0
zpět
 

diskuze k tématu: Toyota Corolla - s lehkou nohou za 4,5 l/100km

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.03.2008 00:11, ošklivka corolla
Tahle toyo a hlavně model před tímhle faceliftem jsou snad nejošklivější Corolly. Jinak kvalita asi super. Kolik to má KW?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.03.2008 00:24, RE: ošklivka corolla
anonym napsal:
Tahle toyo a hlavně model před tímhle faceliftem jsou snad nejošklivější Corolly. Jinak kvalita asi super. Kolik to má KW?
hned v druhy vete....66kW
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.03.2008 00:26, dobrá volba
No zdá se, že jsi dobře vybral,tak snad bude sloužit... jinak pěkně napsaný,chválím.... už jen čekám až se ozve nějakej češtinář a začne hledat chyby.A jinak to že ti nebudou věřit spotřebu 4,5 je mi jasný už ted.Hlavní je že se s tím dá jezdit za těch 5,5-6 tohle spíš měla dát redakce tučně. A pro pana anonyma co neumí číst je tam 66kw. Čest BMW jede fest.... do Mohelnice zdraví Zábřeh (Jedlí)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.03.2008 00:53, edmund
Kam se hrabe, to já jezdím se svým oplíkem za 3,6 na sto! Když tomu vytnu, tak za 3,9!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.03.2008 06:15, 1705 kg?
to auto je opravdu tak těžké? To se mi nějak nezdá. Možná tak se 4 lidmi uvnitř. Nespletl jste se náhodou?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.03.2008 06:52, Váha a kufr
Ta váha se mi také nezdá. E11 váží v benzínu cca 1,1 tuny a neřekl bych, že diesel bude o tolik těžší.

A k tomu kufru. 281 litrů má E11 HB (3dvéř) a toto provedení tedy E11 LB (5dvéř) má kufr o objemu 372 litrů.

Přeji mnoho spokojených km.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.03.2008 07:20, RE: Váha a kufr
anonym napsal:
Ta váha se mi také nezdá. E11 váží v benzínu cca 1,1 tuny a neřekl bych, že diesel bude o tolik těžší.

A k tomu kufru. 281 litrů má E11 HB (3dvéř) a toto provedení tedy E11 LB (5dvéř) má kufr o objemu 372 litrů.

Přeji mnoho spokojených km.
Přesně tak, je tam pár nadnesených informací, stačí se podívat do velkého TP a ta data včetně spotřeby bude třeba poopravit a nevěšet nám bulíky na nos
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.03.2008 07:50, RE: ošklivka corolla
anonym napsal:
hned v druhy vete....66kW
Má to 66 kW a "Dynamika je srovnatelná například se Škodou Octavii 1,9 TDi 81 kW".

Škoda že tu nejsou šmajíky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.03.2008 07:55, RE: ošklivka corolla
anonym napsal:
Má to 66 kW a "Dynamika je srovnatelná například se Škodou Octavii 1,9 TDi 81 kW".

