0
zpět
 

diskuze k tématu: Vojtěch Bernatský - rozčilují mě šneci v levém pruhu

kategorie zařazení tématu:
Ricky001
počet příspěvků12
datum registrace15.03.2011
Středa 12.03.2014 15:46, RE: Na dálnici?
rojack napsal:
Mimochodem, doufám, že Bernatský, kterého mám docela rád, není ten týpek, který když na dálnici předjíždím v rychlosti 130, nemůže tu chvilku počkat, než se bezpečně zařadím do pravého pruhu a stoosmdesítkou mě dojede na pět metrů a tlačí mě během předjíždění těch pár stovek metrů před sebou neuvědomujíc si v té chvíli jde o život oběma osádkám aut vinou jeho jednání, nedodržením bezpečné vzdálenosti. Kdy už se konečně za tohle budou brát řidičáky nebo alespoň dávat velké pokuty jako v Německu.


No když chceš předjíždět na dálnici v rychlosti 130 km/hod, nestálo by za to v tom pravém pruhu raději zůstat a nepřekážet těm co jedou rychleji? Nikdo by Tě neohrožoval na životě tlačením před sebou, nebo nedodržením bezpečné vzdálenosti apod. A pokud by Vás bylo víc, tak by mohl být provoz plynulejší.
reagovat
rojack
počet příspěvků145
datum registrace06.01.2009
Středa 12.03.2014 21:11, RE: Na dálnici?
Ricky001 napsal:
rojack napsal:
Mimochodem, doufám, že Bernatský, kterého mám docela rád, není ten týpek, který když na dálnici předjíždím v rychlosti 130, nemůže tu chvilku počkat, než se bezpečně zařadím do pravého pruhu a stoosmdesítkou mě dojede na pět metrů a tlačí mě během předjíždění těch pár stovek metrů před sebou neuvědomujíc si v té chvíli jde o život oběma osádkám aut vinou jeho jednání, nedodržením bezpečné vzdálenosti. Kdy už se konečně za tohle budou brát řidičáky nebo alespoň dávat velké pokuty jako v Německu.
No když chceš předjíždět na dálnici v rychlosti 130 km/hod, nestálo by za to v tom pravém pruhu raději zůstat a nepřekážet těm co jedou rychleji? Nikdo by Tě neohrožoval na životě tlačením před sebou, nebo nedodržením bezpečné vzdálenosti apod. A pokud by Vás bylo víc, tak by mohl být provoz plynulejší.


Asi jsi mě nepochopil. Já na dálnici jezdím samozřejmě v pravém pruhu. Ale když předjíždím, tak v levém a rychlostí většinou 130. Už jsem nějaké ty body za rychlost dostal, takže třeba proto, že nechci přijít o řidičák. A vůbec se mi nelíbí názor, "ať si každý jezdí jakou rychlostí chce", i když jim v tom samozřejmě nebudu ani nemohu bránit. Od toho jsou tady jiní.
Dnes dvacetiletý řidič BMW v Rožnově zřejmě taky jel rychlostí, jak si myslel, že je to v pohodě. Bohužel v obci v rychlosti vylétl ze silnice, přerazil betonový sloup a odrazil se na protější stranu silnice, kde zabil třináctiletou dívku.
Takže bych nechtěl být zabit debilem, který jede 180 protože si myslí, že má na auto.
reagovat
brin
počet příspěvků727
datum registrace28.03.2011
Čtvrtek 13.03.2014 15:34, Předjíždění
Ještě bych tu podotknul, že pravidla pro předjíždění na dálnici jsou bohužel v tomto poněkud nešikovná. Pokud někdo při hustším provozu jede 170, prakticky znemožňuje předjíždění těm ostatním v pravém pruhu, protože ti ho nesmí zahájením předjížděcího manévru ani omezit, natož ohrozit, jak se často stává (stačí mu vybočit do cesty cca 40 metrů před ním a dá se to kvalifikovat jako ohrožení). Je to dost nešikovné, ale taky neřešitelné v případě, že lidé nedodržují rychlostní předpisy, které jsou tu dané taky proto, aby řidiči dokázali odhadnout vzdálenosti vozidel.

