0
zpět
 

diskuze k tématu: Toyota Corolla Verso 1.6 VVT-i

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.09.2007 08:37, Super autíčko
Nejlepší střední MPV,jaké se u nás prodává.Výborný podvozek,ovládání,interiér.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.09.2007 09:12, RE: Super autíčko
anonym napsal:
Nejlepší střední MPV,jaké se u nás prodává.Výborný podvozek,ovládání,interiér.
Souhlasím, jel jsem s tím k moři s kámošema je to můj sen do budoucna.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.09.2007 10:14, Motor
Co mají ty Japonci hlavně dobrý je základní motor, který je opravdu dostatečně výkoný a odpovídající segmentu a váze auta. V tomhle by se VW měl hodně co učit. Hlavně Roomster je dost těžký na HTP.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.09.2007 10:18, RE: Super autíčko
anonym napsal:
Nejlepší střední MPV,jaké se u nás prodává.Výborný podvozek,ovládání,interiér.
nejlepší střední MPV je pro mě dost odvážné tvrzení, myslím, že kvalit C Maxe Verso nedosahuje - ale nic nevnucuju, je to jen soukromý názor..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.09.2007 11:01, RE: Super autíčko
anonym napsal:
nejlepší střední MPV je pro mě dost odvážné tvrzení, myslím, že kvalit C Maxe Verso nedosahuje - ale nic nevnucuju, je to jen soukromý názor..
Verso je hodně povedené, přesto na stupnici o jedné do desíti bych ho ohodnotil osmičkou, C-Max devítkou
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.09.2007 16:48, RE: Super autíčko
anonym napsal:
nejlepší střední MPV je pro mě dost odvážné tvrzení, myslím, že kvalit C Maxe Verso nedosahuje - ale nic nevnucuju, je to jen soukromý názor..
Nevím, v čem je ten C-Max lepší, než toto auto, ale už jenom vzhledově bych jasně volil Corollu. Navíc myslím, že i pokud by se jednalo o diesel, tak nemá ford se svým TDCi šanci. Toyota má hned po Hondě druhý nejlepší diesel na světě. Navíc C-Max se mi opravdu nelíbí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.09.2007 16:50, RE: Super autíčko
anonym napsal:
Nevím, v čem je ten C-Max lepší, než toto auto, ale už jenom vzhledově bych jasně volil Corollu. Navíc myslím, že i pokud by se jednalo o diesel, tak nemá ford se svým TDCi šanci. Toyota má hned po Hondě druhý nejlepší diesel na světě. Navíc C-Max se mi opravdu nelíbí.
Jo a nevím, proč si někdo pořád hraje na Edmunda, místo abyste byli rádi, že tady ten debil není, tak ho sem ještě přitahujte.
PS: On nemá rád japonce, protože ví, že jsou lepší než podělaný koncern, tak sem raději neleze
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.09.2007 16:52, RE: Super autíčko
anonym napsal:
Nevím, v čem je ten C-Max lepší, než toto auto, ale už jenom vzhledově bych jasně volil Corollu. Navíc myslím, že i pokud by se jednalo o diesel, tak nemá ford se svým TDCi šanci. Toyota má hned po Hondě druhý nejlepší diesel na světě. Navíc C-Max se mi opravdu nelíbí.
No, je pravda, že C-Max je taková divná škatulka-prostě Ford. Z prdele ksicht nuděláš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.09.2007 18:11, RE: Super autíčko
anonym napsal:
No, je pravda, že C-Max je taková divná škatulka-prostě Ford. Z prdele ksicht nuděláš.
hnusnou předraženou toyotu? nee
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.09.2007 18:26, RE: Super autíčko
anonym napsal:
Jo a nevím, proč si někdo pořád hraje na Edmunda, místo abyste byli rádi, že tady ten debil není, tak ho sem ještě přitahujte.