Škoda že tu nejsou šmajíky.
Další člověk co žije v imaginárním světě VW superaut :D Pouvažuj trošku o tom, jakou hmotnost má oktavie s naftou a kolik váží tohle...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.03.2008 08:04, RE: Váha a kufr
anonym napsal:
Přesně tak, je tam pár nadnesených informací, stačí se podívat do velkého TP a ta data včetně spotřeby bude třeba poopravit a nevěšet nám bulíky na nos
Tak ta váha bude samozřejmě celková, můj Avensis má 1360kg a Corolla je samozřejmě menší a lehčí. Jinak věřím,že je majitel tak nějak nadšený, tato Corolla je příjemné auto s pěknými jízdními valstnostmi, ale musím říct, že ani mně se moc nelíbí. To je ale otázka vkusu, jinak i s těmi hodnotami spotřeby mohu souhlasit, mám D4D 81KW a i s tímto motorem se dá jet za 4,8l s lehkou nohou. Taková normální svižná jízda je kolem 5,7l/100km. Tak ať slouží!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.03.2008 09:11, RE: edmund
anonym napsal:
Kam se hrabe, to já jezdím se svým oplíkem za 3,6 na sto! Když tomu vytnu, tak za 3,9!
To me Octavia, nejenze palivo nespotrebovava, ale dokonce vyrabi. Na 100 km dokazu vytezit tak 2-3 litry paliva, ktere timto nabizim od odkupu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.03.2008 10:04, Spotřeba
No, spotřeba je teda nic moc.....kam se hrabe na 1.9 TDi 66kw v Octavii, která je asi i těžší....
tímhle stylem bych to měl tak za 4, přes šest jsem se nedostal nikdy
Na nádrž pře 1000 km v pohodě
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.03.2008 10:39, Aha?
anonym napsal:
No, spotřeba je teda nic moc.....kam se hrabe na 1.9 TDi 66kw v Octavii, která je asi i těžší....
tímhle stylem bych to měl tak za 4, přes šest jsem se nedostal nikdy
Na nádrž pře 1000 km v pohodě
Voni jezděj jen po okreskách a předpisových 90, že?
Jen v těch továtnách by neměli zbytečně psát tek vysoký spotřeby, když to vyráběj - když lidi jezděj za míň
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.03.2008 11:39, RE: ošklivka corolla
anonym napsal:
Další člověk co žije v imaginárním světě VW superaut :D Pouvažuj trošku o tom, jakou hmotnost má oktavie s naftou a kolik váží tohle...
no neviem, ale tiez mam pocit, ze 66 kW asi prehnanou dynamikou ovplyvat nebude....na druhej strane cloveku, ktory presadne z formana do 66 kW diesloveho auta sa musi zdat, ze to auto je preudrcene na trhanie rychlostnych rekordov
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.03.2008 11:48, čísla
Objem kufru špatně,hmotnost špatně - jak má potom běžný člověk věřit těm ostatním číslům? Co když jsou taky špatně? Spletl se viditelně dvakrát, mohl se splést vícekrát - spotřeba, max rychlost, ceny dílů... Že se do auta vešel vlnovec 2 x 1,5 m? Předpokládám stočený na tu 1,5 m stranu. Nebo chce snad autor tvrdit, že rozměry ložného prostoru jsou 2 x 1,5 m? O tom se dá s úspěchem pochybovat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.03.2008 12:03, RE: Spotřeba
anonym napsal:
No, spotřeba je teda nic moc.....kam se hrabe na 1.9 TDi 66kw v Octavii, která je asi i těžší....
tímhle stylem bych to měl tak za 4, přes šest jsem se nedostal nikdy
Na nádrž pře 1000 km v pohodě
Ano, Octavie je těžší a jede o něco levněji. Tím to však končí, hluk nesrovnatelně větší a zátah má Toyota daleko lepší! Myslím, že za těch skutečných půl litru, co si vezme O1 míň to vážně nestojí.(bavíme se o verzi 66KW, ale i ve verzi 81KW je na tom Toyota lépe.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.03.2008 12:10, RE: Spotřeba
anonym napsal:
No, spotřeba je teda nic moc.....kam se hrabe na 1.9 TDi 66kw v Octavii, která je asi i těžší....
tímhle stylem bych to měl tak za 4, přes šest jsem se nedostal nikdy
Na nádrž pře 1000 km v pohodě

No jo no, jasně TDI 66KW jede i za 4 litry, ale to jeden moc nesveze. Jezdil jsem služební oktávkou a i se 66kw jsem jezdil běžně kolem 6 litrů. Jo a že nepřelezl 6 litrů Ha-ha-ha-............... zase ty koncernové pohádky, kterým už nevěří skoro nikdo!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.03.2008 12:44, RE: Aha?
anonym napsal:
Voni jezděj jen po okreskách a předpisových 90, že?
Jen v těch továtnách by neměli zbytečně psát tek vysoký spotřeby, když to vyráběj - když lidi jezděj za míň
chces snad rici, ze ty pravidla porusujes?? Proc mam pocit, ze pokud nekdo naznaci, ze jezdi podle predpisu, je za blbce??
Ja jezdim taky podle predpisu s 66kW Octavkou...vcera jsem jel z C.B. do Prahy (pres Pribram) a mam to za 3,9l/100km. A az sundam zimni Nokiany, tak jeste decku dve usetrim.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.03.2008 13:22, RE: Aha?
anonym napsal:
Voni jezděj jen po okreskách a předpisových 90, že?
Jen v těch továtnách by neměli zbytečně psát tek vysoký spotřeby, když to vyráběj - když lidi jezděj za míň
Ta nízká spotřeba je spíše dána rovnoměrností a plynulostí než pomalou jízdou. Mimoto 90 na okresce je v pořádku nebo, že bych někde propás změnu rychlostních limitů? Se svou prehistorickou benzínovou 1.8i se na dálky dostanu pod 7 litrů (vloni Rakousko 6.6) a většina cesty byla dálnice při cestovní rychlosti 140 km/h dle tacho. Na místě pojezdy po Alpách. S firemní Octou TDi jsem jel Brno - Nuernberg - Brno tam se zaplou klimou 5.6 (dle PP) a z5 bez klimy za 5.3, a to jsem ten německý úsek, kde to šlo , jel 180-190. U nás 130.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.03.2008 14:32, RE: ošklivka corolla
anonym napsal:
Další člověk co žije v imaginárním světě VW superaut :D Pouvažuj trošku o tom, jakou hmotnost má oktavie s naftou a kolik váží tohle...
Zrovna tuhle Octu mám. Žádnej čip, na brzdě naměřeno 89 kw, dlouhodobá spotřeba (cca. 40.000 km) = 4,9 l. Nechci chodit pro techničák, ale váha je kolem 1200 kg.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.