0
zpět
 

diskuze k tématu: Divize VW svolá do servisů na 800 000 aut!

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 00:20, paskvil
No a pak že to nesjou paskvii.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 03:45, RE: paskvil a moooc velkej
mufik.martin napsal:
No a pak že to nesjou paskvii.
Stěrače stírají, blinkry blikají a světla svítí bylo v tom filmu. A jde vidět že nepřehánějí, VW grup už s tím měl problémy tenkrát (byť škoda byla ještě mimo). No 800.000 aut, teda co auto to zmetek. 800.000 aut, to je tak dvoumilionové město kde by měli lidi jen VW. A všecko shity. Jojo jsou to jen mouchy ale 800.000 nesvítí, dalších 600.000 netopí jiných půl milionu nemá ok airbag. Stačí co předvedl VW s Touaregem, to i Záporožec byl spolehlivější. Nenene od té značky dál. Možná by se i od prosťáčka z chudobince tj Logana mohli přiučit jak na to. To je to, jak ti jejich manažeři ojíždí naše prostitutky za firemní prachy a fabrika si zatím dělá co chce
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 06:21, RE: paskvil a moooc velkej
Ráďa napsal:
Stěrače stírají, blinkry blikají a světla svítí bylo v tom filmu. A jde vidět že nepřehánějí, VW grup už s tím měl problémy tenkrát (byť škoda byla ještě mimo). No 800.000 aut, teda co auto to zmetek. 800.000 aut, to je tak dvoumilionové město kde by měli lidi jen VW. A všecko shity. Jojo jsou to jen mouchy ale 800.000 nesvítí, dalších 600.000 netopí jiných půl milionu nemá ok airbag. Stačí co předvedl VW s Touaregem, to i Záporožec byl spolehlivější. Nenene od té značky dál. Možná by se i od pr...
Líp bych to neřekl, výstižné a nevulgární))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 08:20, to je zajmavý,
zigi napsal:
Líp bych to neřekl, výstižné a nevulgární))
když má nějakou svolávací akci honda nebo toyota, většina lidí napíše něco ve smyslu "to se může stát každýmu, jsou to přece jenom stroje, dělají je lidi a ty dělají chyby". Jakmile se to ale týká VW, tak je to hned paskvil. Někomu tady evidentně schází víc objektivity...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 08:40, RE: to je zajmavý,
A4 napsal:
když má nějakou svolávací akci honda nebo toyota, většina lidí napíše něco ve smyslu "to se může stát každýmu, jsou to přece jenom stroje, dělají je lidi a ty dělají chyby". Jakmile se to ale týká VW, tak je to hned paskvil. Někomu tady evidentně schází víc objektivity...
To, že to je Paskvil jsem nenapsal já, ale ten co se za mě vydává, můžete se podívat na recenzi civica, který tu byl nedávno, tam majitel napsal VW paskvil a zastal jsem se VW. Jinak neříkám že VW je super, sice ho máme, ale ted pujde z domu a vystrida ho mondeo, ale jinak svolavacky ma hodne aut. Spise co me vadi, jak se skdoa postavila k problemu u Roomsteru s airbagy. Radsi svolat a opravit, nez jako skoda, zverejnit a nic nedelat
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 09:01, RE: to je zajmavý,
A4 napsal:
když má nějakou svolávací akci honda nebo toyota, většina lidí napíše něco ve smyslu "to se může stát každýmu, jsou to přece jenom stroje, dělají je lidi a ty dělají chyby". Jakmile se to ale týká VW, tak je to hned paskvil. Někomu tady evidentně schází víc objektivity...
Ono už jen to, když se někde diskutuje třeba o toyotě, hondě čemkoliv jiném, tak je diskuse téměř bez problémů a diskutuje se k věci, ale jak se řeší Škoda nebo VW, tak jsou tam najednou všichni rejpalové a všichni jen hází špínu a kritizují, aniž by o těch autech něco věděli. Nikdy v tom ani neseděli, natož řídili, ale stoprocentně vědí, že je to hrůza a nikdy nebrat.
Asi by se všichni divili jvůli čemo svolávají ostatní automobilky, takové prkotiny to nejsou.
Třeba Toyota před pár lety zatajila poruchy na svých vozech, do servisů nesvolávala, aby si udržela pověst bezproblémového kvalitního auta.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 09:53, RE: to je zajmavý,
pitrs napsal:
Ono už jen to, když se někde diskutuje třeba o toyotě, hondě čemkoliv jiném, tak je diskuse téměř bez problémů a diskutuje se k věci, ale jak se řeší Škoda nebo VW, tak jsou tam najednou všichni rejpalové a všichni jen hází špínu a kritizují, aniž by o těch autech něco věděli. Nikdy v tom ani neseděli, natož řídili, ale stoprocentně vědí, že je to hrůza a nikdy nebrat.
