0
zpět
 

diskuze k tématu: Toyota Avensis 2.0i 16V

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.11.2007 07:34, Michal
Hochu, hochu.... to autíčko má alespoň o 100.000 km více, než ti nakukali v autobazaru. No a k těm vyšším volnoběžným otáčkám u studeného motoru... jedná se v podstatě o sytič a úmyslné zvýšení volnoběžných otáček, aby se studený motor netrápil, je to logické. Poté co se trochu prohřeje (asi 3 minuty) pozvolna klesnou na 800 - 850 ot./min.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.11.2007 07:43, RE: Michal
anonym napsal:
Hochu, hochu.... to autíčko má alespoň o 100.000 km více, než ti nakukali v autobazaru. No a k těm vyšším volnoběžným otáčkám u studeného motoru... jedná se v podstatě o sytič a úmyslné zvýšení volnoběžných otáček, aby se studený motor netrápil, je to logické. Poté co se trochu prohřeje (asi 3 minuty) pozvolna klesnou na 800 - 850 ot./min.
Nemusí, pokud to není dovoz nebo nebylo firemní. Odpovídá to 15 tis./rok, což je na ČR odpovídající.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.11.2007 07:49, moooc slaby
dalsi velke zklamani ... kolikrat se jeste spalim na Tipcars.com
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.11.2007 07:56, ach jo...
Vlastním taky Avensise, ale 2D-4D r.v. 2002 liftback a je to úžasný a nenápadný auto. Zasloužilo by si pořádnou recenzi a ne tuhle ubohost od zelenáče v prním autě po "nalítání" 10-ti tisíc.... Tenhle článek je totální shit a bohužel to odneslo tohle spolehlivé, prostorné auto s úžasnou přidanou hodnotou, nenápadné a přesto perfektní...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.11.2007 08:22, prokristapana...
autor toho vic napsal (dost naivne) nez najezdil
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.11.2007 09:40, Příjemné autíčko
Měli jsme tohle autíčko jako služebák a naprosto naplňovalo všechny požadavky. Ten motor opravdu nepatří mezi nejsilnější ve své třídě, ale příjemný a rovnoměrný zátah. Byl to služebák, takže spotřeba byla spíš k 9 litrům a trochu to žralo olej. V autě se příjemně sedělo, i když je pravda, že interier tehdy japonci dělali takový chudší z lacině vyhlížejícího plastu. Jízdní vlastnosti absolutně nezáludné a příjemné.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.11.2007 10:11, RE: ach jo...
anonym napsal:
Vlastním taky Avensise, ale 2D-4D r.v. 2002 liftback a je to úžasný a nenápadný auto. Zasloužilo by si pořádnou recenzi a ne tuhle ubohost od zelenáče v prním autě po "nalítání" 10-ti tisíc.... Tenhle článek je totální shit a bohužel to odneslo tohle spolehlivé, prostorné auto s úžasnou přidanou hodnotou, nenápadné a přesto perfektní...
přesně.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.11.2007 10:15, RE: Michal
anonym napsal:
Nemusí, pokud to není dovoz nebo nebylo firemní. Odpovídá to 15 tis./rok, což je na ČR odpovídající.
A to " baťovské" číslo na tachometru je také jen náhoda
Mám auto koupené v ČR v roce 1999 ježděné jen fyzickou osobou (z 90 procent jen mnou) a má na tachometru 243 tis... Těch 119 je opravdu nepříliš věrohodných...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.11.2007 10:49, Něco mi tam chybí.
Kde bylo auto zakoupené? Kolik mělo předchozích majitelů? Jinak, Toyota 120tis. naj. km = tlumiče pérování prosí o výměnu. To bude potom jízda a ten posez na silnici.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.11.2007 10:53, RE: ach jo...
anonym napsal:
Vlastním taky Avensise, ale 2D-4D r.v. 2002 liftback a je to úžasný a nenápadný auto. Zasloužilo by si pořádnou recenzi a ne tuhle ubohost od zelenáče v prním autě po "nalítání" 10-ti tisíc.... Tenhle článek je totální shit a bohužel to odneslo tohle spolehlivé, prostorné auto s úžasnou přidanou hodnotou, nenápadné a přesto perfektní...
