0
zpět
 

diskuze k tématu: Jaký je VW Golf 5 po třech letech provozu?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.06.2008 10:45,
jezdete do nemecka do original servisu tam se o vas poradne postaraj a vyjdou vam ve vsem vstric
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.06.2008 10:50, RE: Smůla
anonym napsal:
Nemůže.
.. zivot te nauci
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.06.2008 10:52,
Přijde mi to jako nesmysl. Žena jezdí Golfem 2.0TDI, 2006, najeto je 75000 (auto kupováno jako nové) a jako nový stále je, žádný popisovaný věci tam nejsou. Přístup autorizovaných servisů naprosto perfektní, o nějakém tahání peněz nemůže být ani řeč.
Recenzi neveřím ani slovo, napsal to janek který nového Golfa nemá a v autorizovaném VW servisu, který je vyhlášený svým přístupem k zákazníkovi (např. Auta Jarov) v životě nebyl.
Nebo koupil sflikovanej blázinec a vydává ho tady za nové auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.06.2008 11:14, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Přijde mi to jako nesmysl. Žena jezdí Golfem 2.0TDI, 2006, najeto je 75000 (auto kupováno jako nové) a jako nový stále je, žádný popisovaný věci tam nejsou. Přístup autorizovaných servisů naprosto perfektní, o nějakém tahání peněz nemůže být ani řeč.
Recenzi neveřím ani slovo, napsal to janek který nového Golfa nemá a v autorizovaném VW servisu, který je vyhlášený svým přístupem k zákazníkovi (např. Auta Jarov) v životě nebyl.
Nebo koupil sflikovanej blázinec a vydává ho tady za nové auto.
Lidi jsou různí, ale že bych seděl u počítače abych napsal hanlivou recenzi na nějakou značku, kterou nemám rád - to mi přijde skoro paraniodní. Klidně se to stát mohlo, blbě se sešly vůle v součástkách a vznikl bastl.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.06.2008 11:24, Autor recenze pravděpodobně:
1) dostal od někoho zaplaceno, aby pohaněl koncernovou kvalitu a sám toto auto nikdy nevlastnil
2) jedná se o zástupce dovozce některé nekoncernové značky a tuto "recenzi" psal s cílem zvýšit si prodejnost
3) má skutečně Golfa V s popsanými problémy, ale pak si nekoupil nový vůz, nýbrž utopeninu z nějaké lodě, která najela na skalisko cestou Mexiko-Hamburk, event. předváděčku, jterá nejspíš prošla i crash-testem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.06.2008 11:40, RE: Boha jeho
anonym napsal:
Koukám že se to tu začalo množit psychopaty nejen na straně recenzentů, ale i přispěvatelů.
I já jsem jeden ze skrytých psychopatú
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.06.2008 11:43, RE: bez předmětu
David V napsal:
Lidi jsou různí, ale že bych seděl u počítače abych napsal hanlivou recenzi na nějakou značku, kterou nemám rád - to mi přijde skoro paraniodní. Klidně se to stát mohlo, blbě se sešly vůle v součástkách a vznikl bastl.
Tobě se sešli blbě závity v mozku, to se holt stát může
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.06.2008 11:48, RE: Spolehlivost
anonym napsal:
Každá automobilka dokáže vyrobit zmetek, ale poslední dobou mám dojem, že největší problém jsou servisy myslím tím ty značkové a to mám ověřené spousta lidí začíná kupovat auta podle toho! Tedy těch kteří jsou na na autu závislí třeba kvůli práci. To by asi stálo za průzkum!!! Protože jsem se svím autem jsem začal být spokojený až ho začal servisovat jeden garážník A to mám japonce a najezdím 70000 ročně. Předtím lagunu a úplná spokojenost (myslím servis značkový)
To je pravda. Jezdil jsem do znackoveho servisu Ford a citil jsem se jako zlocinec. Kdyz jsem se ohradil nad znacnou cenou zakazky, bylo mi receno, ze kdyz na to nemam tak at nejezdim. Ted jezdim do neznackoveho a jsem spokojen, alespon se mnou jednaji jako s clovekem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.06.2008 11:49, RE: bez předmětu
David V napsal:
A tím autem má být Golf?
Někomu dělá strašně dobře, když svou plečku nazývá autem a přitom opovrhuje auty skutečnými, nu což, každému co jeho jest, hurá do golfa za 600.000 Kč a jedeme do servisu. A cestou se budeme smát všem toyotám
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.06.2008 11:50, RE: bez předmětu
anonym napsal:
jezdete do nemecka do original servisu tam se o vas poradne postaraj a vyjdou vam ve vsem vstric
Když ono to do Německa není z různých míst v ČR úplně nejblíž...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.06.2008 11:50, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Tobě se sešli blbě závity v mozku, to se holt stát může
Může. Anonymních příspěvatelů, kteří mají o kolečko méně, je zde mnoho. A někteří z nich se snaží být vtipní za každou cenu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.06.2008 11:53, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Přijde mi to jako nesmysl. Žena jezdí Golfem 2.0TDI, 2006, najeto je 75000 (auto kupováno jako nové) a jako nový stále je, žádný popisovaný věci tam nejsou. Přístup autorizovaných servisů naprosto perfektní, o nějakém tahání peněz nemůže být ani řeč.
Recenzi neveřím ani slovo, napsal to janek který nového Golfa nemá a v autorizovaném VW servisu, který je vyhlášený svým přístupem k zákazníkovi (např. Auta Jarov) v životě nebyl.
Nebo koupil sflikovanej blázinec a vydává ho tady za nové auto.
mě to přijde jak když to psal p. Vaculík))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.06.2008 11:56, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Tou Toyotou o dve generace napred myslite treba Auris aneb zastaralou nepohodlnou predrazenou plecku s nulovymi jizdnimi vlastnostmi, dosti pofidernimi motory a ergonomii ovladani ohrozujici bezpecnost silnicniho provozu? Ne ze bych miloval Golfa, ale nez jezdit Aurisem tak to je snad lepsi i staricky trojkovy Golf.
Auris versus Golf? Tady není co řešit, raději Aurise než koncernovou plečku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.06.2008 11:56, RE: bez předmětu
David V napsal:
Může. Anonymních příspěvatelů, kteří mají o kolečko méně, je zde mnoho. A někteří z nich se snaží být vtipní za každou cenu.
Na takové příspěvky je někdy lepší vůbec nereagovat Davide.
Schválně si počkám za jak dlouho nějaký anonym něco napíše i mě, těch trapáků je tady dost :o))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.06.2008 12:01, RE: Smůla
anonym napsal:
No jo a na druhou stranu ma nekdo jiny stejneho golfa a nema s tim jediny problem. V servise se ukazuje jen na vymenu oleje a filtru a neco do motoru dolevat? noo to se jeste nestalo ... nebylo to nutne..