Asi by se všichni divili jvůli čemo svolávají ostatní automobilky, takové prkotiny to nejsou.
Třeba Toyota před pár lety zataji...
Přesně tak! Většina lidí ani v tom neseděla!Já mám s VW jen dobré zkušenosti..... a navíc se mě líbí.A lepší je přiznat chybu s brzdovým světlem což je prkotina.....než zatajovat vážné problémy.A když u BMW hrozilo popálení od vyhřívání sedaček tak to jsou asi taky podle některých shity.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 20:59, RE: to je zajmavý,
pitrs napsal:
Ono už jen to, když se někde diskutuje třeba o toyotě, hondě čemkoliv jiném, tak je diskuse téměř bez problémů a diskutuje se k věci, ale jak se řeší Škoda nebo VW, tak jsou tam najednou všichni rejpalové a všichni jen hází špínu a kritizují, aniž by o těch autech něco věděli. Nikdy v tom ani neseděli, natož řídili, ale stoprocentně vědí, že je to hrůza a nikdy nebrat.
Asi by se všichni divili jvůli čemo svolávají ostatní automobilky, takové prkotiny to nejsou.
Třeba Toyota před pár lety zataji...
Zajímavý to není, já jezdil (naštěstí) jen rok se zánovním VW GIV a škoda mluvit. Lidi nafoukli bublinu okolo VW a pak remcají, což jsem poznal na vlastní kůži. Právě proto utíkám k nové Toyotě Corolle, tak doufám, že se potvrdí tvrzení mnoha spokijených uživatelů Toyot. A VW Group? Už vím co vyrábí a věřte, že to neposuzuji jen podle svého bývalého vozu. Měl jsem tu čest nahlédnou na opravy roční fabie či octavie, no raději nic......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 08:18, RE: to je zajmavý,
Pavel napsal:
Zajímavý to není, já jezdil (naštěstí) jen rok se zánovním VW GIV a škoda mluvit. Lidi nafoukli bublinu okolo VW a pak remcají, což jsem poznal na vlastní kůži. Právě proto utíkám k nové Toyotě Corolle, tak doufám, že se potvrdí tvrzení mnoha spokijených uživatelů Toyot. A VW Group? Už vím co vyrábí a věřte, že to neposuzuji jen podle svého bývalého vozu. Měl jsem tu čest nahlédnou na opravy roční fabie či octavie, no raději nic......
... aneb jedna babka povídala.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 08:32, RE: to je zajmavý,
Pavel napsal:
Zajímavý to není, já jezdil (naštěstí) jen rok se zánovním VW GIV a škoda mluvit. Lidi nafoukli bublinu okolo VW a pak remcají, což jsem poznal na vlastní kůži. Právě proto utíkám k nové Toyotě Corolle, tak doufám, že se potvrdí tvrzení mnoha spokijených uživatelů Toyot. A VW Group? Už vím co vyrábí a věřte, že to neposuzuji jen podle svého bývalého vozu. Měl jsem tu čest nahlédnou na opravy roční fabie či octavie, no raději nic......
A další rejpal co má bujnoui fantazii! A co jsi tam viděl, typuju výměna oleje 4 litry, výměna olejového filtru 1x a roční prohlídka. Běž se vybrečet někam jinam.
A závěr je ten, že jezdíš v Unu a tím to končí, že?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 11:57, RE: to je zajmavý,
pitrs napsal:
A další rejpal co má bujnoui fantazii! A co jsi tam viděl, typuju výměna oleje 4 litry, výměna olejového filtru 1x a roční prohlídka. Běž se vybrečet někam jinam.
A závěr je ten, že jezdíš v Unu a tím to končí, že?
a já jedzím v tipu, takže kam se hrabeš s tvým unem! Tipo je nejlepší italské auto co znám. Proto ho také vlastním.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 17:50, RE: to je zajmavý,
pitrs napsal:
a já jedzím v tipu, takže kam se hrabeš s tvým unem! Tipo je nejlepší italské auto co znám. Proto ho také vlastním.
