0
zpět
 

diskuze k tématu: Volkswagen Multivan T5

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 04.03.2007 12:04, Taq nevím, co zkusit...
Stojím před rozhodnutím koupě. O rodinném mám přesně takovou představu, jak tady mnozí píšou. Dlouho byl myšlenkový a pocitový favorit Multivan, ale......při bližším ohlednání zjišťuju, že MB Viano nebude určitě mimo hru. Třeba N1 se 7místy regulerně a to je pro mně třeba importantní. U VW to jde, ale je to neoficiální řešení...a při bouračce ti ukáže četník dlouhý nos.
4kolka v automatu je taky gut a navíc s novým 3litrem dieselovým, hmmm.
Co teď s tím? Rozhodování nebude asi lehké....
K.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.03.2007 21:26, RE: Taq nevím, co zkusit...
Kocour napsal:
Stojím před rozhodnutím koupě. O rodinném mám přesně takovou představu, jak tady mnozí píšou. Dlouho byl myšlenkový a pocitový favorit Multivan, ale......při bližším ohlednání zjišťuju, že MB Viano nebude určitě mimo hru. Třeba N1 se 7místy regulerně a to je pro mně třeba importantní. U VW to jde, ale je to neoficiální řešení...a při bouračce ti ukáže četník dlouhý nos.
4kolka v automatu je taky gut a navíc s novým 3litrem dieselovým, hmmm.
Co teď s tím? Rozhodování nebude asi lehké....
K.
Viano s 3l dieslem se ve čtyřkolce nedělá,může být s 2.2l i v automatu,ale vypadá to jako kačena!U Multivana to ani nepoznáš,ale u Viana tě na první pohled praští do očí obrovské díry mezi kolama a blatníky.Mě se toto provedení vůbec nelíbí a má opodstatnění jen pokud s tím hodláš zdolávat velké vyjeté koleje v náročném terénu.Občas sem nucen s tím jet na stavbu nebo pole a terénní schopnosti mi plně dostačují.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.03.2007 10:26, dotaz
Neměl byste někdo zkušenosti s s vozem Hyundai Trajet? moc děkuju za odpověď.E.Kejřová
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.03.2007 20:27, RE: dotaz
Eva Kejřová napsal:
Neměl byste někdo zkušenosti s s vozem Hyundai Trajet? moc děkuju za odpověď.E.Kejřová
Měl sem 2,oba crdi.Na prvním najeto 90000km bez závady,na druhém v 60tkm ložiska zadní nápravy v garanci.Po uplynutí záruky 100000KM klasické problémy s CR.Musely se vyměnit všechny vstřikovače,ale to je problém všech moderních dieslů a navíc ne vždy bylo tankováno na pumpě.Při 140000km výměna 2synchronů v převodovce,je to bolest korejců.Oprava okolo 10000kč,potom šel na protiúčet.Jinak s autem spokojenost,výborné jízdní vlastnosti,prostor,variabilita i pohodlí.Největší zápor vidím ve veliké ztrátě hodnoty při následném prodeji,špatná dostupnost dílů z druhovýroby(např.turbo pouze originál za 60000kč),při koupi ojetiny je výhodou velmi příznivá cena.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 20.05.2007 23:00, prosezená sedačka?
Máte někdo zkušenost s kvalitou sedaček u Multivanu T5?Mám najeto 30000 km a sedačka u řidiče znatelně změkla a ztratila boční vedení,v zatáčkách je to dost nepříjemné.Zanedlouho jedu na první garančku,tak to budu reklamovat.Máte někdo podobnou zkušenost?Jinak celkově jsem s autem velmi spokojený.
reagovat
Ladis-s
počet příspěvků1
datum registrace14.03.2012
Úterý 04.02.2014 15:22, Multivan T5
Mám T5 v podobné výbavě a musím říct, že jsem opravdu spokojen. Slabší motor si v něm asi nedokážu představit, ten 128kW je ideální.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.