0
zpět
 

diskuze k tématu: Volkswagen Golf R32 - poslední úder

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 03.11.2008 09:32, RE: Je to pěkný, ale těžký
Kylie napsal:
Ehm, VELMi "pěkná" odpověď (jen ten "karlos" nám už asi neodpoví .-)
Možná že odpovím, i když jsem neměl v úmyslu ztrácet čas a dívat se sem .. ovšem nemám v úmyslu ti milá kylie - jsme na netu takže tykání bereme automaticky, pokud neznáš jistě to
pochopíš, neboť nikdo nevíme kdo za tou klávesnicí vlastně sedí - říkat něco o čem ty si myslíš asi pravý opak. Pokud chceš ale vědět původ mojeho pocitu z citroenů"rozviklaný" rád ti ho osvětlím, nečekám ale od tebe že budeš reagovat tím tvým způsobem. Rád Ti ho osvětlím tak abys ho přijala jako názor a fakt nikoli jako námět do hádky. Osobně si stejně myslím že víš naprostio přesně co pod tím pojmem myslím, tedy pokud si ráda sjedeš s různými auty, tak jak tady občas prezentuješ.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.11.2008 17:13, http://www.flickr.com/photos/30642098@N08/
karlos napsal:
Možná že odpovím, i když jsem neměl v úmyslu ztrácet čas a dívat se sem .. ovšem nemám v úmyslu ti milá kylie - jsme na netu takže tykání bereme automaticky, pokud neznáš jistě to
pochopíš, neboť nikdo nevíme kdo za tou klávesnicí vlastně sedí - říkat něco o čem ty si myslíš asi pravý opak. Pokud chceš ale vědět původ mojeho pocitu z citroenů"rozviklaný" rád ti ho osvětlím, nečekám ale od tebe že budeš reagovat tím tvým způsobem. Rád Ti ho osvětlím tak abys ho přijala jako názor a fakt nik...
S tím "tykáním" problém nemám (jen jsem se "ohradila" v několika opravdu NEvhodných útočných případech), samozřejmě "chápu" - já jsem s "tykáním" trošičku "jiná" i v "nevirtuálním" světě ...
Důkazů o tom že "nebajkařím" jsem (myslím) podala docela dost (asi tak o 99,9% více než většina ostatních ,-)
Ale to DŮLEŽITÉ: Co si představit pod slovem "rozviklaný"?
PS: Nejsem žádný "profi" novinář, ale pokud jsem napsala, že za posledních pár desetiletí zkušenosti s modelů značek od Alfa po Volvo mám - je to jen a jen pravda
PPS: A také jsem pro jednu autíčkofirmu pracovala ,-)
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.