Porad je tu rivalita mezi tou a onou znackou a vw pusobi jako cervena na byka.Cim to asi bude?Tezko rict!Ale jak tak sleduju tak tech odpurcu koncernu fau ve stale pribiva!Jsou to urcite dobre auta a nektere i hezke a treba i spolehlive,zalezi jak kdo na jaky kus natrefi,pr co kus to original...!Ale vzdycky to budou jen koncernove,tuctove auta,kterych jezdi na silnicich tisice a ktere postradaji tu osobitost a vyjimecnost!A nikdy nedokazou chytnout poradne za srdce jako jine,radeji nejmenovane,konkretne japonske vozy!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 18:01, RE: to je zajmavý,
pitrs napsal:
a já jedzím v tipu, takže kam se hrabeš s tvým unem! Tipo je nejlepší italské auto co znám. Proto ho také vlastním.
jo přesně tak, už jsem to psal do diskuze u Hondy Civic. prostě ty takzvyný "vwpaskvily" musej bejt asi fakt dobrý, když tolika lidí ležej v žaludku a serou je na silnicích...a neviděl jsem ještě, že by se někdo s "koncernem" začal bezdůvodně navážet do jiný značky... svolávací akce mají všichni, jen u koncernovejch aut to prostě vždycky potěší partu blbečků, která je na koncerny vysazená...a nebo by je chtěla mít, ale na pořádnýho nemá peníze a tak píše sem.... :o)) no a honem do mě
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 18:03, RE: to je zajmavý,
cruise napsal:
jo přesně tak, už jsem to psal do diskuze u Hondy Civic. prostě ty takzvyný "vwpaskvily" musej bejt asi fakt dobrý, když tolika lidí ležej v žaludku a serou je na silnicích...a neviděl jsem ještě, že by se někdo s "koncernem" začal bezdůvodně navážet do jiný značky... svolávací akce mají všichni, jen u koncernovejch aut to prostě vždycky potěší partu blbečků, která je na koncerny vysazená...a nebo by je chtěla mít, ale na pořádnýho nemá peníze a tak píše sem.... :o)) no a honem do mě
...tolika lidem... :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 18:07, RE: to je zajmavý,
pitrs napsal:
A další rejpal co má bujnoui fantazii! A co jsi tam viděl, typuju výměna oleje 4 litry, výměna olejového filtru 1x a roční prohlídka. Běž se vybrečet někam jinam.
A závěr je ten, že jezdíš v Unu a tím to končí, že?
Co jsem viděl? Totálně odpravenou přední nápravu fábie, rok provozu po dálnici, k tomu blikací hitparáda od motoru, octávky něco v bledě modrém. Majitel jedné firmy přešel z VW Group (cca 10 vozů) na japonce a za rok úspora v údržbě více než milion, další komentář není potřeba. Od tohoto týdne mám funglovku Corollu, žádný uno. Je mi jedno jakou značku jezdím, jen chci mít držáka, kterej zvládne pár let provozu, nikoliv pravidelně dělat kšeft mechošům.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 21:36, RE: to je zajmavý,
Pavel napsal:
Co jsem viděl? Totálně odpravenou přední nápravu fábie, rok provozu po dálnici, k tomu blikací hitparáda od motoru, octávky něco v bledě modrém. Majitel jedné firmy přešel z VW Group (cca 10 vozů) na japonce a za rok úspora v údržbě více než milion, další komentář není potřeba. Od tohoto týdne mám funglovku Corollu, žádný uno. Je mi jedno jakou značku jezdím, jen chci mít držáka, kterej zvládne pár let provozu, nikoliv pravidelně dělat kšeft mechošům.
to pavel: no tak tomu sám nevěříš...takže tu firmu stálo jedno auto ročně na údržbě o 100 000Kč víc než japonec??? To znamená, že měsíčně na údržbě o 8333.- víc než japonec? co to bylo za koncernový auta??? možná tak závodní okruhový speciály a oni s nima jezdili po Praze ne??? Pane pochybuju o tom, že jsi úplně v pořádku(bez urážky)... tomu by snad nevěřilo ani dítě ve škole. ach jo..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.03.2007 16:56, RE: to je zajmavý,
cruise napsal:
to pavel: no tak tomu sám nevěříš...takže tu firmu stálo jedno auto ročně na údržbě o 100 000Kč víc než japonec??? To znamená, že měsíčně na údržbě o 8333.- víc než japonec? co to bylo za koncernový auta??? možná tak závodní okruhový speciály a oni s nima jezdili po Praze ne??? Pane pochybuju o tom, že jsi úplně v pořádku(bez urážky)... tomu by snad nevěřilo ani dítě ve škole. ach jo..
Aby někdo totálně odpravil přední nápravu u fabky po roce ježdění po dálnici, to je prostě hovadina, který by něvěřilo ani malé dítě. Zbytek toho příspěvku bych zhodnotil podobně... prostě hovadina.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.03.2007 17:33, RE: to je zajmavý,
A4 napsal:
Aby někdo totálně odpravil přední nápravu u fabky po roce ježdění po dálnici, to je prostě hovadina, který by něvěřilo ani malé dítě. Zbytek toho příspěvku bych zhodnotil podobně... prostě hovadina.
http://auto.idnes.cz/tuv-spolehlivost-skodovek-lepsi-prumer-fd4-/auto_ojetiny
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.