0
zpět
 

diskuze k tématu: Toyota Corolla D4-D - zatím spokojenost

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.01.2008 07:48, autorizované servisy - ach jo
Ach ty české autorizované servisy, to snad už nemůže být náhoda, sám mám taky negativní zkušenost. Asi to bude tím, že schopný mechanik se dokáže uživit sám, kdežto lemply, zmetky a vychcánky musí někdo zastřešovat pod nějakou značkou. Kéž bych se mýlil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.01.2008 08:40, recenze - ach jo
No, tak moc jsme se toho nedozvěděli. Teda kromě toho, že pět let stará toyota je lepší než 16 let stará ibiza - to je mi ale překvápko! A opět nesmí chybět aspoň nějaké rejpnutí do VW, že to ty lidí pořád baví?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.01.2008 08:43, RE: recenze - ach jo
A4 napsal:
No, tak moc jsme se toho nedozvěděli. Teda kromě toho, že pět let stará toyota je lepší než 16 let stará ibiza - to je mi ale překvápko! A opět nesmí chybět aspoň nějaké rejpnutí do VW, že to ty lidí pořád baví?
Hmm rejpnutí do VW...:) To je komplex, ja si rejpnu do toyotx - slabsi bezpecnost, hluk od podvozku, demodé design, hnus palubka....At zije A4 1.8T :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.01.2008 09:51, RE: recenze - ach jo
anonym napsal:
Hmm rejpnutí do VW...:) To je komplex, ja si rejpnu do toyotx - slabsi bezpecnost, hluk od podvozku, demodé design, hnus palubka....At zije A4 1.8T :)
A4 srovnavat s Toyotou? to jste trochu netrefil ne? To srovnejte s lexusem, to je stejna trida a myslim ze te A4 bude hodne horko aby uhajila to vase nadseni, jestli by se ji to vubec podarilo :)

Nevim proc VW berou jako rypnuti fakt , ze jejich diesel proste chrochta. Jelikoz je to dost znatelna chyba na tehle autech a jezdi jich tu hodne, proc to nesrovnat? VW nadsenci se take ohaneji jak maji nizkou spotrebu oproti jinym autum. Tak se jini zase ohaneji, ze nejezdi traktorem ;)

Recenze byla prumer, ale ne zas takova hruza. Chapu to tak, ze majitel ma auto s nizkou spotrebou, vybavou a kvalitou a proto je s nim spokojeny, i kdyz ma maly kufr.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.01.2008 10:02, desing)))))
tak desing jo???? zkuste se podivat do slovniku a nebo jednoduse tady nemachrovat. je to kdyz tak design
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.01.2008 10:30,
Někdo rejpe do VW a zase někdo do Renaultu.Tady je to normální!!
Když něco upadne z renaultu tak je to katastrofa, když se Škodovky, tak je to ,,prej jen náhoda..."
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.01.2008 10:42, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Někdo rejpe do VW a zase někdo do Renaultu.Tady je to normální!!
Když něco upadne z renaultu tak je to katastrofa, když se Škodovky, tak je to ,,prej jen náhoda..."
... a když u nějakýho japonce, tak to "není možný"...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.01.2008 11:20, RE: bez předmětu
A4 napsal:
... a když u nějakýho japonce, tak to "není možný"...
... a když něco u Žiguláku, tak si toho nikdo ani nevšimne...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.01.2008 11:54,
81 kw?neni to náhodou 85 kw....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.01.2008 12:27, RE: bez předmětu
anonym napsal:
81 kw?neni to náhodou 85 kw....
Ne, není, mám stejný motor v Avensisu - 81kW.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.01.2008 14:23, RE: recenze - ach jo
anonym napsal:
Hmm rejpnutí do VW...:) To je komplex, ja si rejpnu do toyotx - slabsi bezpecnost, hluk od podvozku, demodé design, hnus palubka....At zije A4 1.8T :)
TDI je s kultivivanosti opravdu na štíru. Můžu srovnávat, doma máme půlroku starý Golf TDI (77kW), a je to traktor, přítelkyně má Aurise D4-D a hlučný je to skoro,jak benzín. Navíc Golf, vlastně cestující trpí na dálnici velkým aerodynamickým hlukem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.01.2008 14:31, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Ne, není, mám stejný motor v Avensisu - 81kW.
