0
zpět
 

diskuze k tématu: Volkswagen Golf III - jaký je po 310 tis. km?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.01.2012 17:48, RE: Majitelé VW
Jofrey napsal:
mám rád 20 let staré věci, youngtimerové sbírky Ale komponenty jako čerpadlo, převodovka, motor, čepa neodchází stářím, ale množstvím kilometrů... Ty nemel hov*na a hoď se do klidu frajere, auta dělám hodně let a opravdu zvracím z VW a PSA koncernů..
!! JDM !!
A já se řehtám při zvracení takovýchhle ODBORNÍKŮ. Se divím, že tady zabíjíš drahocennej čas
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.01.2012 17:50, RE: ať žijí homogynetické klouby
jaykay napsal:
ještě že tam nemá homogynekologické klouby
Hned je vidět, čím přemejšlíš... Mno, mě to hned naskočilo taky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.01.2012 17:56, RE: ať žijí homogynetické klouby
Pepe napsal:
Hned je vidět, čím přemejšlíš... Mno, mě to hned naskočilo taky
A mně ne....... kurva to mě mrzí....... asi už stárnu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.01.2012 19:43, Odkud přijel???
Podle mne v ČR neexistuje místo, odkud by se dalo jet 1200 km do Prahy tam a zpět. Nejdál to bude někam do českotěšínska (zhruba 400km jedna cesta). Autor bude pravděpodobně z ciziny, to by mnohé vysvětlovalo
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.01.2012 20:13, RE: Jedním slovem - strašné
David V napsal:
A kdyby ty rozměry byly myšleny v cm, tak by deska vážila 2,5 tuny a to už je na obecné ohrožení pokud to vezl za tímto Golfem, který když už by to za vydatného pálení spojky rozjel, tak by to jednak neubrzdil a jednak mu to muselo nadlehčovat při zhoupnutí přední kola, takže se s tím určitě i fajn zatáčelo.
Zajímavé je, že sa tam nepíše o měnění spojky. Tohle přece nemohla jedna vydržet...
já na svojí Astře F 1.6i měnil spojku až ve 320t km. Je teda pravda, že nikdy netahala nic těžkého, ale měnila se pro jistotu při výměně motoru. Jinak by dala ještě tak 80t km.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.01.2012 21:19, RE: Odkud přijel???
Allexxx napsal:
Podle mne v ČR neexistuje místo, odkud by se dalo jet 1200 km do Prahy tam a zpět. Nejdál to bude někam do českotěšínska (zhruba 400km jedna cesta). Autor bude pravděpodobně z ciziny, to by mnohé vysvětlovalo
to je MAZEC,musel jsem si to přečíst 2x.,ale zase golf III byl ve své době dobrý povoz.I dnes vypadá v původním znění takový GT s BBS koly pořád moc pěkně,ale těch nezbastlených ubývá, tenhle kousek musí být fakt mazel!!Zn: nutno vidět
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.01.2012 21:53, Frajer
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.01.2012 22:03, RE: Frajer
Tfun napsal:
Věk 21 let a má za sebou 12 let za volantem onoho "skvostu"? A to měl před Golfem ještě Ladu? Jsem nevěděl, že v Moravskoslezském kraji dávají řidičáky devítiletým ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 06.01.2012 00:09, RE: Majitelé VW
subarák napsal:
Máš pravdu, máme doma dve Subaru, Forester r.08 a Outback 09 a výfuk zejména zadní díl orezává, na druhou stranu jsem měl 10let forester (rok 2000), a prodal jsem ho ještě s originálním, a to to vypadolo dost podobně. Obecně mám dojem, že kvalita upadá, ten starý forester mi přišel kvalitněji udělaný. Ale to je problém asi téměř všech značek, tlak na snižování nákladů a na cenu na úkor kvality. Servis Emil Frei je katastrofa, ten forester byl předváděcí, ukradli z něj pčed prodejem originál bate...
Objektivně, pokud jediný co řešíš na Subaru je, že máš výfuk jako lišku, na kterém holt soudruzi z japonska udělali chybu, tak to snad není až tak zlá bilance ne? Výfuk 1x za 5 let vyměníš a hotovo. Některá auta jsou v servisu několikrát do roka, protože jim třeba blbne elektrika, apod. A brečí snad tady? Nebrečí... Nebo to už prostě neřeší. Jinak auto co stojí venku na dešti, tomu kotouče oreznou, snad bez ohledu na značku. Ale stačí se projet pár km a je po rezi, destičky to obrousí. Projdi se kolem nějakého bazaru kde venku stojí auta, se kterýma se pravidelně nejezdí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 06.01.2012 08:05, RE: Frajer
Tfun napsal:
Věk 21 let a má za sebou 12 let za volantem onoho "skvostu"? A to měl před Golfem ještě Ladu? Jsem nevěděl, že v Moravskoslezském kraji dávají řidičáky devítiletým ...