PS: On nemá rád japonce, protože ví, že jsou lepší než podělaný koncern, tak sem raději neleze
Tváří v tvář by jsi změnil slovník ubožáku. Anonymita internetu ti dává sílu ty prďolo, ale kdyby jsi vylezl ven tak hned dostaneš na tlamu, tak raději žereš v tý svý díře studenou sekanou. Tady házíš machra, ale auto vidíš, jen když jdeš na socku, nebo když jedeš vyžrat lednici bratrancoj svýho strejčka, kterýmu stojí v chlívě vrak bez papírů co vyhrál v kartách.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.09.2007 18:30, těm slušným
Omluva těm slušným, co se tady schází za můj slovník a výrazivo výše.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.09.2007 19:17,
Verso se mi nelíbí...Ale poslední model corolly jako hatchback se mi líbí moc :) Někdo tady psal, že honda dělá lepší naftu. Osobně si myslím, že ne..Výkonem 130KW a 400Nm popřípadě v lexusu 430Nm a i spotřebou je na tom toyota lepe..Tod jen muj názor...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.09.2007 19:55, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Verso se mi nelíbí...Ale poslední model corolly jako hatchback se mi líbí moc :) Někdo tady psal, že honda dělá lepší naftu. Osobně si myslím, že ne..Výkonem 130KW a 400Nm popřípadě v lexusu 430Nm a i spotřebou je na tom toyota lepe..Tod jen muj názor...
Naftový motor není jen o výkonu a krouťáku. Je v tom taky spolehlivost a spotřeba a podle všech informací se v tom Hondě podařil vzácný kousek. Pravda, mají jen jednu variantu 2.2 i-CTDi, ale jsou s ní asi nejdál.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.09.2007 19:56, RE: Super autíčko
anonym napsal:
Nevím, v čem je ten C-Max lepší, než toto auto, ale už jenom vzhledově bych jasně volil Corollu. Navíc myslím, že i pokud by se jednalo o diesel, tak nemá ford se svým TDCi šanci. Toyota má hned po Hondě druhý nejlepší diesel na světě. Navíc C-Max se mi opravdu nelíbí.
Jednomu se líbí toto, druhému zase tamto. Proto design vozů příliš nehodnotím a nechávám na posouzení čtenářů, max. vyjádřím svůj názor, zda vůz považuji za hezký nebo ne. Ze C-Maxu jsem celkově měl lepší pocit. Navíc nabízí lepší variabilitu (zadní sedadla lze úplně vyjmout), nabízí více úložných schránek, lepší odhlučnění a širší paletů vznětových motorů... Agregát 20. TDCi je plně srovnatelná se vznětovou 2,2 od Toyoty. Ford navíc nabízí i 1,6 TDCi, kterou právě testuji a již brzy se můžete těšit na test.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.09.2007 21:34, RE: těm slušným
edmund napsal:
Omluva těm slušným, co se tady schází za můj slovník a výrazivo výše.
Edmunde se neomlouvej, každý, kdo Tě často čte si už dávno udělal o tobě obrázek a zná Tě. Ty jsi taky ten tip člověka, co by dával na dálku do "tlamy", ale taky se schováváš za net, tak se sklidni, chlape. Nemůžu říct, že souhlasím se vším, co ten přede mnou o tobě napsal, ale nějaké to moudro tam jistě bylo.

PS: Jo a jestli se tady někdo podepíše, jako Edmund, Koloděj, nebo šáša Krasty je stejně jedno, nikdo se s nikým neviděl a tak může i takový mrzký človíček, jako Ty pouštět hrůzu na dálku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.09.2007 06:57, RE: těm slušným
anonym napsal:
Edmunde se neomlouvej, každý, kdo Tě často čte si už dávno udělal o tobě obrázek a zná Tě. Ty jsi taky ten tip člověka, co by dával na dálku do "tlamy", ale taky se schováváš za net, tak se sklidni, chlape. Nemůžu říct, že souhlasím se vším, co ten přede mnou o tobě napsal, ale nějaké to moudro tam jistě bylo.

PS: Jo a jestli se tady někdo podepíše, jako Edmund, Koloděj, nebo šáša Krasty je stejně jedno, nikdo se s nikým neviděl a tak může i takový mrzký človíček, jako Ty pouštět hrůzu na dálku.