Prave hodne lidi se divi nad tak nizkym vykonem, ale ten motor je velmi kultivovany jak mnoho uzivatelu potvrdi a s dobrou spotrebou. Neni to sprinter ;)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.01.2008 14:34, servis
kdyz auto prijede do servisu ok a po servisu nechce startovat a chtej neco opravovat za 6tis,tak tomu se rika rizena nahoda
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.01.2008 16:23, RE: recenze - ach jo
anonym napsal:
TDI je s kultivivanosti opravdu na štíru. Můžu srovnávat, doma máme půlroku starý Golf TDI (77kW), a je to traktor, přítelkyně má Aurise D4-D a hlučný je to skoro,jak benzín. Navíc Golf, vlastně cestující trpí na dálnici velkým aerodynamickým hlukem.
no ale s tím jste přece počítal, že to bude mít traktoroidní zvuk, nebo ne?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.01.2008 17:26, RE: servis
autofanda napsal:
kdyz auto prijede do servisu ok a po servisu nechce startovat a chtej neco opravovat za 6tis,tak tomu se rika rizena nahoda
Mám Avensis taky s motorem 81KW a mohu potvrdit, že i s tímto papírovým výkonem jede auto velice slušně. To, že se tento motor srovnává s VW je naprosto logické, nechápu, že se nad tím někdo pozastavuje. Má taky 81KW a celkem podobnou spotřebu, mám sice malinko vyšší, než má kolega v Corolle, ale těch mých 5,7 taky považuji za slušnou. Navíc ta kultivovanost a hluk se fakt nedá srovnávat je to zkrátka CR a ne TDI! Já se tady nebudu s nikým dohadovat o tom, co je lepší a kdo komu by to natřel. Pro mně je důležitá skutečnost, že jsem nikdy neřešil nic fatálního (kosti,žárovky,pouzdra stabilizátoru) a nikdy jsem nikde nezůstal! Pokud tohle může říct i majitel jiné značky, tak proč ne, pak je to jen o vkusu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.01.2008 18:54, RE: servis
Šakal napsal:
Mám Avensis taky s motorem 81KW a mohu potvrdit, že i s tímto papírovým výkonem jede auto velice slušně. To, že se tento motor srovnává s VW je naprosto logické, nechápu, že se nad tím někdo pozastavuje. Má taky 81KW a celkem podobnou spotřebu, mám sice malinko vyšší, než má kolega v Corolle, ale těch mých 5,7 taky považuji za slušnou. Navíc ta kultivovanost a hluk se fakt nedá srovnávat je to zkrátka CR a ne TDI! Já se tady nebudu s nikým dohadovat o tom, co je lepší a kdo komu by to natřel. P...
ahoj Šakale,co říkáš na přispěvatele před náma?? Toho s tou A4 1,8T...asi se Toyotou nikdy nesvezl.Mám taky Avensise,ale D-Cat 130kW.Pravdou je,že spotřeba nic extra,ale to je myslím mojí hlavou,víc než autem..).Ale jinak motor nádherně táhne už od 1400ot. a když překročíš 3000ot,tak přejde do krásného barytonu.Kdysi jsem měl Lancii a ten zvuk mě ji připomíná.Navíc to má 400 Nm,takže dáš šestku a jedeš jak tank...).Nemůžu si pomoct,ale myslím si že Toyota je u nás silně nedoceněné auto.Souhlasím i se rčením"Japonec,až nakonec"...ono totiž kdo si jej jednou koupí,jiné auto už nechce ...))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.01.2008 19:01, RE: servis
Šakal napsal:
Mám Avensis taky s motorem 81KW a mohu potvrdit, že i s tímto papírovým výkonem jede auto velice slušně. To, že se tento motor srovnává s VW je naprosto logické, nechápu, že se nad tím někdo pozastavuje. Má taky 81KW a celkem podobnou spotřebu, mám sice malinko vyšší, než má kolega v Corolle, ale těch mých 5,7 taky považuji za slušnou. Navíc ta kultivovanost a hluk se fakt nedá srovnávat je to zkrátka CR a ne TDI! Já se tady nebudu s nikým dohadovat o tom, co je lepší a kdo komu by to natřel. P...
