0
zpět
 

diskuze k tématu: Majitel Avensisu: Lepší auto jsem neměl

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.07.2008 00:06, edmund
Já jsem lepší auto než je opel nepoznal, kam se hrabe toyota.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.07.2008 01:58, RE: edmund
anonym napsal:
Já jsem lepší auto než je opel nepoznal, kam se hrabe toyota.
Njn edmunde, první auto si každý pamatujeme s růžovými brýlemi a slzou v oku že. Ale jednou ti ten Kadet dojezdí a bude třeba jít dál.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.07.2008 06:03, Jak to?
Tys neměl nikdy stříbrnouu Octávii, na hlínách, v TDi a s křídlem?

Iááá

Osel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.07.2008 06:14, RE: Jak to? edmund
anonym napsal:
Tys neměl nikdy stříbrnouu Octávii, na hlínách, v TDi a s křídlem?

Iááá

Osel
Ano měl, a neskutečně táhne vod spodu, znovu do ní půjdu, to je fakt pokouřeníčko.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.07.2008 06:43, Další jelito
který si koupilo ojetý auto se sto tisícema najetých kilometrů a za něco víc než rok najede polovinu toho, co předchozí majíitel, který mu právě zajetý Avensis prodal. Všichni tomu věřte, že si každý kupuje auto na deset až patnáct tisíc km ročně, jen my tady jezdíme od padesáti výš. cha chá
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.07.2008 07:27, RE: Další jelito
anonym napsal:
který si koupilo ojetý auto se sto tisícema najetých kilometrů a za něco víc než rok najede polovinu toho, co předchozí majíitel, který mu právě zajetý Avensis prodal. Všichni tomu věřte, že si každý kupuje auto na deset až patnáct tisíc km ročně, jen my tady jezdíme od padesáti výš. cha chá
No tak já nevím, na autě všechno souhlasí , nechal jsem si provést kontrolu u jinégho autorizovanmého prodejce Toyota než kde jsem auto kupoval a souhlasilo vše do puntíku. Někdo s autem opravdeu najezdí těch 10-15tis ročně. Znám takových lidí dost - třeba rodiče najedou ročně do 10000. A ten pán doktor, po kom to auto bylo byl r.1951
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.07.2008 07:37, RE: Jak to? edmund
anonym napsal:
Ano měl, a neskutečně táhne vod spodu, znovu do ní půjdu, to je fakt pokouřeníčko.
Ještě když se to čipne, tak to teprve táhne vocpodu a ten dlouhej kouř a pohoda džez!!!! :o)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.07.2008 08:05, RE: Jak to? edmund
zigi napsal:
Ještě když se to čipne, tak to teprve táhne vocpodu a ten dlouhej kouř a pohoda džez!!!! :o)))
Že vás to pořád baví, psát ty stejný kraviny do každý diskuse, co se tady objeví.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.07.2008 08:18, zaruka
Dobry den, rad bych zeptal kde naleznu takovy bazar, ktery mi poskytne zaruku 15tis km nebo 1 rok?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.07.2008 08:22, RE: Další jelito
anonym napsal:
který si koupilo ojetý auto se sto tisícema najetých kilometrů a za něco víc než rok najede polovinu toho, co předchozí majíitel, který mu právě zajetý Avensis prodal. Všichni tomu věřte, že si každý kupuje auto na deset až patnáct tisíc km ročně, jen my tady jezdíme od padesáti výš. cha chá
Kupodivu existují i lidé, kteří NEMUSEJÍ jezdit moc a v jízdě autem nevidí žádnou úžasnou zábavu. Ti se ovšem většinou nevykecávají v diskusích o autech.
15 000 ročně znamená 1250 km měsíčně a přes 40 km DENNĚ. Pro toho, kdo se neživí tak, jezdí že KVŮLI PRÁCI, je to podle mne dost.
Nicméně souhlasím, že ty 120k nájezdy v českých bazarech i u typicky hodně točených vozů po osmi letech jsou (tragi)komické.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.07.2008 08:29, Nuda, impotence
Tahle Avensis je nudné, impotentní auto. Ticho v něm opravdu je, mohu potvrdit. Akorat hluk od odvalujících se kol občas zaruší. Jïnak je to designově docela špatné, interiér obzvláště, šedivé plasty...hnůj...Na svezení z místa A do B to stačí. Protože na legraci to má blbej podvozek...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.07.2008 08:55,
Musím říct, že po čase celkem pěkná recenze. Děkujeme.
Jinak, k těm 15 tkm, sám víc ročně nenajezdím, mám dva roky frantíka, co podle všech pramenů kudy jezdí tudy teče, tedy pokud vůbec jezdí, že? Protože kromě báw, oktávek a golfů, zdáse, vše ostatní stojí za starou belu. Taky jsem byl na STK bez přípravy a světe div se, bez ztráty kytičky.
Tak zdravím, a kupte si prosím octavku, nejlépe 1.9 TDi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.07.2008 09:03, RE: Jak to? edmund