A také bych tu dodal, že o předjíždění zprava se nejedná, pokud na tříproudé dálnici jedete v pravém pruhu a míjíte pomaleji jedoucí vozidla v prostředním pruhu. Nemůže se jednat o předjíždění, protože předjížděcí manévr je jasně ve vyhlášce stanoven a začíná vybočením ze směru za účelem předjetí vozidla. Takže ano, pokud byste dojeli vozidlo v prostředním pruhu, zařadili se do pravého a pak ho předjeli, dopouštíte se přestupku. Ale pokud v daném pruhu jedete trvale, nikdo vám nic nedokáže.
reagovat
BMW528i
počet příspěvků372
datum registrace07.01.2013
Čtvrtek 13.03.2014 16:04, RE: Ve městě nejsou žádné rychlé pruhy.
Reno napsal:
Nebudu číst celou to quotovací rozpravu, ale fakt je, že mně rozčilujou pitomci, co se na mně ve městě přilepí, tlačí se na prdel a gestikulujou, ať jim uvolním ten "předjížděcí" pruh. Asi bych to mohl udělat, ale já se královsky bavím tím, že existuje někdo, kdo ještě nepochopil, že ve městě nejsou žádné rychlé pruhy. A tak většinou ještě zpomalím...


To jsou hned 2 přestupky najednou....

1) řidič nesmí zdržovat provoz bezdůvodně pomalou jízdou
2) jak se tu už řeší, uvolnění jízdního pruhu rychleji jedoucímu vozidlu

V lepším případě ti to na semaforu někdo srozumitelně vysvětlí, v horším případě v tom autě co budeš zdržovat a bránit mu v předjetí poveze zraněného do nemocnici a tvoje královská zábava bude stát někoho život.... Doufám, že první nastane dřív, nikdy nevíš proč ten druhej spěchá.
reagovat
david1983
počet příspěvků42
datum registrace19.04.2013
Čtvrtek 13.03.2014 21:39, RE: A kdo je to ten šnek?
David V napsal:
Reno napsal:
Pojedu na dálnici 160-170 (tak běžně jezdí celá D1) a zezadu se ke mně přiřítí magor 250kilometrovou rychlostí - a rázem jsem pro něho šnek.
Aplikováno na běžné rychlosti je to stejný princip. Jedu 130 a přiřítí se magor 170 a rázem jsem pro něj šnek.


Anebo, předjíždím kolegu při 82 km/h (kolega si to šine 80,5km/h) ve stoupání a ostatní magoři ve 130 se za mnou přiřítí a v tu ránu jsem pro ně šnek. Taky stejný princip, bohužel...!
reagovat
Zvirak
počet příspěvků459
datum registrace09.09.2012
Čtvrtek 13.03.2014 22:52, RE: A kdo je to ten šnek?
david1983 napsal:
David V napsal:
Reno napsal:
Pojedu na dálnici 160-170 (tak běžně jezdí celá D1) a zezadu se ke mně přiřítí magor 250kilometrovou rychlostí - a rázem jsem pro něho šnek.
Aplikováno na běžné rychlosti je to stejný princip. Jedu 130 a přiřítí se magor 170 a rázem jsem pro něj šnek.
Anebo, předjíždím kolegu při 82 km/h (kolega si to šine 80,5km/h) ve stoupání a ostatní magoři ve 130 se za mnou přiřítí a v tu ránu jsem pro ně šnek. Taky stejný princip, bohužel...!


Jestli to dobře chápu, tak tím myslíš, že jeden kamioňák předjíždí druhýho kamioňáka. (80m/h a 82km/h). Nezlob se na mě, ale za tohle předjíždění kamionu kamionem bych sbíral papíry... a bez pardonu...