Když si to přečteš pořádně, zjistíš, že předtím to řídil jeho otec.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 06.01.2012 16:09, RE: Odkud přijel???
Allexxx napsal:
Podle mne v ČR neexistuje místo, odkud by se dalo jet 1200 km do Prahy tam a zpět. Nejdál to bude někam do českotěšínska (zhruba 400km jedna cesta). Autor bude pravděpodobně z ciziny, to by mnohé vysvětlovalo
Laco Urbanik, nie je to slovenske meno?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 07.01.2012 11:16, LoL
Michal napsal:
Když si to přečteš pořádně, zjistíš, že předtím to řídil jeho otec.
Auto najeto 310 tis. A motor 160 tis. Tak to mě dostalo...... Měl bys sis nechat stočit tacho na těch 160 tis...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 14.01.2012 11:26, RE: deska beto:-))))
Zdeny60 napsal:
Váhu jsem neměl čas spočítat přesně, ale odhaduji v tomto rozměru něco kolem 5 kg )))
Omlouvam se za spatnou informaci misto mm jsem chtel napsat cm...byla to betonova deska stare zumpy kterou bylo treba stahnout z one zumpy..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 14.01.2012 11:29, RE: Zatmavení blinkrů
Thomassino napsal:
Vážený pane, nic ve zlém, ale než zase jednou šáhnete Tesco tjůnink sprejem na blinkry a světla, dejte si raději pár facek. Už jsem několik takových expertů málem naboural, vzhledem k viditelnosti těchto blinkrů, pokud je ovšem individua alespoň zapnou.... O viditelnosti zadních světel za snížené viditelnosti asi netřeba mluvit a co vidíte vy sám se zatmavenýma parabolama vepředu budiž mi záhadou...
A Vy Važený pane,si najedte na vyrobce HELLA a najdete si na koncept "HELLA black magic" a co tam najdete?Ano najdete tam Predni svetla s cernou parabolou,predni tria black,bocni blinkry black a zadni svetla black..ktere si mimochodem davaly do verze GTI/VR6 jiz v zakladu.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 14.01.2012 11:32, RE: TOP 10
Tomi napsal:
"na rovině jsou ramena nad silnící asi 3,5cm". má to cenu komentovat? S 1,4 běžně vozíval 1200kg, i skoro 1,5t... zatmavení parabol... a informaci, že tahal malou betonovou desku nějak nechápu. Slušný, myslím,že do TOP 10 by to mohlo stačit. A třeba s tím 4kovým Golfem to už bude na TOP 5.
Prijdte...stavte se na kavu...ramena zmerime...plny vozik sterku dovezeme stejne budu z jara sypat cestu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 14.01.2012 11:37, RE: Majitelé VW
Jofrey napsal:
Typický příklad majitele vozu koncernu VW. Skvělé auto, bezporuchové, měnilo se jenom čerpadlo 2x, ropzsypal se diferák, vyměnil se motor, neustále se mění čepy a silentbloky, jinak v pohodě... Co svítí to zatmavím ať to svítí ještě líp a podvozek vymyšlený indiány z kolejnice snížím, ať nefunguje už vůbec. Jo a VW přeci vůbec nehnijou, jen je nelze zvedat za prahy, protože tam vlastně už nejsou.. šílenost tyhle recenze a tyhle auta.
A to je pro tebe hodne vymenit 2x cerpadlo za stare a jednou satelit diferencialu?kdyz ma auto nejateto 310 000KM?a ty potom jezdis v cem?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 14.01.2012 11:45, RE: Odkud přijel???
Allexxx napsal:
Podle mne v ČR neexistuje místo, odkud by se dalo jet 1200 km do Prahy tam a zpět. Nejdál to bude někam do českotěšínska (zhruba 400km jedna cesta). Autor bude pravděpodobně z ciziny, to by mnohé vysvětlovalo
Pane koukni na pana googla a dej si Ostravu a konecne mesto Plzen...spocitej cestu tam a zpet a olalala kolik je to?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 14.01.2012 11:49, RE: LoL
Kama napsal:
Auto najeto 310 tis. A motor 160 tis. Tak to mě dostalo...... Měl bys sis nechat stočit tacho na těch 160 tis...
A ty pri tom cteni premyslis cim?co je na tom tezkeho pochopit ze automobil ma najeto 310tis a motor ktery byl menen ma 160?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 16.01.2012 18:29, Tak co??
Tak co pane rypalove?kdyz bylo vse vysvetleno tak nemate co dodat?
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.