0
zpět
 

diskuze k tématu: Volkswagen Golf IV

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 05.08.2006 11:25, RE: shit
Pola napsal:
Tuctová pojízdná krabice, oničem.
To určitě ty hovno jedno, o ničem jsi ty.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 05.08.2006 11:26, RE: VW
Dave napsal:
Golf 4......větší fábie, akorát nespolehlivá...The END
Zase projev naprosté neznalosti a demence.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 05.08.2006 11:30, RE: VW
Honza napsal:
Zase projev naprosté neznalosti a demence.
a ty ses znalec a inteligent?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 05.08.2006 17:42, RE: VW
Dave napsal:
Golf 4......větší fábie, akorát nespolehlivá...The END
Golf IV a větší fábie ??? Co je to za nesmysl.
Ujasněte si nejdříve rozdělení vozů podle tříd. Další hloupost je údaj o nespolehlivosti , Golf IV patří k nespolehlivějším vozům v nižší střední třídě, Škoda Fabia je také velmi spolehlivým vozem ovšem v kategorii malých vozů, kam patří.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 06.08.2006 23:00, RE: VW
Pavel napsal:
Golf IV a větší fábie ??? Co je to za nesmysl.
Ujasněte si nejdříve rozdělení vozů podle tříd. Další hloupost je údaj o nespolehlivosti , Golf IV patří k nespolehlivějším vozům v nižší střední třídě, Škoda Fabia je také velmi spolehlivým vozem ovšem v kategorii malých vozů, kam patří.
Ta spolehlivost se projevuje takovou konzumací náhradních dílů, jako u autora? Pane jo. Spíš bych řekl, že golf už dáááávno není synonymem kvality a spolehlivosti.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.08.2006 11:04,
Long life na 50t km je nejvetsi blbost co s tim motorem muzes udelat!
Musi trpet
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.08.2006 14:18, RE: opravy
Figo napsal:
Jestliže kotouče pouze lehce vibrují ale jinak brzdí stejnoměrně a nikam netáhnou, tak bych se na výměnu vyprdnul. Podle mě v servisu se chtějí jistit "kdyby náhodou" a taky z vás vytáhnout nějaké peníze.
Pokud kotouče jen slabě vibrují, nemusí být zkroucené, někdy to jsou pouze nerovnoměrně nanesené (napečené) zbytky brzdových destiček, což lze spolehlivě odstranit několikerým prudkým bžděním ze 130 na 20kmh - POZOR, nesmí se brzdit až do zastavení nebo za činnosti ABS neboť jak se kotouč v takto rozpáleném stavu (a za silného sevření destičkami) zastaví, zkroutí se. Někdy se tímto postupem vyrovnají i mírně zvlněné kotouče.
Jinak je známé že pokud při výměně zvlněného kotouče nedojde ke kontrole házivosti náboje, příp. jeho výměně, popř. k naindexování nového kotouče na co nejmenší házivost (kotouč jde většinou nasadit na náboj různě pootočený), pokud se dokonale neočistí dosedací plocha na náboji od rzi, tak brzy začnou házet i nové kotouče. Ovšem pochybuji, že v autorizovaných servisech používají zařízení k měření házivosti kotoučů, když mohou vše vyměnit za nové a zákazník to zaplatí. Pak to tak dopadá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.08.2006 14:27, RE: bez předmětu
Zigi napsal:
Long life na 50t km je nejvetsi blbost co s tim motorem muzes udelat!
Musi trpet
Přesně tak, však on pozná až motor přestane mazat a z vany mu vykydají kilogram olejových sraženin. Oleje Longlife jsou jen nepovedený pokus, od kterého se časem jistě ustoupí, neboť praktické zkušenosti, kdy motor (narozdíl od toho testovacího v laboratoři) neběží kontinuálně ale s častými přestávkami, chládnutím a ohřevem, jsou velmi nevalné a olej degraduje jen trochu pomaleji než běžné oleje. Nejzazší reálný interval výměny je okolo 25-30tkm. Kdo dojíždí olej déle, tomu motor nenajede 600tkm ale třeba jen 300tkm.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.08.2006 07:20,
Menit nejpozdeji po 15t km a nebo po 2 letech!
Kdo dela jinak,nedela dobre a casem to sam pozna!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 13.08.2006 23:10,
Až doslouží, chci do sběru , by si měl majitel Golfu napsat na záď. Co nevidět se ale přesně naopak objeví takový zánovní Golfík někde v áčkách s pěknými 120000 km na tacho ((
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.08.2006 12:59, Golf/Fabie
trek napsal:
Až doslouží, chci do sběru , by si měl majitel Golfu napsat na záď. Co nevidět se ale přesně naopak objeví takový zánovní Golfík někde v áčkách s pěknými 120000 km na tacho ((
A řekni mě v čem je ten golf lepší, když máš fábii 16V nebo TDi v plný výbavě?? Fabka je hezčí, má lepší jízdní vlastnosti, je tišší, akorát menší a má menši kufr (mě na kufru vůbec nezáleží, kufr je v autě na prd - můj názor poze)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.08.2006 12:50, RE: Golf/Fabie
Dave napsal:
A řekni mě v čem je ten golf lepší, když máš fábii 16V nebo TDi v plný výbavě?? Fabka je hezčí, má lepší jízdní vlastnosti, je tišší, akorát menší a má menši kufr (mě na kufru vůbec nezáleží, kufr je v autě na prd - můj názor poze)
To že je Fábie hezčí to je jenom tvůj subjektivní dojem. Mě se třeba fábie nelíbí vůbec. Tobě na kufru nezáleží, ale myslím si že většině lidí naopak záleží. A psát že fábie 16V je tišší než Golf TDi je taky o ničem, srovnáváš naprosto odlišné motory.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 08.09.2007 13:04, RE: Golf/Fabie
Dave napsal:
A řekni mě v čem je ten golf lepší, když máš fábii 16V nebo TDi v plný výbavě?? Fabka je hezčí, má lepší jízdní vlastnosti, je tišší, akorát menší a má menši kufr (mě na kufru vůbec nezáleží, kufr je v autě na prd - můj názor poze)
Jak můžeš Dave proboha říct že fabia má lepší podvozek než golf?To je totální neznalost!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 30.08.2008 21:16, RE: kotouč vzadu???
anonym napsal:
pokud vím, tak 66kw verze má buben vzadu.
Všechny GIV mají kotoučovky vzadu. Slabá 1,4 16V také.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 25.12.2010 03:21, RE: DAŇ
Tomas napsal:
No ja bych koncernove auto nikdy nekoupil uz z duvodu nadmernych kradezi. A taky je to tuctovka, je jich hodne, muj nazor.
Trošičku omezené myšlení. Nekoupit si auto jen protože je jich tu hodně. Jasně koupim si třeba Zastavu Yugo Florida, kterou tu mají tak 2 lidi.
Já si kupuju auto jaký se líbí mě a je mi jedno kdo jaký má.
Bacha na souseda, aby si nepořídil nový auto, to by jste se asi posr.l a musel si hned koupit lepší neobo aspoň jiný, hlavně aby to nebyla tuctovka a nebylo stejný jako má soused.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.