Protoze zablokujou (omezí) par kilometru dalnice.. a je to dost nebezpecny pro provoz za nimi..

Když jedu 130 km/h a přede mnou se začnou předjíždět, musim občas i hamstnout na brzdy.. Na dálnicích to většinou provozujou poláci.
reagovat
david1983
počet příspěvků42
datum registrace19.04.2013
Pátek 14.03.2014 07:55, RE: A kdo je to ten šnek?
Zvirak napsal:
david1983 napsal:
David V napsal:
Reno napsal:
Pojedu na dálnici 160-170 (tak běžně jezdí celá D1) a zezadu se ke mně přiřítí magor 250kilometrovou rychlostí - a rázem jsem pro něho šnek.
Aplikováno na běžné rychlosti je to stejný princip. Jedu 130 a přiřítí se magor 170 a rázem jsem pro něj šnek.
Anebo, předjíždím kolegu při 82 km/h (kolega si to šine 80,5km/h) ve stoupání a ostatní magoři ve 130 se za mnou přiřítí a v tu ránu jsem pro ně šnek. Taky stejný princip, bohužel...!
Jestli to dobře chápu, tak tím myslíš, že jeden kamioňák předjíždí druhýho kamioňáka. (80m/h a 82km/h). Nezlob se na mě, ale za tohle předjíždění kamionu kamionem bych sbíral papíry... a bez pardonu...Protoze zablokujou (omezí) par kilometru dalnice.. a je to dost nebezpecny pro provoz za nimi..Když jedu 130 km/h a přede mnou se začnou předjíždět, musim občas i hamstnout na brzdy.. Na dálnicích to většinou provozujou poláci.


Však také jsem to myslel ironicky, kamioňákem nejsem, takže buď bez obav. :D Jinak s tvým příspěvkem souhlas.