Tak sem napiš svou recenzi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.11.2007 12:04, RE: ach jo...
anonym napsal:
Vlastním taky Avensise, ale 2D-4D r.v. 2002 liftback a je to úžasný a nenápadný auto. Zasloužilo by si pořádnou recenzi a ne tuhle ubohost od zelenáče v prním autě po "nalítání" 10-ti tisíc.... Tenhle článek je totální shit a bohužel to odneslo tohle spolehlivé, prostorné auto s úžasnou přidanou hodnotou, nenápadné a přesto perfektní...
Souhlasím.Jak může takový zelenáč který prozatím najel s tímhle autem 10 000 km psát nějakou recenzi a ještě k tomu o autě jako takovém skoro nic neví !!!!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.11.2007 12:19, RE: ach jo...
anonym napsal:
Souhlasím.Jak může takový zelenáč který prozatím najel s tímhle autem 10 000 km psát nějakou recenzi a ještě k tomu o autě jako takovém skoro nic neví !!!!!!!!!
Recenze sice za nic nestojí,ale vy všichni,kteří ho nazýváte zelenáčem.......všichni jste jednou byly zelenáči....a teď házíte machry "on je zelenáč" až ten zelenáč najezdí své kilometry bude taky normální řidič.Z některých se stanou huhlavý dědci a sem zvědavej jestli to přiznáte a tento "zelenáč" vás bude předjíždět a bude si myslet svoje.Neodsuzujte člověka hned....znám kluka co má řidičák půl roku a tvrdím že by většinu z vás strčil svým ježděním do kapsy (jezdí už několik let závody ale řidičák má až teď)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.11.2007 12:31, RE: ach jo...
anonym napsal:
Recenze sice za nic nestojí,ale vy všichni,kteří ho nazýváte zelenáčem.......všichni jste jednou byly zelenáči....a teď házíte machry "on je zelenáč" až ten zelenáč najezdí své kilometry bude taky normální řidič.Z některých se stanou huhlavý dědci a sem zvědavej jestli to přiznáte a tento "zelenáč" vás bude předjíždět a bude si myslet svoje.Neodsuzujte člověka hned....znám kluka co má řidičák půl roku a tvrdím že by většinu z vás strčil svým ježděním do kapsy (jezdí už několik let závody ale řidičák má až teď)
Souhlas, co bych za to dal, kdyby moje první auto vypadalo jako tohle. Ze spousty lidí mluví obyčejná závist, ale já mu to přeju, už proto, že na to sbalí víc buchet, než já před 14 lety se š 120... A ty zkušenosti byly napsaný líp, než spousta "recenzí" od dědečků.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.11.2007 12:41, RE: ach jo...
anonym napsal:
Vlastním taky Avensise, ale 2D-4D r.v. 2002 liftback a je to úžasný a nenápadný auto. Zasloužilo by si pořádnou recenzi a ne tuhle ubohost od zelenáče v prním autě po "nalítání" 10-ti tisíc.... Tenhle článek je totální shit a bohužel to odneslo tohle spolehlivé, prostorné auto s úžasnou přidanou hodnotou, nenápadné a přesto perfektní...
Tak tu pořádnou recenzi udělejte, pane Chytrý. Kecat a masírovat se umí ledaskdo. Tadytodlencto vyprávění je pod hlavičkou "zkušenosti uživatele". Každý uživatel je jinak zkušený a má jiné zkušenosti. Pokud chcete profesionální recenze, vyhledejte trafiku a kupte si je. Pokud jiné problémy, vyhledejte odborníka. Čau
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.11.2007 12:42, RE: Michal
anonym napsal:
A to " baťovské" číslo na tachometru je také jen náhoda
Mám auto koupené v ČR v roce 1999 ježděné jen fyzickou osobou (z 90 procent jen mnou) a má na tachometru 243 tis... Těch 119 je opravdu nepříliš věrohodných...
