0
zpět
 

diskuze k tématu: Passat CC - Vyšší ambice

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.09.2008 14:39, RE: Design
anonym napsal:
Tady asi nebudeme diskutovat.. protože se nejedná o žádnou variaci na CLS, ale o variaci na téma Passat, v něhož se vychází. Na Italy to je pojem tak všeobecný jako když řeknu na Němce.
Mě by jen zajímalo, kdyby tenkrát Škodu nekoupil VW, díky níž technika VW+Audi v myšlení lidí zlidověla, ale např. Renault, a vyráběl tady škoda logany bůhvíjaký, jestli by tady bylo tolik omezenců napadajících vše od VW.
já ho viděl na benzince a nevypadal zle,určitá elegance se tomu nedá upřít a to taky nepatřím mezi zastánce koncernu,pokud bych se měl rozhodnou mezi Passatem a Passatem CC je cc jasná volba.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.09.2008 15:01, RE: CC
anonym napsal:
Moje Octavie není moc stabilní v zatáčkách, to máš pravdu. ALe naštěstí mi zatím vždycky dala vědět hvíznám pneumatik dřív než mi ustřelila, takže zatím o.k.
Skus tvrdsie pruziny a tlmice, vyklepe ti to sice zuby z tlamy, ale jazdne vlastnosti v zatackach sa o hodne zlepsia...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.09.2008 15:08, RE: Design
anonym napsal:
já ho viděl na benzince a nevypadal zle,určitá elegance se tomu nedá upřít a to taky nepatřím mezi zastánce koncernu,pokud bych se měl rozhodnou mezi Passatem a Passatem CC je cc jasná volba.
Další zbytečná mrdka na trhu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.09.2008 15:35, RE: Design
anonym napsal:
Další zbytečná mrdka na trhu...
keby si taku zbytocnu mrdku mal bol by si sa spravil od radosti
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.09.2008 22:44, RE: bez předmětu
anonym napsal:
407 coupe ma diskutabilní vzhled? Co je to proboha za pičovinu?
Musím se taky přidat, 406- nádherná, 407- jeden velkej hnus. Tady by se měl peugeot poučit od 3coupé - dokonalý kočár
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.09.2008 23:31, RE: CC
anonym napsal:
Mám jeden dotaz, který moc nesouvisí se článkem. Doma mám Škodu Octavii 1.8 20V Turbo, 150 koní. Maximálka 219 km/h, zrychlení z 0 na 100 za 8,4 s. Měl bych při závodě na výše uvedený VW Passat CC s motorem 2.0 TDI, nebo by mi ukázal záda???
Já mám doma škodu 120, se euper výbavou, popelník, volant,pedály z 0 na 100 asi 30 až 40s,podle větru, myslíš že bych tě udělal?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.09.2008 13:13, RE: Design
anonym napsal:
keby si taku zbytocnu mrdku mal bol by si sa spravil od radosti
co znamená spravil? spravil od radosti :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.09.2008 18:50, RE: CC
anonym napsal:
Já mám doma škodu 120, se euper výbavou, popelník, volant,pedály z 0 na 100 asi 30 až 40s,podle větru, myslíš že bych tě udělal?
To je dobrý, to se ti fakt povedlo, konečně vtipnej příspěvek, gratulace... )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 08.09.2008 07:57, RE: CC
anonym napsal:
Já mám doma škodu 120, se euper výbavou, popelník, volant,pedály z 0 na 100 asi 30 až 40s,podle větru, myslíš že bych tě udělal?
To víš že bys mě dal, ale kdybych vystoupil z auta a běžel vedle tebe.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.