Bohuzel trefil na spatny kus, to se muze stat i u toyoty nebo u cehokoli jineho....
Absolutne s vami souhlasim, ten pan mel proste strsnou smulu a je mi ho lito, ale stat se to muze opravdu kazde automobilce. Navic jestli se nepletu tak Golf V v basic verzich (jako je mptor1,6) se vyrabi ve spanelsku a to je ouvej:(
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.06.2008 12:01, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Přijde mi to jako nesmysl. Žena jezdí Golfem 2.0TDI, 2006, najeto je 75000 (auto kupováno jako nové) a jako nový stále je, žádný popisovaný věci tam nejsou. Přístup autorizovaných servisů naprosto perfektní, o nějakém tahání peněz nemůže být ani řeč.
Recenzi neveřím ani slovo, napsal to janek který nového Golfa nemá a v autorizovaném VW servisu, který je vyhlášený svým přístupem k zákazníkovi (např. Auta Jarov) v životě nebyl.
Nebo koupil sflikovanej blázinec a vydává ho tady za nové auto.
Protože se to nestane manželce, tak se to nemohlo stát nikomu dalšímu? Co je to, pro boha, za logiku!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.06.2008 12:02, RE: bez předmětu
zigi napsal:
Na takové příspěvky je někdy lepší vůbec nereagovat Davide.
Schválně si počkám za jak dlouho nějaký anonym něco napíše i mě, těch trapáků je tady dost :o))
Já vím, čas od času zkouším klesnout na jejich úroveň, abych se ubezpečil, že na té mé, je to lepší
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.06.2008 12:02, RE: Pokud dá někdo 600k za koncernový shit
anonym napsal:
Taky mám japonce a v servisu jsem jako doma.....tak nevím...Osobně si myslím že to není o autu, je jedno, jestli je to opel mazda nebo fiat...při koupi nového auta nestačí mít prachy, ale taky notnou dávku štěstí na kus. Posere se každý auto, jen některý jsou tím známější a jiny ne.
suhlas ja mam Gofa V a bez problemu, je to fakt trochu o klice
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.06.2008 12:04, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Myslím, že Jetta se montuje v Mexiku, klasický Golf je páchán v Evropě
ve spanelsku
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.06.2008 12:10, RE: Autor recenze pravděpodobně:
anonym napsal:
1) dostal od někoho zaplaceno, aby pohaněl koncernovou kvalitu a sám toto auto nikdy nevlastnil
2) jedná se o zástupce dovozce některé nekoncernové značky a tuto "recenzi" psal s cílem zvýšit si prodejnost
3) má skutečně Golfa V s popsanými problémy, ale pak si nekoupil nový vůz, nýbrž utopeninu z nějaké lodě, která najela na skalisko cestou Mexiko-Hamburk, event. předváděčku, jterá nejspíš prošla i crash-testem.
4) zavady jsou a nevymyslel si to. Je to bastl. Stat se to muze dokonce i ve fau vé.
reagovat
  1 2 3 4 ... 10




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.