0
zpět
 

diskuze k tématu: Vybrat VW Golf nebo Peugeot 306 s dieselem?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, německá vozidla, americká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.04.2008 00:10, šrot
Nekupuj tak staré šroty. Kup třeba 4-5 let staré auto. A jak uvádíš ty kilometry, u 11 let starýho diesela? no, vynásob to tak dvěma
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.04.2008 00:29, RE: šrot
anonym napsal:
Nekupuj tak staré šroty. Kup třeba 4-5 let staré auto. A jak uvádíš ty kilometry, u 11 let starýho diesela? no, vynásob to tak dvěma
je to blbe ze je to tak, roky autam pribudaju, ale najazdene kilomentre su stale v rozpati 120-200 tis, nech je rv akykolvek 1994 alebo 2004
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.04.2008 00:50, Zdravím všechny
1. Chválím autora dotazu že ví co chce a umí se na to zeptat,jestli vybírá dobře nebo špatně to nelze hodnotit bo by to bylo z mé strany subjektivní.
2.Chválím pana redaktora,za celkem dobře napsanou dopověd,jen mě trochu mrzí že nenapsal co je lepší volbou,ale to snad ani nejde říct co je lepší to by člověk musel vidět konkrétní vozidlo.

3. Takhle to má vypadat dávám za 1

4. Už jen čekám až sem napíše pan profesor, mgr , doc, csc, učitel češtiny a začne opravovat CHIBI
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.04.2008 08:13,
čekat od auta z r.v. 1997/2000 200 tis km je blbost, většina takových starých rachotin je za hranicí života a sednout do takové rakve....to chce odvahu, přišetři a kup něco novějšího....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.04.2008 09:10, RE: bez předmětu
anonym napsal:
čekat od auta z r.v. 1997/2000 200 tis km je blbost, většina takových starých rachotin je za hranicí života a sednout do takové rakve....to chce odvahu, přišetři a kup něco novějšího....
Ty si dement. Ja mam po fotrikovi pasata b4 s najetyma 415 tkm a rozhodne s tim jeste par desitek tisic naskacu.
Jestli pan jezdi jen kolem sveho mesta a plus minus 10-15 tisic rocne (typicky cesky ferda), tak je lepsi ty prachy utratit jinde.
A ne je cpat do novyho bouraku co ti bude stat na dvorku...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.04.2008 09:17, Stara auta?
Co porad mate s tim, ze jsou to stare popelnice? Kdyz sezenete pekny kousek je lepsi jak vetsina Felicii ci jinych aut a pokud bylo o auto dobre starano tak bude slouzit jeste hodne dlouho. Verim, ze tazatel by taky radsi auta 4 roky stare, ale ne kazdy ma 200 tis a vice na auto mladsi 5 let.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.04.2008 09:31, Peugeot 1,9D
Mám tento motor v P 309 r. v. 1992, najeto 240 t. km většinou po městě. Spotřeba dlouhodobě 5,5 l/100 km. Pravidelně 10-12 t. km měním olej a filtr, co 50t. kontrola vstřiků atd, 100 t. rozvoďák. Jediná závada na motoru bylo těsnění pod hlavou v cca 200 t. a zároveň jsem nechal udělat přebroušení a repas hlyvy. Motoru chybí pár koníků, ale díky lehčímu zpřevodování jede slušně, horší na dálnici. V jiném autě mám 2,0HDI, kultivovanost a výkon samozřejmě nesrovnatelně lepší, spotřeba o cca 0,5-1 l vyšší, problémů jsem řešil víc. Motor 1,9D můžu doporučit, jako odolný držák na kratší vzdálenosti, nebo pro nenáročného řidiče. Karel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.04.2008 09:48, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Ty si dement. Ja mam po fotrikovi pasata b4 s najetyma 415 tkm a rozhodne s tim jeste par desitek tisic naskacu.
Jestli pan jezdi jen kolem sveho mesta a plus minus 10-15 tisic rocne (typicky cesky ferda), tak je lepsi ty prachy utratit jinde.
A ne je cpat do novyho bouraku co ti bude stat na dvorku...
dement si akorát tak ty, zachovalých aut v téhle kategorii je jak šafránu, užij si skoky se starým prasetem ................
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.04.2008 09:50, RE: bez předmětu
anonym napsal:
čekat od auta z r.v. 1997/2000 200 tis km je blbost, většina takových starých rachotin je za hranicí života a sednout do takové rakve....to chce odvahu, přišetři a kup něco novějšího....
