0
zpět
 

diskuze k tématu: Motor 1.8i 20V (VW Group)

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, vše o spotřebě, německá vozidla, německá vozidla, česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.11.2005 12:28, Octavia
Já ten motor měl v octavii ,tenkrát koupenoujako funglovku(r.v.98) a byl jsem z něho nešťasnej.Spotřeba v průměru dle palub.poč. 12 litrů a pružnost motoru prakticky nulová.Ještě teď,když si na to vzpomenu,tak nemůžu škodofce přijít na jméno.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 05.11.2005 10:05, RE: Octavia
Roňouch napsal:
Já ten motor měl v octavii ,tenkrát koupenoujako funglovku(r.v.98) a byl jsem z něho nešťasnej.Spotřeba v průměru dle palub.poč. 12 litrů a pružnost motoru prakticky nulová.Ještě teď,když si na to vzpomenu,tak nemůžu škodofce přijít na jméno.
Absolutní souhlas - pokud se chcete vyhnout vyššímu povinému ručení tak si kupte 1.8T (20V turbo) - je to uplně jiná káva :) . Za 200tis sezenete fakt pěkný kus v octavii i pasatu- roku 2000. Jako třílitr nejede a ani tak nezní ale poskytne vcelku svižné svezení! Věřte vím o čem mluvím...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 06.11.2005 20:40, VW 1.9TDI nebo Opel 2.0Di
Dobrý den.Rozhoduji se mezi vozem WV Passatt 1.9Tdi a Opel Vectra combi 2.0Di nebo Dti.Jedná se o roky 1995 až 1998.Mužete mi prosím poradit?Co se týče poruchovosti a potíží těchto vozů?Nechtěl bych šlápnout vedle.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 21.11.2005 21:11, RE: VW 1.9TDI nebo Opel 2.0Di
Lukáš Hovorka napsal:
Dobrý den.Rozhoduji se mezi vozem WV Passatt 1.9Tdi a Opel Vectra combi 2.0Di nebo Dti.Jedná se o roky 1995 až 1998.Mužete mi prosím poradit?Co se týče poruchovosti a potíží těchto vozů?Nechtěl bych šlápnout vedle.
Kdyz Opel tak benzin.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.01.2006 10:18, 1,8 20V
Tento motor jsem měl v Passatu r.v.1997.
Byl jsem s ním velmi spokojen.Spotřeba do 7,5l/100km při předpisové jízdě.
Zajímavost : na trase Zlín-Gdaňsk spotřeba podle pal.poč. 6,6l/100km.
( vzhledem ke stavu cest v Polsku max.rychlost nepřesáhla 90km/kod.)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 25.02.2006 21:38, RE: Octavia
anonym napsal:
Absolutní souhlas - pokud se chcete vyhnout vyššímu povinému ručení tak si kupte 1.8T (20V turbo) - je to uplně jiná káva :) . Za 200tis sezenete fakt pěkný kus v octavii i pasatu- roku 2000. Jako třílitr nejede a ani tak nezní ale poskytne vcelku svižné svezení! Věřte vím o čem mluvím...
1.8 T je opravdu super. Akorat si taky pápne.....ale svezení je super:).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 18.07.2012 18:06, kód motoru
Dobrý den,
mohu se zeptat, kdy přesně došlo ke změně sacího potrubí u Audi A3? Případně jaké jsou kódy motorů, jichž se toto týká? Kamarád uvažuje o koupi A3 z roku 1998 ve velmi dobrém stavu od známého, ale zatím nebyla možnost nakouknout pod kapotu. Tak na co se mám připravit, případně další bolístky tohoto motoru. Pokud vím, tak odcházeli zapalovací cívky a nic jiného si nyní nevybavuji. Díky za informace, Míra
reagovat
honza535
počet příspěvků6
datum registrace14.06.2015
Úterý 24.05.2016 00:05, výměna sání
zdravím, možná budu mít hloupej dotaz, ale jen tak ze zvědavosti by mě zajímalo, jestli není možný ty dva druhy sání vyměnit a třeba dát do oktávky to sání s proměnnou délkou, jestli by to pomohlo
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.