reagovat
pomaru
počet příspěvků1
datum registrace29.10.2012
Sobota 15.03.2014 15:50, kde je tolerance?
tady je koukám skoro každej pilot F1 a kdo mu zkříží cestu toho vyfaku... nebo hned zmrzačej na semaforu, PROBERTE SE LIDI! Silnice co bývali dříve už asi nikdo nepamatuje že? Sic jezdím teprve 12 let z toho 8 profi ale co se děje za posledních cca 5 let nechápu. Já jezdí také někdy rychle (teď musím být ještě chvíli hodný kvůli bodové tísni) ale s rozumem, po dálnicích moc nejezdím a když ano nemám problém jet 160/hod (tachometrových) a když mi to tam někdo pustí ve 130 hold není problem šlapat na brzdu, s tím také počítám když jedu nad limit (v německu třeba máte neomezenou, jen při sebemenším škrábnutí cizího auta při rychlosti nad 130/hod jde většinou vše za Vámi). A co okresky? tam mi dodržování taky nejde, ale abych se sápal na někoho kdo jede pomaleji na přejezdu při spuštěnejch šraňkách to je dle mého UBOHÝ! (tuhle nemilou zkušenost má bohužel moje žena kterou, nebýt uzamčená, málem vytáhl jeden frajer cca 45let když jela sama a bála se předjet pomalu jedoucí auto které jelo dokonce před ní takže ona ani provoz nezdržovala - pro rýpali, jezdí každé ráno z naší malé vesnice do Liberce ve 3hod ráno celý rok už 4roky tedy když ještě ani silničáři nestihnou uklidit sníh ze silnic a není pro ní problém vyměnit pneu, jen nemá ráda jezdit nebezpečně a nad limit) hold si počkám a předjedu je jak budu moct letím dál. Zamyslete se nad sebou pánové a dámy, život máte jen jeden a nervovat se kvůli blbostem za volantem zato nestojí. A k těm LKWistům, někteří jsou hovada to uznávám, osobně když mi to jede do 3km/hod víc tak raději zpomalím a čekám na tři pruhy (v čr s kamiónem nejezdím takže dlouho nečekám) ale taky si uvědomte že jako Vy oni pospíchají také domů za rodinou kterou neviděli třeba měsíc a musejí jet co to dá protože nechtějí skončit kvůli předpisu 561 půl hodiny od domova.
Na fóra moc nepíšu ale takovýhle piloty opravdu miluji a musel jsem
reagovat
Abík
počet příspěvků93
datum registrace20.01.2009
Sobota 15.03.2014 21:32, Levý pruh ve městech.
Jedu-li ve městě v levém pruhu třeba nepatrně rychleji, nebo stejnou rychlostí jakou jedou vozidla v pravém pruhu a za mnou jedoucí řidič je s nervama na dně a při nejbližší příležitosti mne předjede třeba zprava s tím, že po ujetí krátké vzdálenosti musí zastavit na semaforech, (zpravidla přede mnou), považuji za vrchol slabomyslnosti. Zejména té stati v zákoně o předvídavosti a podobně. Čili za vrchol debility.
reagovat
Zdeny60
počet příspěvků1232
datum registrace08.09.2009
Neděle 16.03.2014 19:45, Nadutec
Tak tohle je zajímavý počteníčko. Pána neznám, ani nevím, kdo to je a co dělá, ale jeho názory patří mezi ty, kteří si myslí, že jsou ředitelé zeměkoule. A přesně tihle, co dojedou někoho, kdo jede s rodinou v levým pruhu a předjíždí přitom souvislou kolonu kamionů a jede svých 130km/h, tak přesně tihle se domnívají, že se asi člověk z nich pokaká. V mém případě mají tedy smůlu. Jelikož vyhlášku a znám a vím, co říká, tak přesto se nesnažím za každou cenu narvat mezi dva polský kamiony jen proto, aby Pán Velký mohl letět 200km/h. Prostě tohle si musejí uvědomit, že oba máme zcela stejná práva a povinnosti. Takže on musí bohužel zpomalit a vydejchat 2-3 minuty, než se prostě uhnu, protože až to půjde. Nutno dodat, že když ještě začně blikat či gestikuovat, obvykle ještě zpomaluji. Nedá se nic dělat, první věta rozhovoru tohoto pana Noname vypovídá o všem. Ostatně celé interview.
reagovat
Abík
počet příspěvků93
datum registrace20.01.2009
Neděle 16.03.2014 21:24, RE: Nadutec
Zdeny60 napsal:
Tak tohle je zajímavý počteníčko. Pána neznám, ani nevím, kdo to je a co dělá, ale jeho názory patří mezi ty, kteří si myslí, že jsou ředitelé zeměkoule. A přesně tihle, co dojedou někoho, kdo jede s rodinou v levým pruhu a předjíždí přitom souvislou kolonu kamionů a jede svých 130km/h, tak přesně tihle se domnívají, že se asi člověk z nich pokaká. V mém případě mají tedy smůlu. Jelikož vyhlášku a znám a vím, co říká, tak přesto se nesnažím za každou cenu narvat mezi dva polský kamiony jen proto, aby Pán Velký mohl letět 200km/h. Prostě tohle si musejí uvědomit, že oba máme zcela stejná práva a povinnosti. Takže on musí bohužel zpomalit a vydejchat 2-3 minuty, než se prostě uhnu, protože až to půjde. Nutno dodat, že když ještě začně blikat či gestikuovat, obvykle ještě zpomaluji. Nedá se nic dělat, první věta rozhovoru tohoto pana Noname vypovídá o všem. Ostatně celé interview.