No tak to je trochu přehnané nazvat auta kolem roku 2000, že jsou staré rakve. Novotou už určitě vonět nebudou, ale pokud se o to někdo aspoň trochu staral, jsou to ideální ojetiny za dobré ceny.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.04.2008 09:54, RE: Stara auta?
mufik.martin napsal:
Co porad mate s tim, ze jsou to stare popelnice? Kdyz sezenete pekny kousek je lepsi jak vetsina Felicii ci jinych aut a pokud bylo o auto dobre starano tak bude slouzit jeste hodne dlouho. Verim, ze tazatel by taky radsi auta 4 roky stare, ale ne kazdy ma 200 tis a vice na auto mladsi 5 let.
no děti bych v tom raděj nevez,,,,,,,,,,,,,,
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.04.2008 09:55, RE: bez předmětu
Celicak napsal:
No tak to je trochu přehnané nazvat auta kolem roku 2000, že jsou staré rakve. Novotou už určitě vonět nebudou, ale pokud se o to někdo aspoň trochu staral, jsou to ideální ojetiny za dobré ceny.
Naprosto souhlasím. Je to pořád dokola...
Když najedu 15-20tkm/rok, tak ikdybych na to mněl, tak bych musel bejt střelenej do kedlubny, koupit si třeba i logana za 2kila. A už vůbec né třeba fáku za 3,5kila.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.04.2008 09:59, RE: bez předmětu
Celicak napsal:
No tak to je trochu přehnané nazvat auta kolem roku 2000, že jsou staré rakve. Novotou už určitě vonět nebudou, ale pokud se o to někdo aspoň trochu staral, jsou to ideální ojetiny za dobré ceny.
rakve....no v každém případě se jich na západě velmi rádi vzdají...........
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.04.2008 10:01, RE: bez předmětu
anonym napsal:
rakve....no v každém případě se jich na západě velmi rádi vzdají...........
dobré forum pro socky..... a že jich je dost ))))))))))))))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.04.2008 10:25, najezd...
imho se da sehnat klidne 8 let stary diesel co nema ani 100k...; znam dost "blaznu" kteri si koupi naftak i jako 2. auto do rodiny a to ma pak logicky najezd kolem 10-12tkm/rok. Kupoval jsem takhle Golfa 4 r.v.2000 a mel najeto 49 tkm )
p.s. bylo to "v rodine" takze vim, ze ty kilometry sedi...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.04.2008 11:33, RE: bez předmětu
anonym napsal:
čekat od auta z r.v. 1997/2000 200 tis km je blbost, většina takových starých rachotin je za hranicí života a sednout do takové rakve....to chce odvahu, přišetři a kup něco novějšího....
Milý nevěřící Tomáši, snad si nemyslíš, že si nějakej strejda bude kupovat malého golfa nebo 306 proto, aby s ním nalítal ročně 50 000 a víc km. Na takový provoz si lidé pořizujou komfortnější a bezpečnější auta. Není důvod nevěřit, že 306 z roku 2000 bude mít najeto 200tkm nebo i méně.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.04.2008 11:34, RE: bez předmětu
anonym napsal:
dobré forum pro socky..... a že jich je dost ))))))))))))))))
i pro duševní socky, vítej...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.04.2008 11:36, RE: Stara auta?
anonym napsal:
no děti bych v tom raděj nevez,,,,,,,,,,,,,,
ty bys je nevzal určitě ani na lyže nebo cyklistický výlet, viď?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.04.2008 11:40, RE: bez předmětu
anonym napsal:
dobré forum pro socky..... a že jich je dost ))))))))))))))))
Já mám pocit, že ti, co se vždy ozvou na téma "všichni jste socky" jsou puboši kolem 15ti járů, jejichž fotr má doma vohrklou zrzavou filcku z AAA.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.04.2008 11:42, RE: Stara auta?
anonym napsal:
no děti bych v tom raděj nevez,,,,,,,,,,,,,,
ale většina rodin vozí děti v daleko horších pekáčích.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.04.2008 11:51, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Já mám pocit, že ti, co se vždy ozvou na téma "všichni jste socky" jsou puboši kolem 15ti járů, jejichž fotr má doma vohrklou zrzavou filcku z AAA.
A já mám zase pocit, že člověk, kterej každého druhého člověka v ČR nazve sockou, má tatínka vydělávajícího tolik peněz, že může svýmu pubertálnímu synáčkovi koupit cokoliv mu na očích uvidí. Bohužel synáček se nepotatil, je to neschopný dement bez přátel, kterej má neustále potřebu na diskuzních fórech někomu dokozavat svou zámožnost a onanuje při tom.
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.