Proč by to tak nemohlo být? I když je to sice větší auto s lepší motorizací, které se nekupuje k občasným dojetím pro děti + na nákup, přesto proč ne? Já mám za dva roky najeto 35tis. A věřím, že spousta lidí si koupí klidně nový auto, i když najedou jenom kolem 10 tis. ročně. Když na to mají, proč riskovat s ojetinou. Koupí si nové, se zárukou a vědí že jim vydrží klidně i 10 let bez větších investicí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.11.2007 12:53, RE: moooc slaby
anonym napsal:
dalsi velke zklamani ... kolikrat se jeste spalim na Tipcars.com
Kritik je ten, co říká, jak by to udělal, kdyby to uměl. Kdyby jen desetina těchto kritiků napsala recenzi, po jaké sami volají, měli bychom zde čtení na roky dopředu.

Myslím si, že autor se snažil postihnout veškeré stránky provozu auta, od vzhledu až po jízdní vlastnosti, a myslím si, že se mu to docela povedlo. Ne každý hledá limity svého vozu v běžném provozu a to co autor popsal hovoří o tom, že ač je asi poměrně mladý, chová se mnohem zodpovědněji než mnohý "zkušený" recenzent. Podal informace, které poslouží některému otci rodiny při koupi jejich příštího auta.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.11.2007 12:59, RE: Michal
anonym napsal:
Proč by to tak nemohlo být? I když je to sice větší auto s lepší motorizací, které se nekupuje k občasným dojetím pro děti + na nákup, přesto proč ne? Já mám za dva roky najeto 35tis. A věřím, že spousta lidí si koupí klidně nový auto, i když najedou jenom kolem 10 tis. ročně. Když na to mají, proč riskovat s ojetinou. Koupí si nové, se zárukou a vědí že jim vydrží klidně i 10 let bez větších investicí.
můj děda si v roce 2001 koupil Ford Focus, nový... letos vítězoslavně pokořil hranici 10ti tisíc km... ono se najít dá, i když je to víceméně hodně na náhodu... zase s větší pravděpodobností najdete auto s malým nájezdem v čechách, nežli v německu, ale stav je srovnatelný, páč je rozdíl, zda 100.000 km najedete po kvalitní dálnici a extrémně kvalitních vozovkách německým měst a venkova, nebo po českých tankodromech...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.11.2007 13:22, RE: Michal
anonym napsal:
můj děda si v roce 2001 koupil Ford Focus, nový... letos vítězoslavně pokořil hranici 10ti tisíc km... ono se najít dá, i když je to víceméně hodně na náhodu... zase s větší pravděpodobností najdete auto s malým nájezdem v čechách, nežli v německu, ale stav je srovnatelný, páč je rozdíl, zda 100.000 km najedete po kvalitní dálnici a extrémně kvalitních vozovkách německým měst a venkova, nebo po českých tankodromech...
Mě spíš zaráží ten Váš sytič. Živě si totiž pamatuju na Škodu 120, která točila 2.000 na sytič :o) Ale od Felicie se stímto nesetkávám, felda má rovný 1000 a pozdější auta nebyla ani poznat, že mají sytič...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.11.2007 13:23, RE: ach jo...
Pepe napsal:
Souhlas, co bych za to dal, kdyby moje první auto vypadalo jako tohle. Ze spousty lidí mluví obyčejná závist, ale já mu to přeju, už proto, že na to sbalí víc buchet, než já před 14 lety se š 120... A ty zkušenosti byly napsaný líp, než spousta "recenzí" od dědečků.
Bejt holka tak na starej avensis nepujdu:) To by musel hosanek pritlacit....Min. E46:) nebo Mondeo Ghia, ovšem to nový
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.11.2007 13:28, RE: ach jo...
anonym napsal:
Vlastním taky Avensise, ale 2D-4D r.v. 2002 liftback a je to úžasný a nenápadný auto. Zasloužilo by si pořádnou recenzi a ne tuhle ubohost od zelenáče v prním autě po "nalítání" 10-ti tisíc.... Tenhle článek je totální shit a bohužel to odneslo tohle spolehlivé, prostorné auto s úžasnou přidanou hodnotou, nenápadné a přesto perfektní...
No, tak se ukaž ty starý mazáku, jakou napíšeš recenzi. Těším se na tvou perlu.. Mně se recenze líbila, jestli ji psal mladý kluk, co má první auto, tak je to super. Všímá si podstatných věcí.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.