0
zpět
 

diskuze k tématu: Toyota Yaris nebo Hyundai Getz?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, vše o spotřebě, technické dotazy, japonská vozidla, korejská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 18.02.2007 20:24, RE: Můj supersport
mufik.martin napsal:
aha, tady se ozval nejaky zavistivec vydavajici se za me a zrejmne zavidi, ze mam auto, sice to neni zadny suepr auto, ale maly punto, ale me to staci, ale jak je videt nekomu to na zavist staci. Kdyby jsi misto toho vydavani se za me a zigiho a mozna jeste za dalsi sel na brigadu, mozna by jsi si taky na neco vydelal
Ale přesto ujedu kdejakýmu poršákovi, holt není nad puntu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 18.02.2007 21:57, RE: Můj supersport
mufik.martin napsal:
Ale přesto ujedu kdejakýmu poršákovi, holt není nad puntu.
Ha, ha, kdybych v tom nemel 1,2 tak bych to mozna bral, ale takto me to prijde uplne trapne. Pro vsechny mam 1,2 a s tim asi neujedu nicemu, jedine co ujede jsou tak nervy pri predjizdeni. Ale ja to auto koupil na courani po meste, kvuli spotrebe a pojistce. Takze zdar, a doufam ze se bavis tak jako ja kdyz ctvu tvoje prispevky vydane pdo mym jmenem
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.03.2007 23:01, RE: Yaris - málo místa
Riccardo napsal:
Hej lidi, seděl vůbec někdo z vás v těch autech ? Já jsem si sednul do Yarise a začal jsem trpět klaustrofobií. Všechno kolem bylo asi tak 5 cm - strop, dveře, palubovka/přední sedadla. To je prostě maličké autíčko.
Getz podle mně je na to s místem o hodně lépe.
to Riccardo: dovol abych se zasmál .... já ti řeknu něco z PRAXE o klaustrofobii. Jednoduše stručně: 1. moje auto peugeot 106 (r.v. 1992), 2. moje auto citroen saxo r.v. 97, 3. a zatím poslední auto Toyota Yaris r.v. 99. Výsledek jakéhosi pokusu o srovnání: naprosto, ale NAPROSTO nesrovnatelná auta (úplně ve všem) ale HLAVNĚ (!!!) ve vnitřním prostoru pro řidiče i všechny spolujezdce. Z pohledu řidiče: (na tak malé auto) - oporoti saxu a 106 absolutně nesrovnatelný vnitřní prostor, co se týče pocitu - jako bys seděl ve větším autě - prostě jak bych to řek - oproti saxu a 106 je všude daleko. Sedíš vysoko, všem řidičům například octavií, focusů nebo passatů (tedy o 200 větších aut) se díváš z očí do očí směrem DOLů , Jinak samozřejmě: je jasné, že kufr je mini (až skoro žádný), ale to juž je potom jiná písnička. To si musí každý jednotlivě uvědomit, na co auto kupuje... jen můj názor...
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.