0
zpět
 

diskuze k tématu: Volkswagen Bora 1.9TDI - problém sehnat kvalitní kus?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 05.04.2008 21:13, RE: vybava
anonym napsal:
Kupte si Octavii která má kotoučové brzdy také vzadu a při rozjezdu nehrabe, protože má ASR o kterém se může vašemu autu zdát. Nemůžete srovnávat vaše auto s každou Octavii.
Jak píšete o výbavě. Já mám například: 4x airbag, ABS, ASR, ESP, tempomat, maxi dot, climatronik, DX navigace, vyhřívání sedaček, dvojité dno kufru, střešní šíbr atd. Takže o výbavě bych pomlčel.
Řekl bych, že cena se přiblížila bavoráku se stejnou výbavou..?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 19.04.2008 13:20, RE: bez předmětu
Kolodмj napsal:
Ale to není jen o ceně, je to vůbec o možnosti něco vhodného sehnat. Dokážu pochopit, že pokud neměl jiné auto, tak už po třech měsících koupil první, které nebylo vrak, nebylo moc olítané a bylo jasné, odkud se bere. Klimu by asi nepřehlédl, ale ty mlhovky nejsou často na autech, které klimu mají v základu (třeba Mondeo od roku 2001). Já to vidím tak, že spíše si neuvědomil, že mu ty mlhovky budou chybět, když na ně byl zvyklý.
Ježiš marja mlhovky bych vůbec neřešil, kvuli takový prkotině jako neměl to auto koupit jo, dyt si je může klidně dokoupit za rozumnou cenu. Já jsem kupoval Golfa IV a vim že je těžký sehnat dobrej kus za dobrou cenu s dobrou výbavou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 19.04.2008 13:31, RE: Z. K.
anonym napsal:
No ať si radši koupí nový Logan. Vzhled je podobný a má nový auto za 300 000 s dieslem a klimou a pěti lety záruky! A ještě bude na hlínách... . A klidně stříbrný.... . Ale nepotáhne božsky vodcpodu.... . To u umí jenom TDI.... .
Chachááá já jsem tak rád že jsem si koupil ojetý auto, než nakou novu šunku typu logan a thalie uplně bez výbavy hroznej design interiéru a vůvec všeho. Zalezlý uzoučký kola a k tomu malej benzíňák kterej aby jel tak ho musíš ukrutně točit takže to žere stejně jak dvoulitr.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 25.04.2008 11:30,
Majitel si stěžuje na textilní sedačky. V podstatě může zvolit ještě ten hnusný semiš nebo kůži (o kterou se bude starat), která bude za pět let v podstatně horším stavu než látka. Nechápu proč dodatečná montáž příslušenství nepřipadá v úvahu. Dodělání PC obnáší pět kabelů, teploměr, páčku a budíky (cca 3tis. Kč), o mlhovkách a zrcátkách nemluvím, to zvládne snad úplně každý. Výměna parkovaček stála 600Kč, protože je to auto nedořešený, musí se vyndat baterie a nádobka na ostřikovače, což samozřejmě nějaký čas mechanikovi zabere. Longlife olej je jasná sebevražda, pokud na něj auto jezdilo od začátku, tak se o dobrém stavu motoru moc mluvit nedá. A nevím, kde bere jistotu, že jsou všechny auta stočený. Nikdy mě nenapadlo při prodeji měnit kilometry, za každé prodané auto přece půl roku ručím a jako kupující mám radši, když vím, co to auto má za sebou. Ať má třeba 300tkm, pokud nejezdí na Longlife, tak motoru není vůbec nic
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.06.2008 22:21, RE: spotřeba
anonym napsal:
V pohodě za 4,7 ,ale musíš jet 95 na tempomat a nezrychlovat a pokud možno nezpomaloval.
To se pletes baliku.Mam to same auto.A kdyz jedu v pohode a tak se dostanu v pohode pod 4 litry a kdyz na to slapu tak to 5 litru neprekroci.To jsou ty frajirci ktery si myslej ze nafta nejede ale to by jses dost divil a posleze poblil.S polovicni spotrebou co mas ty ve svem faru.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.06.2008 22:27, RE: vybava
anonym napsal:
Kupte si Octavii která má kotoučové brzdy také vzadu a při rozjezdu nehrabe, protože má ASR o kterém se může vašemu autu zdát. Nemůžete srovnávat vaše auto s každou Octavii.
Jak píšete o výbavě. Já mám například: 4x airbag, ABS, ASR, ESP, tempomat, maxi dot, climatronik, DX navigace, vyhřívání sedaček, dvojité dno kufru, střešní šíbr atd. Takže o výbavě bych pomlčel.
Zase nejakej trapnej machyrek
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.12.2009 11:53, RE: spotřeba
anonym napsal:
To se pletes baliku.Mam to same auto.A kdyz jedu v pohode a tak se dostanu v pohode pod 4 litry a kdyz na to slapu tak to 5 litru neprekroci.To jsou ty frajirci ktery si myslej ze nafta nejede ale to by jses dost divil a posleze poblil.S polovicni spotrebou co mas ty ve svem faru.
co to meleš????kolik nafťáků už chtělo závodit z benzínem a ejhle , stejně stará auta, a kdo jede lépe při stejných kw??? benzín??nafta???? právě v kopci bys ponzal rozdíl, mezi naftou a kvalitním benzínem (třeba mitsubiši) ono totiž 5500 - 6000 ot/min je rozdíl než tvojich 3500
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.10.2012 18:40, RE: spotřeba
ToyRider napsal:
co to meleš????kolik nafťáků už chtělo závodit z benzínem a ejhle , stejně stará auta, a kdo jede lépe při stejných kw??? benzín??nafta???? právě v kopci bys ponzal rozdíl, mezi naftou a kvalitním benzínem (třeba mitsubiši) ono totiž 5500 - 6000 ot/min je rozdíl než tvojich 3500
Tak to teda nevim co stím mají společného otáčky motoru??? A co takhle krouťák když srovnáš podobné motory benzín diesel se stejnýma kw tak diesel má pomalu dvojnásobnek krouťák kterej se do kopce projeví. (ty mišivbuši)
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.