No jo, ale kdyby sis dal práci, a zaregistroval se (není - li to nad tvoje síly), mohli bychom sledovat průběžně tvoje fundované příspěvky k věci (autům, ne k lidem) a pozorovat názorový vývoj. Což u anonymů, jak snad uznáš, nejde odlišit. Edmunda, Cruiseho a pár dalších bych občas za jejich názory zakousl ( a oni mě určitě taky), ale vážím si jich za to, že zde pár měsíců prezentují víceméně konzistentní názory alespoň s "poloidentitou". Btw, proto byla ta registrace zavedena. No a pár lidí se sem jen chodí jen odreagovat a ulevit své frustrované a zakomplexované duši...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.09.2007 10:26, RE: Super autíčko
Petr - TipCars.com napsal:
Jednomu se líbí toto, druhému zase tamto. Proto design vozů příliš nehodnotím a nechávám na posouzení čtenářů, max. vyjádřím svůj názor, zda vůz považuji za hezký nebo ne. Ze C-Maxu jsem celkově měl lepší pocit. Navíc nabízí lepší variabilitu (zadní sedadla lze úplně vyjmout), nabízí více úložných schránek, lepší odhlučnění a širší paletů vznětových motorů... Agregát 20. TDCi je plně srovnatelná se vznětovou 2,2 od Toyoty. Ford navíc nabízí i 1,6 TDCi, kterou právě testuji a již brzy se můžete těšit na test.
Díky za dobré zprávy pane Šikl, na test C Maxe 1,6TDCi se opravdu těším, neplánujete do článku uvést taky aspoň krátké srovnání s konkurenty? Třeba zrovna s Versem? Mohl by to být zajímavý souboj - pro mě osobně (apoň zatím) vítězí C Max - lepší cena auta, servisu i náhradních dílů, jistější podvozek, stačí mi menší diesel, který toyota nenabízí vůbec a ta 1,6tdci 80kW je údajně výborná. Prostornost +- stejná, C Max má lehce navrch a dají se vyjmout zadní sedačky. Po stránce designu se každému líbí něco jiného, u mě vyhrává c max, toyota se mi nelíbí zvenku ani zevnitř..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.09.2007 18:20, Můj názor
No u mne by to vyhrálo Verso před C-Maxem ,ale bohužel nemám tolik poznatků,jako autor článku.Jedno ale vím,že Toyota dělá auta poctivě a když má konkurence něco navíc,tak Toyota má pořád slušnou záruku kvality oproti ostatním......něco o tom vím,jednu Toyotu mám
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.09.2007 21:19, RE: Můj názor
Marcus napsal:
No u mne by to vyhrálo Verso před C-Maxem ,ale bohužel nemám tolik poznatků,jako autor článku.Jedno ale vím,že Toyota dělá auta poctivě a když má konkurence něco navíc,tak Toyota má pořád slušnou záruku kvality oproti ostatním......něco o tom vím,jednu Toyotu mám
Poctivost Toyot v žádném případě nezpochybňuji. V poslední době jsem si odnášel rozpačité pocity z Aurise, od kterého jsem díky mediální kampani očekával více. Jinak Yaris, Avensis i ostatní modely jsou OK.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.09.2007 21:26, RE: Můj názor
Marcus napsal:
No u mne by to vyhrálo Verso před C-Maxem ,ale bohužel nemám tolik poznatků,jako autor článku.Jedno ale vím,že Toyota dělá auta poctivě a když má konkurence něco navíc,tak Toyota má pořád slušnou záruku kvality oproti ostatním......něco o tom vím,jednu Toyotu mám
No já jsem taky jednoznačně pro Toyotu a taky vím o čem mluvím. (Avensis) Všechno je to taky o pocitu a vkusu, vozy Ford nové generace (Focus, Mondeo) uznávám, ale moc se mi nelíbí. Pořád asi taky mám předsudky proti Fordu. Je pravda, že jsem Forda nikdy neměl, ale měl jsem a mám Toyotu a tady bych vsadil na jistotu a taky je to srdeční záležitost. Jinak je to všechno asi otázky vkusu, vyloženě špatná auta se dnes ani nedělají.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.