0
zpět
 

diskuze k tématu: Vložte si vlastní recenzi

kategorie zařazení tématu: poradna, ostatní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.12.2005 20:08, Ford focus 1,8 16v 3dv. 1998-2000
Má nekdo zkušenosti s tímto vozem?Chci si ho koupit a rád bych se o něm neco dozvěděl.Závady, spotřeba, životnost motoru a náprav,atd.Případně kde by se dal sehnat za dobrou cenu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.12.2005 15:21, RE: Ford focus 1,8 16v 3dv. 1998-2000
Aleš napsal:
Má nekdo zkušenosti s tímto vozem?Chci si ho koupit a rád bych se o něm neco dozvěděl.Závady, spotřeba, životnost motoru a náprav,atd.Případně kde by se dal sehnat za dobrou cenu.
toto auto mam ho ve verzi combi,jen motor je 1.6 a pokud chcete 3dveřák tak ho berte.1.8 nemá prý takovou životnost ale hlavně bere o dost víc benzinu (cca 1,5 /100 navíc) při téměř identické dynamice..dvoulitr žere i trávu kolem cesty.jinak jsme měnil jen spotřební věci.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.12.2005 19:54, ford
Pomoooc!Fordem tam a vlakem zpět!! Svíčky- platina 4 ks za 1500 kč ,zadní náprava -spousta čepů a heblat,klíčea zamky- naprosté šílenství,diesel-rotační čerpadla-hrůza,světla přední matní a nejde vyčistit,zap.kabely nic moc a při jejich špatné funkci může dojít k poškození lamdy a pokud je spešl ta s výhřevem tak dvojtá cena,spínače světel KO,motorky ostřikovačů KOatd atd kdo to měl tak potvrdí kdo to má tak to bude chválit!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.12.2005 15:34, RE: ford
bob napsal:
Pomoooc!Fordem tam a vlakem zpět!! Svíčky- platina 4 ks za 1500 kč ,zadní náprava -spousta čepů a heblat,klíčea zamky- naprosté šílenství,diesel-rotační čerpadla-hrůza,světla přední matní a nejde vyčistit,zap.kabely nic moc a při jejich špatné funkci může dojít k poškození lamdy a pokud je spešl ta s výhřevem tak dvojtá cena,spínače světel KO,motorky ostřikovačů KOatd atd kdo to měl tak potvrdí kdo to má tak to bude chválit!
Meles jak smyslu zbavenej :o) Jsi nějak mimo mísu a o jakém modelu mluvíš ?? to je hodně důležité ..... a navíc nemáš objektivní informace. Za hodně kvalitní kousek je považován Opel Focus verze 1.6 16 V 74 kW
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.12.2005 20:53, RE: ford
Trigue napsal:
Meles jak smyslu zbavenej :o) Jsi nějak mimo mísu a o jakém modelu mluvíš ?? to je hodně důležité ..... a navíc nemáš objektivní informace. Za hodně kvalitní kousek je považován Opel Focus verze 1.6 16 V 74 kW
to by mě zajímalo co máš za auto fort nebo opel ?
jinak nedám dopustit na nisany
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 02.01.2006 20:11, Koupit Nekoupit
Jaké je BMW 525 tds e 34.Kazí nekazí.Moc se mi líbí
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.01.2006 23:11, RE: ford
Trigue napsal:
Meles jak smyslu zbavenej :o) Jsi nějak mimo mísu a o jakém modelu mluvíš ?? to je hodně důležité ..... a navíc nemáš objektivní informace. Za hodně kvalitní kousek je považován Opel Focus verze 1.6 16 V 74 kW
Sám meleš! asi máš forda! Ja měl focusů ve firmě 5 a to jsou zažitky které mě potkaly! ty oběktíve!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.01.2006 23:15, RE: ford
Trigue napsal:
Meles jak smyslu zbavenej :o) Jsi nějak mimo mísu a o jakém modelu mluvíš ?? to je hodně důležité ..... a navíc nemáš objektivní informace. Za hodně kvalitní kousek je považován Opel Focus verze 1.6 16 V 74 kW
Já bych řek že nemele!!! i mně několik výše jmenovaných problémů potkalo!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 06.01.2006 23:26, VW GOLF IV 1.8Turbo GTi-110KW
Golf-1.8Turbo vřele doporučuji
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 08.01.2006 20:22, RE: ford
bob napsal:
Pomoooc!Fordem tam a vlakem zpět!! Svíčky- platina 4 ks za 1500 kč ,zadní náprava -spousta čepů a heblat,klíčea zamky- naprosté šílenství,diesel-rotační čerpadla-hrůza,světla přední matní a nejde vyčistit,zap.kabely nic moc a při jejich špatné funkci může dojít k poškození lamdy a pokud je spešl ta s výhřevem tak dvojtá cena,spínače světel KO,motorky ostřikovačů KOatd atd kdo to měl tak potvrdí kdo to má tak to bude chválit!