Souhlasím s vámi. Pán by si měl jít trénovat nervy třeba do Švýcarska na dálnice. Tam by ho zaručeně ti šneci jedoucí v levém pruhu předepsanou rychlostí, ale o něco rychleji než ti v tom pravém nerozčilovali.
reagovat
Pavlik
počet příspěvků1325
datum registrace09.10.2008
Pondělí 17.03.2014 22:10, RE: Nadutec
Zdeny60 napsal:
Tak tohle je zajímavý počteníčko. Pána neznám, ani nevím, kdo to je a co dělá, ale jeho názory patří mezi ty, kteří si myslí, že jsou ředitelé zeměkoule. A přesně tihle, co dojedou někoho, kdo jede s rodinou v levým pruhu a předjíždí přitom souvislou kolonu kamionů a jede svých 130km/h, tak přesně tihle se domnívají, že se asi člověk z nich pokaká. V mém případě mají tedy smůlu. Jelikož vyhlášku a znám a vím, co říká, tak přesto se nesnažím za každou cenu narvat mezi dva polský kamiony jen proto, aby Pán Velký mohl letět 200km/h. Prostě tohle si musejí uvědomit, že oba máme zcela stejná práva a povinnosti. Takže on musí bohužel zpomalit a vydejchat 2-3 minuty, než se prostě uhnu, protože až to půjde. Nutno dodat, že když ještě začně blikat či gestikuovat, obvykle ještě zpomaluji. Nedá se nic dělat, první věta rozhovoru tohoto pana Noname vypovídá o všem. Ostatně celé interview.


Ty jsi skvělý Zdeny, a je jen dobře, že znáš vyhlášku - on ale už pěkných pár let platí zákon o provozu na pozemních komunikacích. Takže zase tak dobře dopravní legislativu asi neznáš, když jsi si nevšiml ani téhle drobné změny . A nezlob se, ale jestli předjíždíš kolonu kamionů 2-3 minuty a "řítíš" se přitom reálných cca 120km/h, tak se těm tekoucím nervům uspěchaných managerů ani moc nedivím. Ale úplně nejvíc se mi líbí, že "máme všichni stejná práva a povinnosti" .... tak proč ty tu svou zákonnou povinnost uhnout rychlejšímu neplníš? Asi proto, že jsi úplně stejný " noname ředitel zeměkoule" jako ten koho kritizuješ - jedu Já a ostatní se třeba po....
reagovat
Zvirak
počet příspěvků459
datum registrace09.09.2012
Pondělí 17.03.2014 22:17, RE: Nadutec
Pavlik napsal:
Zdeny60 napsal:
Tak tohle je zajímavý počteníčko. Pána neznám, ani nevím, kdo to je a co dělá, ale jeho názory patří mezi ty, kteří si myslí, že jsou ředitelé zeměkoule. A přesně tihle, co dojedou někoho, kdo jede s rodinou v levým pruhu a předjíždí přitom souvislou kolonu kamionů a jede svých 130km/h, tak přesně tihle se domnívají, že se asi člověk z nich pokaká. V mém případě mají tedy smůlu. Jelikož vyhlášku a znám a vím, co říká, tak přesto se nesnažím za každou cenu narvat mezi dva polský kamiony jen proto, aby Pán Velký mohl letět 200km/h. Prostě tohle si musejí uvědomit, že oba máme zcela stejná práva a povinnosti. Takže on musí bohužel zpomalit a vydejchat 2-3 minuty, než se prostě uhnu, protože až to půjde. Nutno dodat, že když ještě začně blikat či gestikuovat, obvykle ještě zpomaluji. Nedá se nic dělat, první věta rozhovoru tohoto pana Noname vypovídá o všem. Ostatně celé interview.
Ty jsi skvělý Zdeny, a je jen dobře, že znáš vyhlášku - on ale už pěkných pár let platí zákon o provozu na pozemních komunikacích. Takže zase tak dobře dopravní legislativu asi neznáš, když jsi si nevšiml ani téhle drobné změny . A nezlob se, ale jestli předjíždíš kolonu kamionů 2-3 minuty a "řítíš" se přitom reálných cca 120km/h, tak se těm tekoucím nervům uspěchaných managerů ani moc nedivím. Ale úplně nejvíc se mi líbí, že "máme všichni stejná práva a povinnosti" .... tak proč ty tu svou zákonnou povinnost uhnout rychlejšímu neplníš? Asi proto, že jsi úplně stejný " noname ředitel zeměkoule" jako ten koho kritizuješ - jedu Já a ostatní se třeba po....


