0
zpět
 

diskuze k tématu: Volkswagen Golf IV - Čtvrtá generace opustila pozici etalonu

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 29.03.2005 11:17, měřič hmotnosti vzduchu
Tento problém měla a má spousta TDI z těch prvních generací. Otec měl Seat Toledo a taky s tím byl co půl roku v servisu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 29.03.2005 23:35, Golf
Mně osobně se nevjíc líbil Golf třetí generace, čtyřka se podle mého názoru až moc zaoblila a Golf tak ztratil trochu ze svého drsného sportovního vzhledu... Nová A3 vypadá daleko líp
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.03.2005 15:26, RE: Golf
Dalis napsal:
Mně osobně se nevjíc líbil Golf třetí generace, čtyřka se podle mého názoru až moc zaoblila a Golf tak ztratil trochu ze svého drsného sportovního vzhledu... Nová A3 vypadá daleko líp
No A3 nemá chybu, ten design je absolutně čistý. Ještě jsem ale naživo neviděl A3 po faceliftu s pozměněnou přední maskou. To může být hodně dobře vypadající auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.04.2005 08:18, Golfííí
Měl jsem už všechny modely Golf až do čtvrté generace a všechny počínaje GOLF 1 a konče GOLF 4 jsou perfektní kočáry .... Každý auto má svý chyby, ale tady v tom článku se na G4 vyřádili .... Golfííí je Golfííí
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 02.04.2005 14:27, Golf
No ,ale nejhorsi je kdyz dojdete do autorizovaneho servisu volkswagen,tak vam to pekne nauctuji a zaplatite i to co bylo OK.Pekne vedi cloveka .....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.07.2005 12:07, RE: Golfííí
Pietro napsal:
Měl jsem už všechny modely Golf až do čtvrté generace a všechny počínaje GOLF 1 a konče GOLF 4 jsou perfektní kočáry .... Každý auto má svý chyby, ale tady v tom článku se na G4 vyřádili .... Golfííí je Golfííí
Přesně tak. Golf IV je skvělé auto. Když si to člověk čte, tak by měl raději koupit "spolehlivějšího" focuse. V těch jsem si pojedil motory TDDI a pěkně děkuji. Vyklepané líné žravé křápy. Golf je moc fajn autíčko.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 27.08.2005 08:57, CENY!!!
Ceny ojetin jsou neskutecne predrazene! Mel jsem golfa 4 a je to nic moc, nejvice se jim vyvedl golf 2.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 27.08.2005 08:59, RE: CENY!!!
cr napsal:
Ceny ojetin jsou neskutecne predrazene! Mel jsem golfa 4 a je to nic moc, nejvice se jim vyvedl golf 2.
To je pravda je lepší si koupit Audi A3 !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 07.02.2006 15:51, RE: Golfííí
Pietro napsal:
Měl jsem už všechny modely Golf až do čtvrté generace a všechny počínaje GOLF 1 a konče GOLF 4 jsou perfektní kočáry .... Každý auto má svý chyby, ale tady v tom článku se na G4 vyřádili .... Golfííí je Golfííí
Presne tak. Súhlasím s tebou. Golf je golf a vždy bude
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 07.02.2006 16:00, Golfik
Nazdar bratia. Bolo v tom článku aj niečo pozitívne? Mém 4 golfa a príznávam, že má chyby ako aj každé auto. Tie stierače blbnú aj mne a nedávno som vymenil rermene a žiarovky. To je ale toho čo? PRÍDE LETO A JA SI HO OBUJEM NA 18´´ DISKY HODÍM DIODOVÚ OPTIKU A ZAPNEM XENÓNY A IDE SA. Není to krása? Zdravím susedov (Olympíjske hry sa blížia)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.02.2006 16:09,
Je v tomto článku i něco pozitivního, nebo je to pouze kritika, tudíž žádná recenze... Zdá se mi, že se autor snaží pouze předkládat negativa, ikdyž je samozřejmě dobré vědět v čem jsou neduhy tohoto vozu, ale mě osobně jako potencionálního zájemce o tento vůz, by spíše zajímaly charakteristiky variant jeho motorů, například informace o spotřebě, spolehlivosti atd. Ale i tak jsem vděčný za jakékoliv informace o tomto určitě skvělém vozu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.03.2006 02:03, RE: Golfííí
reddo napsal:
Presne tak. Súhlasím s tebou. Golf je golf a vždy bude
Jo je a vzdy bude
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.04.2006 13:53, RE: Golfííí
Pietro napsal:
Měl jsem už všechny modely Golf až do čtvrté generace a všechny počínaje GOLF 1 a konče GOLF 4 jsou perfektní kočáry .... Každý auto má svý chyby, ale tady v tom článku se na G4 vyřádili .... Golfííí je Golfííí
A MAL SI AJ TDI 131PS
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.06.2006 23:18, Golf
