0
zpět
 

diskuze k tématu: Martin Vaculík: Nový Passat je převlečený Golf!

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, technické dotazy, ostatní, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.07.2007 23:22, Co je to Martin Vaculík
Nejsem tlustoch , mám passat 2,8 4motion tiptr. (ne z áček) 150 000 km a jsem s ním spokojen nikdy se neporouchal ,momentálně mám i Audi 100 2.5 Tdi automat r 94 a Golf IV 66kW a i s nimi jsem spokojen . Jsem autodopravce mám najeto poctivých milion km a měl jsem asi 250 aut mnoha značek a se všemi jsem jezdil a všechno sám platil a myslím si že nemáte pravdu ,jestli testujete auta , máte je tedy půjčené většinou spíš zánovní a nemůžete je hodnotit objektivně , prostě to není možné , takže je to subjektivní jako všechny testy . Na každém ! autě jsou nějaké chyby a automechanici z nich žijí na nových transitech třeba kolabují egr ventily , uložení př tlumičů , ložiska kol apod . přesto jsem s nimi spokojen mají totiž i spoustu předností . Se servisními náklady nemáte taktéž pravdu asi s nimi nemáte moc zkušeností , od náhradních výrobců se koupí kvalitní díly a v servisu se nesmíte nechat vodit za nos ,servisů je totiž dost a je třeba vybírat . Piáno Vám závidím ,ale je to koníček ne aktuální argument o kvalitě aut , asi taky nekoukáte na černobílou televizi s kvalitní lampou . A nezapomente jezdí se srdcem a ne autem , zazávodím si rád s kýmkoliv at v rychlosti nebo ekonomii provozu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 11.08.2007 21:09, martin
pane redaktore, experte na VW, opravdu se nepíše Volfsburg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 12.08.2007 16:58, PASSAT
UŽ BYCH SI VW PASSAT 00 TDI PD.... NIKDY NEKOUPIL.... 150 000KM ZA 200 000,- V SERVISU... ALE MÁM HO RÁD... PASSAT NENÍ AUTO?? 06 TAKY TDI ZA 35 000KM, NA ZÁRUČNÍCH OPRAVÁCH STAL 190 000,- TO JSEM ZATÍM JEŠTĚ NEPLATIL. ŽE TO NENÍ MOŽNÉ? KUPTE SI HO A UVIDÍTE.
DALŠÍ AUTO BUDE KOREJEC... STEJNÁ KVALITA ZA MENŠÍ PENÍZE.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 04.11.2007 17:47, RE: VW
anonym napsal:
Já taky TDI nikomu neberu, kdo skousne hluk, vibrace a černý kouř za téměř každým TDI autem, tak prosím, ale já mám rád klídek a pěkný vodpal a motor co jde ochotně do otáček. Kdy si myslí, že japonci dnes stále dělají kvílející kostitřasy s šedými plasty, tak asi zaspal tak o 10 let. Spousta lidí tady kritizuje a ve skutečnosti nemá ani zkušenost s moderní jap. produkcí. Spousta lidí se potom divila, co ti rejžožrouti dělají za káry. Na to abych si draze platil 4 kruhy a dál nic, tak na to f...
Kdo je průkopník ve výrobě a vývoji nejen dieselových motorů?Koncern vw!Kdo už druhý rok vyhrál závod 24h Le Mans s dieselem?Koncern vw!Kdo vyrábí nejsilnější sériový diesel kterému se konkurence ani zdaleka nepřiblížila ?(a mimochodem i druhý nejsilnější)Koncern vw!Dále tu jsou prodejní čísla.motory 1,4TSI a tak dále..A kdo tady mele o poruchovosti koncernových aut je imbecil.Dělám patnáct let v autoservisu a věřte mi že poruchovější než ti vámi opěvovaní Japonci není a to říkám ze své praxe.Jen se divím kolik je tady opravdovejch znalců.Jsem pravidelným čtenářem Auto dieselu a mám rád články pana Vaculíka,ale jeho kritika koncernových aut se mi zdá směšná,zaujatá a neprofesionální.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 04.11.2007 21:20, RE: to jsem chtel slyset
Radek napsal:
Opet pekny clanek. Ostatne jako vzdy od p. Vaculika. Z jeho clanku je znat ze vecem o kterych pise rozumi a nekteri zoufali jedinci to nejsou schopni prekousnout. Jsem stejneho nazoru co se tyce VW. Stary VW typu golf 3, vento atd. bych si klidne koupil a rad. Dnesni VW jsou akorat tak predrazene a jejich uspech je podle mne jakousi setrvacnosti z doby minule kdy to byly fajn auta. Jinak si neumim vysvetlit proc se porad slusne prodavaji. Ja proste nevidim duvod proc kupovat napr. octavii kdyz z...
Mondeo o třídu výše!?Možná v poruchovosti,jinak v ničem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 04.11.2007 22:05, RE: Řazení Cee´du
anonym napsal:
Strašně mě pobavil pán, co tady chváli Passata a tvrdil, že Passat má daleko stabilnější podvozek, než například Honda Accord. Já se přiznám, že jezdím už několik destiletí závody do vrchu a myslím, že se v jízdních vklastnostech trochu vyznám, ale když čtu takovéhle názory, tak si vždycky říkám, jak jsme strašně motoristicky pozadu. Pán zřejmě o autech vůbec nic neví, ale líbil se mu tlustší volant a nazdal, že auto bude asi stabilnější. Passat a Accord je nesrovnatelný, ale samozřejmě ve pro...
Passat a Accord jsou opravdu nesrovnatelný ale ve prospěch Passatu.Radím pánovi co jezdí závody do vrchu ať se v nich sveze a neplácá nesmysly když v nich ani neseděl.Jo a já už několik desetilezí jezdím formuli jedna,dtm rallye...
reagovat
  1 ... 5 6 7




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.