0
zpět
 

diskuze k tématu: V čem a proč je Toyota lepší?

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 25.06.2006 20:26, RE: úspora nákladů
donald napsal:
Naprostý souhlas. A ještě jedna nezmíněná věc na margo snižování pracnosti: Na rozdíl od evropských automobilek kladou Asiati vyšší důraz na robotizaci. Zjednodušeně řečeno, zatímco peugeota nebo opla montuje Arab nebo Polák, toyoty bezchybně a naprosto totožně smontuje počítačově řízená robotizovaná linka.
Chtěl jsi snad říct, že to montují lidé ne? Nebo jsou Arabové či Poláci něco míň než Ty, Čecháčku??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 02.07.2006 20:17, RE: úspora nákladů
Fešák napsal:
Chtěl jsi snad říct, že to montují lidé ne? Nebo jsou Arabové či Poláci něco míň než Ty, Čecháčku??
Formule 1 nemá žádný vliv na sériové vozy.To je jen reklama,na kterou skočilo pár blbců.Ferrari jede v F1 dobře,ale jinak sériovky ( i když jsou atraktivní) jsou Italské vraky,pořád se na nich něco sere,ale není to tak vidět,protože majitélé dají do jejich servisu majland a nenajezdí na nich tolik kilometrů !!!!
Toyota vévodila v rallye,teď zkouší F1,jde jen o čas,ale taky to nemá zásadnější vliv na sériovou výrrobu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.07.2006 20:48, Inovace
Clanek se mi libi pac presne popisuje co si uz delsi dobu myslim, hlavne se mi libila ta cas o pouziti az 70% dilu z predchoziho modelu, to je presne a urcite to ma obrovsky vliv na jejich spolehlivost. Docela me prekavpilo, kdyz jsem zjistil, ze Toyota Corolla z 1988 ma v podstate skoro stejny motor jako Avensis z roku 2000 a to nemluvim o dalsich vecech. Prijde mi to fascinujici :)
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.