No jo, oni to jen prostě nemůžou někteří rozdejchat, že se ty japonci opravdu moc nesypou. Kámoš si koupil A4 1,8T z roku 1999 a má s ní problémy pořád! Věčně má problémy s elektronikou,čerpadlem a dokonce už ani turbo není to co bývalo. Auto má 185 000 a začlo se sypat. Já jsem fakticky třeba u Toyoty nezažil, že by byl někdy nějaký problém s elektrikou, pumpou a podobných věcech. Prostě jenom jezdím a sem tam nechám vyměnit komponenty, co se opotřebávají u každého auta. Třeba takový výfuk vydrží u Toyoty mnohdy 12 let, ano čtete správně! Mám původní a vypadá jako nový. Nemusí se to někomu líbit, ale Toyota je opravdu špička!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.01.2008 19:14, RE: servis
anonym napsal:
ahoj Šakale,co říkáš na přispěvatele před náma?? Toho s tou A4 1,8T...asi se Toyotou nikdy nesvezl.Mám taky Avensise,ale D-Cat 130kW.Pravdou je,že spotřeba nic extra,ale to je myslím mojí hlavou,víc než autem..).Ale jinak motor nádherně táhne už od 1400ot. a když překročíš 3000ot,tak přejde do krásného barytonu.Kdysi jsem měl Lancii a ten zvuk mě ji připomíná.Navíc to má 400 Nm,takže dáš šestku a jedeš jak tank...).Nemůžu si pomoct,ale myslím si že Toyota je u nás silně nedoceněné auto.Sou...
Ahoj, já se vždycky trochu pousměju, když čtu takové ty výkřiky, že Toyota má hnusné vnitřky, šedé plasty, mizerné jízdní vlastnosti a podobné hlášky. Usměju se proto, že vím naprosto jistě, že ten dotyčný třeba konkrétně Avensisem nikdy nejel. Já z toho nechci dělat zase zázračné auto, ale když vezmu danou Toyotu z daného roku, tak mě napadne jen velmi málo konkurentů, kteří by ji mohli skutečně konkurovat a to myslím třeba pořizovací cenou, výbavou, dieselem, a hlavně spolehlivostí. Co se týče jízdních vlastností, tak tam jsou někteří lepší, ale Toyota není zrovna ostuda, spíš lepší nadprůměr! Třeba u současné Toyoty plácat o tom, že má slabou bezpečnost může jen imbecil, který zmrznul v letech 1990 Stačí navštívit příslušné stránky a mrknout, jak si vede. Všichni, kdo máte Toyotu, tak stejně víte, jak to je, takže nemá smysl o tom dlouze vykládat. Tak ať slouží))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.01.2008 23:01, RE: recenze - ach jo
anonym napsal:
no ale s tím jste přece počítal, že to bude mít traktoroidní zvuk, nebo ne?
Ale já s tím pravidelně nejezdím, ani jsem nerozhodoval o koupi Golfu.
Mám služební auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 31.01.2008 00:51, Toyota
Mám taky Toyotu Corollu,sice starší,ale žádný problém na ní neřeším. Prostě jen jezdím,měním olej a jezdím do myčky.Jedu a neřeším,jestli to "žere" (má spotřeba benzínu 6,5 - 7.0l/100km na 1332ccm),neřeším že by něco cukalo,pískalo,drhlo,chrčelo, nesvítilo nebo nefungulo. Zkrátka držák auto a to již 10let!
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.