a nechceš nám všem Pavliku vysvětlit, kam má uhnout, když jede cca 120 km/h a je vedle kolony kamionů ??? Prostě ten blbec kterej tam musí jet 200 bude muset spolknout zbytnělý sebevědomí a počkat.
reagovat
udh881
počet příspěvků3
datum registrace24.12.2013
Úterý 18.03.2014 09:27, RE: Nadutec
Zvirak napsal:
Pavlik napsal:
citace:
Zdeny60 napsal:
Tak tohle je zajímavý počteníčko. Pána neznám, ani nevím, kdo to je a co dělá, ale jeho názory patří mezi ty, kteří si myslí, že jsou ředitelé zeměkoule. A přesně tihle, co dojedou někoho, kdo jede s rodinou v levým pruhu a předjíždí přitom souvislou kolonu kamionů a jede svých 130km/h, tak přesně tihle se domnívají, že se asi člověk z nich pokaká. V mém případě mají tedy smůlu. Jelikož vyhlášku a znám a vím, co říká, tak přesto se nesnažím za každou cenu narvat mezi dva polský kamiony jen proto, aby Pán Velký mohl letět 200km/h. Prostě tohle si musejí uvědomit, že oba máme zcela stejná práva a povinnosti. Takže on musí bohužel zpomalit a vydejchat 2-3 minuty, než se prostě uhnu, protože až to půjde. Nutno dodat, že když ještě začně blikat či gestikuovat, obvykle ještě zpomaluji. Nedá se nic dělat, první věta rozhovoru tohoto pana Noname vypovídá o všem. Ostatně celé interview.
Ty jsi skvělý Zdeny, a je jen dobře, že znáš vyhlášku - on ale už pěkných pár let platí zákon o provozu na pozemních komunikacích. Takže zase tak dobře dopravní legislativu asi neznáš, když jsi si nevšiml ani téhle drobné změny . A nezlob se, ale jestli předjíždíš kolonu kamionů 2-3 minuty a "řítíš" se přitom reálných cca 120km/h, tak se těm tekoucím nervům uspěchaných managerů ani moc nedivím. Ale úplně nejvíc se mi líbí, že "máme všichni stejná práva a povinnosti" .... tak proč ty tu svou zákonnou povinnost uhnout rychlejšímu neplníš? Asi proto, že jsi úplně stejný " noname ředitel zeměkoule" jako ten koho kritizuješ - jedu Já a ostatní se třeba po....
a nechceš nám všem Pavliku vysvětlit, kam má uhnout, když jede cca 120 km/h a je vedle kolony kamionů ??? Prostě ten blbec kterej tam musí jet 200 bude muset spolknout zbytnělý sebevědomí a počkat.

Nevím co má Pavlik vysvětlovat ! Proč všichni víte že Bernatský se řítí 200? Já nejsem závodník ale jsem fascinován jak všichni se řídí tím že "v pravém pruhu jezdí jenom blbci" A také také žasnu jak velká část pisatelů zde vykládá svá moudra bez základní znalosti dopravních předpisů. A v zahraničí se i rychlé vozy vrací zpět do pravého pruhu, a jejich řidiči se kupodivu dívají i do zpětného zrcátka. Zvláštní, že?

