kdyz jsem si sednul do noveho mondea, mel jsem skoro strach, jak kolem me bylo prazdno. Presto jsem s v souctu spokojeny a naprosto chapu, proc se porad tolik pr...
Jasne, ja to taky chapu, ale citim se lepe ve vetsi lodi a navic taky jezdim na zavody, taky sedam na hranu kufru a strojim se na start pod otevrenym vikem, kdyz prsi, na strese 3 kola nebo jedno uvnitr, pokud potrebujeme prespat, jde to ve dvou + dvoulety prcek na "posteli" 200x160 cm. To je dalsi vyhoda. Nevyhoda je, ze z mista ridice nedokazu za jizdy podat spadle veci klukovi do sedacky, jak je to obrovsky Ale mista na nohy vzadu habakuk, kolenem si skoro neskrtnes, i kdyz jsou predni sedacky pomerne zasunute. S novym mondeem, co ted vylezlo, jsem nejel a nejmene 2 roky nepojedu. Design uz neni tak funkcionalisticky, ale ujde
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.07.2007 12:42, RE: Slusne sedacky
anonym napsal:
Docela mne pobavil autor clanku svoji kritikou sedacek, sedacky v Passatu jsou totiz jeste hodne nadprumerne. Kdyby jezdil v aute, ktere ma opravdu spatne sedacky (typicky vsechny Fordy), tak by asi umrel. Nicmene chapu ho, pro mne jsou take sedacky jednou z nejdulezitejsich veci v aute. Ale pokud mu tyhle nestaci tak uz bude muset koupit asi Volvo, Saab, zminovany Mercedes (ale nova E-classe je take nema nic moc) nebo Renault Vel Satis.
Nemyslím si, že by Fordy, konkrétně oba Focusy 1 a 2, měly bůhvíjak špatné sedačky. Mě se naopak zdají lepší, něž sedačky O1 a Fabie. Ale v tomto ohledu bude asi záležet spíše na osobních preferencí řidičů...
Dronte Mauricijský.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.07.2007 21:18, RE: Slusne sedacky
anonym napsal:
Jestli chcete poznat DOBRÉ sedačky, sedněte si do Volva nebo i Saabu.. Jedině tak poznáte, co znamená dobrá sedačka....
A co Alfa,nebo Lancia!!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.07.2007 21:46, RE: Slusne sedacky
anonym napsal:
Taktez ja. 1500km s nekolika vetsinou tankovacimi zastavkami v mondeu MKII bez problemu (a to jsem mel pred par lety uraz na pateri a vetsinou nevydrzim sedet dele nez dve hodiny).
Souhlas - viz muj prispevek vyse o prostoru v Octavii - k fordovskym sedackam zadne vyhrady, at uz starsi Focus, anebo ted posledni roky dve Mondea MKII
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.07.2007 22:34, RE: Slusne sedacky
anonym napsal:
Jestli chcete poznat DOBRÉ sedačky, sedněte si do Volva nebo i Saabu.. Jedině tak poznáte, co znamená dobrá sedačka....
jo a nebo si sedni do Lexuse 430 r.v 98 a po deseti letech jsou ty sedačky jak nové a sedí se v nich božsky..To tvoje volvo nic moc celkem mě zklamalo konkrétně S70.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.07.2007 18:10, RE: masařka :-)
Ráďa napsal:
Tak na to kolik jsi s tím najel recenze celkem stručná. Jinak ano Passat možná umí, ale když někdo se slzou v oku vzpomíná na masařku se 700tkm tak to mluví za vše. Ano ano sedačky ve VW jsou noc moc. V M-B jsme na tom výrazně líp a sametový konzistentní automat jedna báseň.
se asi známe z MBCC viď?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.07.2007 18:17, honza-autor článku
tak k dnešnímu dni mám aktuálně 224000 km, teď sem přijel od známého ze servisu, dle jeho slov náprava/tlumiče, ramena/ dalších 50 tis bez problému vydrží, spojka minimálně dalších 30 tis. Mercedes byl super, hlavně to svezení a pohodlí, ale s passatem mám v peněžence přece jen nějak víc peněz..
To Ráďa: neznáme se z MBCC?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.10.2007 22:20, RE: honza-autor článku
anonym napsal:
tak k dnešnímu dni mám aktuálně 224000 km, teď sem přijel od známého ze servisu, dle jeho slov náprava/tlumiče, ramena/ dalších 50 tis bez problému vydrží, spojka minimálně dalších 30 tis. Mercedes byl super, hlavně to svezení a pohodlí, ale s passatem mám v peněžence přece jen nějak víc peněz..
To Ráďa: neznáme se z MBCC?
Ahoj,B5tkou jsem jel do Norska,cca 2300 km,a na sedačky si nemuzu stezovat.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.