no mam golfa, 1.4 16V no to s tými prednými stieračmi je pravda, odišli v najväčšom daždi, ale odkedy som to rozobral a vyčistil, idu super netreba s tým utekať do servisu, tak isto zadný stierač, raz som ho opravil, ale teraz už ho musím vymeniť, výmenu zvládne každý zručnejší chlap, ďalej mi blblo čidlo na teplotu chladiacej kvapaliny samozrejme som si ho vymenil sám, nesvietila kontrolka nabíjania...prerušené vedenie medzi alternátorm a palubovkou odstranené cca za hodinu svojpomocne, závadu mi určili v servise VW, vymenené silentbloky v prednom stabilizátore v servise VW cca jedna hodina aj s prácou možno 1000,-Sk, ďalej zadreté ľavé tiahlo ručnej brzdy cena 750,-Sk vymenil som si takisto sám, asi 3xvýmena žiaroviek, poistka nebola vypalená ani raz, a samozrejme bežná údržba, olej, filtre, sviečky......nič strašného, niekedy sa oplatí spytať sa na ceny náhradných dielov aj v škodovke, niektoré su tie isté a oveľa lacnejšie...všetko toto v priebehu dvoch rokov po najazdení cca 60 000km, auto malo pri kúpe 90 000km, zatiaľ originál spojka, brzdové kotúče, doštičky aj výfuk teraz má auto cca 150 000 km, a ide bez problémov, myslím že bežný priemer, stále lepšie opraviť stierače ako robiť GO motora:)))))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 10.06.2006 13:37,
vzdy som chcel Golfa a hlavne diesel ta spotreba je neuveritelna 4,5 l pri cca do 90km/h.Precital som si vase prispevky a suhlasim z par nazormi, kazde ojazdene auto ma svoje choroby ale ved ak niekto chce auto bez chyb tak nech si kupi nove!Mne nefunguje zadny stierač,neviem preco sa vyrobca nepoučil z 3 generacie Golfa a prehnal cez zadny mechanizmus hadičku ostrekovaca a ta casom prepušta kvapalinu a nasledne mech.zahrdzavie a zasekne sa.Mam r.v.1998 SDi 1.9,vyfukove potrubie od pletenca az po koniec je ako novy a je povodny,a to som este nevydel u aut z takym rocnikom a mal som asi 15 aut.Co sa tyka interieru je skvely bez chyb nic nevrzga a to tiez len tak nenajdete u inych aut,A mohol by som pokračovať...takze všetkým majitelom Golfikov vela štastných km .....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.08.2006 20:01, RE: bez předmětu
Roberto napsal:
vzdy som chcel Golfa a hlavne diesel ta spotreba je neuveritelna 4,5 l pri cca do 90km/h.Precital som si vase prispevky a suhlasim z par nazormi, kazde ojazdene auto ma svoje choroby ale ved ak niekto chce auto bez chyb tak nech si kupi nove!Mne nefunguje zadny stierač,neviem preco sa vyrobca nepoučil z 3 generacie Golfa a prehnal cez zadny mechanizmus hadičku ostrekovaca a ta casom prepušta kvapalinu a nasledne mech.zahrdzavie a zasekne sa.Mam r.v.1998 SDi 1.9,vyfukove potrubie od pletenca az p...
K tomu aby někdo mohl objektivně hodnotit Golfa, musí nejdříve dospět...Je to otázka životního stylu, je to bomba..., GOLF je skvělý..., miluji toto autíčko...Tak čau
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 14.09.2006 19:05, golf
je tomu asi rok co jsem koupil ojetou IV a musím říci, že jsem velice spokojen. Má najeto něco přes 133 000 a stále je spolehlivý. Nechal jsem ho prohlédnout v servisu a když technik vyděl spodek, tak nevěřil, že byl vyroben v 98. Mám tu 1.6 100 koní a po výměně vzduchového filtru za sportovní jede dost dobře a ani ho nemusím tolik točit. A taky které auto z 98 mělo dešťový senzor a spoustu drobností ve výbavě, které zpříjemní cestu autem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 16.12.2006 13:44, RE: golf
anonym napsal:
je tomu asi rok co jsem koupil ojetou IV a musím říci, že jsem velice spokojen. Má najeto něco přes 133 000 a stále je spolehlivý. Nechal jsem ho prohlédnout v servisu a když technik vyděl spodek, tak nevěřil, že byl vyroben v 98. Mám tu 1.6 100 koní a po výměně vzduchového filtru za sportovní jede dost dobře a ani ho nemusím tolik točit. A taky které auto z 98 mělo dešťový senzor a spoustu drobností ve výbavě, které zpříjemní cestu autem.
Máš recht. Na jaře jdu do něj taky. 1.6 100PS je pro mě jako dělaný nenajezdím tolik takže TDi nemá smyl. Myslím si že Golf IV je dobrá varianta při ohlédnutí na cenu a kvalitu. Teď jezdím s Oktávkou 97¨ 1.6 55kw je to děs drahá byla, nejede a o výbavě si mohu nechat zdát. Vým kritizuju starší auto ale když je srovnáte ve stejným ročníku a výbavě je prostě ta Oktáva drahá. A velikost kufru taky není všechno. Každý auto má vady. Ale pro mě Golf je proastě Golf ! ! !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.08.2007 22:55, golf
mam golfa 2,8 a nemuzu si ho vynachvalit,spolehlivy auto
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.08.2007 00:33,
golfa uz nééé.po 120 000 -nove turbo,servo,vaha 2x,loziska prednich kol,komplet predi naprava,vcetne tlumicu a kotoucu ktere jsou tetka uz zas jak vlninej plech na strese.jeste ze mam esp jinak bych uz tohle nenapsal golf "nedokaze" zatocit.takze 96kw co tam udajne je "to rika vyrobce" se da pouzit akorat tak aby holku vedle zamacklo do jinak tvrdyho a nepohodlnyho sedadla.to je pak "jo ta kara ale jede" hmm jo jede ale jen rovne a to jenom dasich 100 000 km a pak repete -halo servis?
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.