anonym napsal:
Že vás to pořád baví, psát ty stejný kraviny do každý diskuse, co se tady objeví.
Ale vtipné to je...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.07.2008 09:08, RE: Další jelito
anonym napsal:
který si koupilo ojetý auto se sto tisícema najetých kilometrů a za něco víc než rok najede polovinu toho, co předchozí majíitel, který mu právě zajetý Avensis prodal. Všichni tomu věřte, že si každý kupuje auto na deset až patnáct tisíc km ročně, jen my tady jezdíme od padesáti výš. cha chá
jelito seš ty, třeba moji manželce sem koupil 3dveř.clio rok výroby 2002, nejto 48 tis. Manželka najede tak max 5 tis ročně. Což odpovídá ženskýmu stylu jízdy a pochybuju, že by někdo s malym autem jezdil ročně 50 tis km..... U velkých aut je to možná jinak ale vyjímky se najdou, tak sem nepiš tyhle kraviny
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.07.2008 09:08, RE: Další jelito
anonym napsal:
který si koupilo ojetý auto se sto tisícema najetých kilometrů a za něco víc než rok najede polovinu toho, co předchozí majíitel, který mu právě zajetý Avensis prodal. Všichni tomu věřte, že si každý kupuje auto na deset až patnáct tisíc km ročně, jen my tady jezdíme od padesáti výš. cha chá
jelito seš ty, třeba moji manželce sem koupil 3dveř.clio rok výroby 2002, nejto 48 tis. Manželka najede tak max 5 tis ročně. Což odpovídá ženskýmu stylu jízdy a pochybuju, že by někdo s malym autem jezdil ročně 50 tis km..... U velkých aut je to možná jinak ale vyjímky se najdou, tak sem nepiš tyhle kraviny
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.07.2008 09:08, RE: Další jelito
anonym napsal:
který si koupilo ojetý auto se sto tisícema najetých kilometrů a za něco víc než rok najede polovinu toho, co předchozí majíitel, který mu právě zajetý Avensis prodal. Všichni tomu věřte, že si každý kupuje auto na deset až patnáct tisíc km ročně, jen my tady jezdíme od padesáti výš. cha chá
jelito seš ty, třeba moji manželce sem koupil 3dveř.clio rok výroby 2002, nejto 48 tis. Manželka najede tak max 5 tis ročně. Což odpovídá ženskýmu stylu jízdy a pochybuju, že by někdo s malym autem jezdil ročně 50 tis km..... U velkých aut je to možná jinak ale vyjímky se najdou, tak sem nepiš tyhle kraviny
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.07.2008 09:10, RE: zaruka
anonym napsal:
Dobry den, rad bych zeptal kde naleznu takovy bazar, ktery mi poskytne zaruku 15tis km nebo 1 rok?
Klasický bazar asi ne ale bazar který je součástí autorizovaného servisu a oficiálního prodejce to dělá.Akorát to auto vyjde tak o 20% dráž než v klasickém bazaru.Nevím jestli to poskytují všechny značky ale třeba Subaru ano.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.07.2008 09:21,
Opravdu dobrá recenze, jenom kdyby ti věční chytrolíni, kteří umějí jenom kritizovat dali už pokoj.Autor sháněl spolehlivé auto na ježdění do práce s minimem potenciálních starostí o servis a to se mu zdá se podařilo.Gratuluji.Pro Anonyma "Nuda, impotence".Zajímalo by mne v čem jezdíte a kolik vám je.Nerozumím vám, kritizujete něco, co vám apsolutně nepřísluší.Ten Avensis není váš a není pro vaše potřeby.Ten je autora.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.07.2008 09:22, No...
Mám Avensis 1,8 kombi a shodou okolností jsme v práci měli i 1,6 sedan (minulý týden se prodal, 9 let starý, 230 tkm, kdo měl rucenohy, ten s tím jel, když se někomu rozsítila kontrolka mazání, dolil tam M2T...) Souhlasím s tím, že je to nudné a nezajímavé auto, ale taky neskutečně pohodlné, tiché a praktické. Máme 5 psů, každý druhý týden jsme někde na závodech, každý den na stopě nebo na cvičáku... Je to auto, ke kterému si člověk nevybuduje osobní vztah, což je pro náš účel vysloveně dobře. Ne, že bychom o něj nepečovali - musí nám vydržet hóóóódně dlouho , ale když ho psi poškrábou, spraví to prosté "No bóóže..." .-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.07.2008 09:32, RE: Další jelito
anonym napsal:
jelito seš ty, třeba moji manželce sem koupil 3dveř.clio rok výroby 2002, nejto 48 tis. Manželka najede tak max 5 tis ročně. Což odpovídá ženskýmu stylu jízdy a pochybuju, že by někdo s malym autem jezdil ročně 50 tis km..... U velkých aut je to možná jinak ale vyjímky se najdou, tak sem nepiš tyhle kraviny
troubelíne...já měl službení clio /najeto za cca 4 roky 200 tis km/ a takových malých aut jsou tisíce...
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.