Mám pocit že to s tou kritikou trochu přeháníš. Zrovna Focus je docela povedený model za dobrou cenu. Pravda je že u prvních modelů označených TDCI zlobilo vstřikování paliva a oprava není zrovna levná záležitost, ale benzinové motory Duratec , zvlášt´ 1,6, jsou dost super. Nesmíš se ale hrabat ve svíčkách, to u těchto motorů skutečně není pro tebe. Pokud to vydržíš a nebudeš mít potřebu je čistit nebo jinak ladit, používat vodu k čistění motoru neodborným způsobem (vlastní zkušenost), tak ti vydrží 100000 km. Nevím pod co ses koukal, ale Focus nemá na nápravách nic složitého či zbytečného a už vůbec ne poruchovějšího než jiné značky, spíše naopak.
Fakt ale je že, si někdo pořídí kousek, který je zdarma drahý, podívej se třeba na netu a uvidíš, že každá značka automobilu má takového příznice jako jsi ty.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.01.2006 19:18, Škoda Octavia 1.9 TDI 66 Kw
Mám Škodo Octavii 1.9 TDI 66 KW,koupil jsem 2 roky starou,měla najeto 180000 km a teda koukal jsem na tu spotřebu (4,8 l /100 km),mám ještě fabii 1.2 HTP a týhle spotřeby se mi podaří dosáhnout jen když jedu ještě pod normami zákonů.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.01.2006 00:50, RE: Škoda Octavia 1.9 TDI 66 Kw
Marek Brunclík napsal:
Mám Škodo Octavii 1.9 TDI 66 KW,koupil jsem 2 roky starou,měla najeto 180000 km a teda koukal jsem na tu spotřebu (4,8 l /100 km),mám ještě fabii 1.2 HTP a týhle spotřeby se mi podaří dosáhnout jen když jedu ještě pod normami zákonů.
Měl jsem rok oktavii 1.6i 74kw jezdila okolo 8l na sto,ted jezdim 1,9tdi 66kw automat do 5.8l na sto.Uvidime v létě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 18.01.2006 22:11, ford
Ford vymyslel ty nejlepší klíče na světě!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 18.01.2006 22:14, fojd
Nejlepší motor ve fordu je tdi z oktavky!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.02.2006 10:13, RE: Škoda Octavia 1.9 TDI 66 Kw
Marek Brunclík napsal:
Mám Škodo Octavii 1.9 TDI 66 KW,koupil jsem 2 roky starou,měla najeto 180000 km a teda koukal jsem na tu spotřebu (4,8 l /100 km),mám ještě fabii 1.2 HTP a týhle spotřeby se mi podaří dosáhnout jen když jedu ještě pod normami zákonů.
pode mych zkušenosti je Tdi jeden z nejvic povedenych motorů své doby...ať už je namontovaný v čemkoliv
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.07.2006 16:42, Fiat-punto
mate nekdo taky punto mam1.2 sx najeto 148000 a zacina mi odchazet vse co de hlavne podvozek opravy me stoji dost penes a sou cim dal castejsí mate nekdo podobne skusenosti nebo sem koupil proste spatne
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 10.03.2007 11:18, octavka
dnes je to rok co jsem koupil 3 letou octavku tdi 66kw.najel jsem 30000km.Plna spokojenost .spotřeba pod 5l,pojistka u WUSTENROT 2500kc berou to podle kw.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.01.2008 21:48, RE: Ford focus 1,8 16v 3dv. 1998-2000
Aleš napsal:
Má nekdo zkušenosti s tímto vozem?Chci si ho koupit a rád bych se o něm neco dozvěděl.Závady, spotřeba, životnost motoru a náprav,atd.Případně kde by se dal sehnat za dobrou cenu.
kup si 1.6 16V ak chces vykon a dobru spotrebu diesel nekupuj rospadne sa ti to unohou
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.01.2008 21:51, RE: Koupit Nekoupit
anonym napsal:
Jaké je BMW 525 tds e 34.Kazí nekazí.Moc se mi líbí
bmw sa nekazia su to super auta vysoka kvalita ale pozor lahky zadok a zadny nahon robia z auta ladu 1200 navhodne na zimne obdobie auto uviazne v snehu aj narovine
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.01.2008 21:52, RE: ford
mopet napsal:
to by mě zajímalo co máš za auto fort nebo opel ?
jinak nedám dopustit na nisany
aky nissan je lepsi benzin alebo diesel porad bracho
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.