reagovat
scuntos
počet příspěvků9
datum registrace08.10.2013
Úterý 18.03.2014 09:31, .
Jenom debil vyblikává a snaží se vytroubit někoho předjíždějícího v levém pruhu, pokud dotyčný jede 130 a po tomto manévru se zařadí zpět vpravo. Jenom debil jedoucí v pravém pruhu 130 najede před blížící se rychlejší auto v levém pruhu, pokud by to pro něj znamenalo že by snad musel na chvilku sundat nohu z plynu, nebo nedej bože přibrzdit, pustit toho rychlejšího a počkat tak s předjetím auta před sebou.
reagovat
brin
počet příspěvků727
datum registrace28.03.2011
Úterý 18.03.2014 10:37, RE: .
scuntos napsal:
Jenom debil vyblikává a snaží se vytroubit někoho předjíždějícího v levém pruhu, pokud dotyčný jede 130 a po tomto manévru se zařadí zpět vpravo. Jenom debil jedoucí v pravém pruhu 130 najede před blížící se rychlejší auto v levém pruhu, pokud by to pro něj znamenalo že by snad musel na chvilku sundat nohu z plynu, nebo nedej bože přibrzdit, pustit toho rychlejšího a počkat tak s předjetím auta před sebou.


Bohužel jsou podle vaší definice řidiči na dálnicích tak z poloviny debilové...
reagovat
scuntos
počet příspěvků9
datum registrace08.10.2013
Úterý 18.03.2014 11:01, .
To nijak nerozporuju.
reagovat
Pavlik
počet příspěvků1325
datum registrace09.10.2008
Úterý 18.03.2014 19:57, RE: Nadutec
Zvirak napsal:
Pavlik napsal:
Zdeny60 napsal:
Tak tohle je zajímavý počteníčko. Pána neznám, ani nevím, kdo to je a co dělá, ale jeho názory patří mezi ty, kteří si myslí, že jsou ředitelé zeměkoule. A přesně tihle, co dojedou někoho, kdo jede s rodinou v levým pruhu a předjíždí přitom souvislou kolonu kamionů a jede svých 130km/h, tak přesně tihle se domnívají, že se asi člověk z nich pokaká. V mém případě mají tedy smůlu. Jelikož vyhlášku a znám a vím, co říká, tak přesto se nesnažím za každou cenu narvat mezi dva polský kamiony jen proto, aby Pán Velký mohl letět 200km/h. Prostě tohle si musejí uvědomit, že oba máme zcela stejná práva a povinnosti. Takže on musí bohužel zpomalit a vydejchat 2-3 minuty, než se prostě uhnu, protože až to půjde. Nutno dodat, že když ještě začně blikat či gestikuovat, obvykle ještě zpomaluji. Nedá se nic dělat, první věta rozhovoru tohoto pana Noname vypovídá o všem. Ostatně celé interview.
Ty jsi skvělý Zdeny, a je jen dobře, že znáš vyhlášku - on ale už pěkných pár let platí zákon o provozu na pozemních komunikacích. Takže zase tak dobře dopravní legislativu asi neznáš, když jsi si nevšiml ani téhle drobné změny . A nezlob se, ale jestli předjíždíš kolonu kamionů 2-3 minuty a "řítíš" se přitom reálných cca 120km/h, tak se těm tekoucím nervům uspěchaných managerů ani moc nedivím. Ale úplně nejvíc se mi líbí, že "máme všichni stejná práva a povinnosti" .... tak proč ty tu svou zákonnou povinnost uhnout rychlejšímu neplníš? Asi proto, že jsi úplně stejný " noname ředitel zeměkoule" jako ten koho kritizuješ - jedu Já a ostatní se třeba po....
a nechceš nám všem Pavliku vysvětlit, kam má uhnout, když jede cca 120 km/h a je vedle kolony kamionů ??? Prostě ten blbec kterej tam musí jet 200 bude muset spolknout zbytnělý sebevědomí a počkat.


Klidně mohu - má uhnout do pravého pruhu, jak mu to ostatně ukládá zákon. Neříkám, že je to vždy možné a bezpečné, ale dnes a denně vidím bezohledné hlupáky jedoucí "hlava nehlava" svých 120-130 v levém pruhu, ačkoli mají možnost se bezpečně zařadit (třebas i do té kolony kamionů) a nezdržovat ostatní. To by ale museli sami chvilku počkat za kamionem, než projede ten rychlejší.......arogantně se tak dopouštějí úplně stejného jednání, které tady moralisticky velkohubě kritizují (jako Zdeny60).
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.