0
zpět
 

diskuze k tématu: Auto se slušným sound systémem z výroby, ideal do 150K?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, ostatní, typ vozidla, osobní
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Neděle 24.12.2017 08:06, RE: Konzument pouhý konzument
Zdeny60 napsal:
David V napsal:
Zdeny60 napsal:
Reno napsal:
Takže mi dostačuje co je tam od výroby, fakt je, že když si pustím nějakou vypalovačku na plný koule, limity poznám velmi záhy, ani výšky ani basy, všechno jde do zadku...Nicméně, co na takovém audio zařízení posloucháte milí pánové? Mozarta? Bacha? Pink Floyd?
Tak to máš něco hodně blbě. Já ti garantuji, že když ti pustím MP3 ve 192kB, poznáš leda prd. A o 320kB/s už nemá cenu ani polemizovat. Jinak já v autě poslochám už jen ticho a Zelenou vlnu. Na muziku má doma aprátek za cca 1 milionek korunek
Hele mně je přes 40 a nad 15 kHz neslyším nic, jak jsi na tom Ty?
16 dávám v aboslutní klidné místnosti bez hlukového pozadí. A to ajk kdy, někdy ne, někdy nao, záleží na celkovéúnavě, vyspání, pobytu v hluku před tím a dalších faktorech. proč se na to ptáš??? Pokud myslíš, že vjem muziky s tím souvisí, jsi vedle, jak ta jedle. Bylo děláno hromady vědeckých výzkumů, jak lidé v různých věkových kategoriích vnímají hudbu a výsledky jsou víc než překvapivé.


Aby by se slušelo říct, jak to dopadlo:)

reagovat
Zdeny60
počet příspěvků1230
datum registrace08.09.2009
Neděle 24.12.2017 08:42, RE: Konzument pouhý konzument
Reno napsal:
Zdeny60 napsal:
Reno napsal:
Takže mi dostačuje co je tam od výroby, fakt je, že když si pustím nějakou vypalovačku na plný koule, limity poznám velmi záhy, ani výšky ani basy, všechno jde do zadku...Nicméně, co na takovém audio zařízení posloucháte milí pánové? Mozarta? Bacha? Pink Floyd?
Tak to máš něco hodně blbě. Já ti garantuji, že když ti pustím MP3 ve 192kB, poznáš leda prd. A o 320kB/s už nemá cenu ani polemizovat. Jinak já v autě poslochám už jen ticho a Zelenou vlnu. Na muziku má doma aprátek za cca 1 milionek korunek
Co to meleš?:) Když pustím muziku na plný koule za začne to škrčet rumplovat prostě to nestíhá, je to snad jasný:)Ptám se co posloucháte za muziku, pane Zdenku, na aparátu za milión korunek.... Rytmuse? Evu a Vaška? Čtvero ročních období?


Matušku, pane Reno a KTO.

Jestli ti něco chrčí na tvý plný koule, tak to asi nebude formátem MP3 malamute. Ale zkus is načíst něco o limitaci zesilovače (po anglicky clipping, například). Tak te´d jsi ukázal jaký sji odborník a dělás se zase jen chytrým

Jinak kdybys měl cestu kolem, opravdu zajeď, aparát ti předvedu (Bryston 14B-SST 2x, lendemann 820S, Bryston BP25, soustavy DIY osazené měniči Accutone, Eton, vyrobené na zákazku u Pavola Chobota na SLovači )toho si najdi na netu), kabeláž za pár kaček - Audioquest K2 (za směšných 60.000 korunek), jako návdavkem pak gramofon Sanyo TP100 po celkové repasi, Trochord Diablo phono preamp, kabeláž Oyiade...A já ti dám zdarma lekci, co máš slyšet a proč to to rumluje...


Jinak poslouchám kdeco - zejména rock 70, blius, accoustic blues, electric blues, jazz... Namátkou z klasiky DP, LZ, UH, PF, EC, ,ale i MO, Santana, Thin Lizzy, BLS, a asi milin dalších věcí, to vše za cca 750Cd a asi 200LP, nahrávkjy ve FLAC nepočítám.

Jo a taky Vivaldiho.Toho taky.
reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Pondělí 25.12.2017 14:09, RE: Konzument pouhý konzument
Zdeny60 napsal:
Reno napsal:
Zdeny60 napsal:
Reno napsal:
Takže mi dostačuje co je tam od výroby, fakt je, že když si pustím nějakou vypalovačku na plný koule, limity poznám velmi záhy, ani výšky ani basy, všechno jde do zadku...Nicméně, co na takovém audio zařízení posloucháte milí pánové? Mozarta? Bacha? Pink Floyd?
Tak to máš něco hodně blbě. Já ti garantuji, že když ti pustím MP3 ve 192kB, poznáš leda prd. A o 320kB/s už nemá cenu ani polemizovat. Jinak já v autě poslochám už jen ticho a Zelenou vlnu. Na muziku má doma aprátek za cca 1 milionek korunek
Co to meleš?:) Když pustím muziku na plný koule za začne to škrčet rumplovat prostě to nestíhá, je to snad jasný:)Ptám se co posloucháte za muziku, pane Zdenku, na aparátu za milión korunek.... Rytmuse? Evu a Vaška? Čtvero ročních období?
Matušku, pane Reno a KTO.Jestli ti něco chrčí na tvý plný koule, tak to asi nebude formátem MP3 malamute. Ale zkus is načíst něco o limitaci zesilovače (po anglicky clipping, například). Tak te´d jsi ukázal jaký sji odborník a dělás se zase jen chytrým Jinak kdybys měl cestu kolem, opravdu zajeď, aparát ti předvedu (Bryston 14B-SST 2x, lendemann 820S, Bryston BP25, soustavy DIY osazené měniči Accutone, Eton, vyrobené na zákazku u Pavola Chobota na SLovači )toho si najdi na netu), kabeláž za pár kaček - Audioquest K2 (za směšných 60.000 korunek), jako návdavkem pak gramofon Sanyo TP100 po celkové repasi, Trochord Diablo phono preamp, kabeláž Oyiade...A já ti dám zdarma lekci, co máš slyšet a proč to to rumluje... Jinak poslouchám kdeco - zejména rock 70, blius, accoustic blues, electric blues, jazz... Namátkou z klasiky DP, LZ, UH, PF, EC, ,ale i MO, Santana, Thin Lizzy, BLS, a asi milin dalších věcí, to vše za cca 750Cd a asi 200LP, nahrávkjy ve FLAC nepočítám. Jo a taky Vivaldiho.Toho taky.


Však si Zdendo přečti co jsem psal. Že mi stačí pro moje potřeby stačí to co je z výroby, na poslouchání rádia, akorát, že když si pustím nějakou tvrďárnu třeba na plné koule, brzy je poznat, že to není to pravé ořechové /a ne že je to formátem, v jakém to hraje/.
Jinak docela slušný vkus.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.