0
zpět
 

diskuze k tématu: Jaký je dieselový Avensis po 330 tis. km?

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.04.2009 21:38, V "kritizování" jste ...
mikes napsal:
No, jde videt ze jsi hotovy expert pres zivotnost vstrikovacu čerpadlo-tryska vs. CR, takze tady je kazdy komentar marny...
.... mikes opravdu DOBRÝ - to ano, ale jinak ... (abych vás oCITOVALA):
"... tady je každý komentář marný ..."

PS: A srovnávat Toyota Avensis s "Golf s batohem", tedy Octavií ... (abch vás zase oCITOVALA):
.".. je vidět že jste hotový expert ..."

NEchcete-li stále jen DRZE napadat/urážet - mohu vám třeba V ČEŠTINĚ doporučit články o definici tříd automobilů na Týden.cz (jsou sice "stručné/zjednodušené", ale POCHOPíTE, že to je maličko "složitější/sofistikovanější" než .... koupit si metr a jít merit.
Sbohem
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.04.2009 08:18, RE: V "kritizování" jste ...
Kylie napsal:
.... mikes opravdu DOBRÝ - to ano, ale jinak ... (abych vás oCITOVALA):
"... tady je každý komentář marný ..."

PS: A srovnávat Toyota Avensis s "Golf s batohem", tedy Octavií ... (abch vás zase oCITOVALA):
.".. je vidět že jste hotový expert ..."

NEchcete-li stále jen DRZE napadat/urážet - mohu vám třeba V ČEŠTINĚ doporučit články o definici tříd automobilů na Týden.cz (jsou sice "stručné/zjednodušené", ale POCHOPíTE, že to je maličko "složitější/sofistikovanější" než .... koupi...
Pro Kylie:
No, myslím že na ten dementní příspěvek o popelnicích ze Škody a o tom, že superba má každej trouba, reagoval mikes ještě velmi slušně a zdrženlivě.
Kde jsi v jeho příspěvku četla o nějakém drzém napadání/urážení? Navíc tam avensis a octavii vůbec nesrovnává. Doporučoval bych vedle čtení statistik a odborných článků si aspoň pořádně přečíst tebou kritizovaný příspěvek a zdržet se pak následných nesmyslných komentářů...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.04.2009 12:56, Nějak vás NEchápu, milý A4ko!
A4 napsal:
Pro Kylie:
No, myslím že na ten dementní příspěvek o popelnicích ze Škody a o tom, že superba má každej trouba, reagoval mikes ještě velmi slušně a zdrženlivě.
Kde jsi v jeho příspěvku četla o nějakém drzém napadání/urážení? Navíc tam avensis a octavii vůbec nesrovnává. Doporučoval bych vedle čtení statistik a odborných článků si aspoň pořádně přečíst tebou kritizovaný příspěvek a zdržet se pak následných nesmyslných komentářů...
CITUJi: "...Avensis se může měřit tak maximálně s tou Octavií"
Tak buď jsem byla DLOUHO na sluníčku, nebo spíše NEvím NEvím, který a KDO z nás, by se měl více "soustředit" na čtení ...
Pěkný den (ještě že už bude víkend, že? ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.04.2009 15:13, RE: Nějak vás NEchápu, milý A4ko!
Kylie napsal:
CITUJi: "...Avensis se může měřit tak maximálně s tou Octavií"
Tak buď jsem byla DLOUHO na sluníčku, nebo spíše NEvím NEvím, který a KDO z nás, by se měl více "soustředit" na čtení ...
Pěkný den (ještě že už bude víkend, že? ,-)
Já reagoval na tento příspěvek:
"No, jde videt ze jsi hotovy expert pres zivotnost vstrikovacu čerpadlo-tryska vs. CR, takze tady je kazdy komentar marny..."
Pod ním byl tvůj příspěvek o "kritizování", milá Kylie.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.04.2009 15:42, RE: Nějak vás NEchápu, milý A4ko!
A4 napsal:
Já reagoval na tento příspěvek:
"No, jde videt ze jsi hotovy expert pres zivotnost vstrikovacu čerpadlo-tryska vs. CR, takze tady je kazdy komentar marny..."
Pod ním byl tvůj příspěvek o "kritizování", milá Kylie.
Ano "jistě" - Avensis s Octavií srovnává VE STEJNÉM "BLOKu" (v jeho ÚVODNím příspěvku - NA nějž přišla ta "popelnicová" reakce) o pár centimetrů výš - SPOKOJEN?
Vyjádřila jsem se tentokrát dostatečně "NEprůstřelně"?
Myslím že PODSTATNÉ je, že JE/BYL do stejné kategorie zařazen Avensis a Octavia - což je (dle mne) NEsmysl.
PS: Jinak SOUHLASím, že slovo "popelnice" vskutku JE "přehnané/NEsmyslné" - to snad možná ještě na ten minulý Superb "sedí", na současné vozy samozřejmě NE (tam si KRITIKU sice zaslouží některé MOTORy a hlavně NADsazené/PŘEhnané ceny, ale jinak to jsou již "normální/běžné" deriváty vozů vw)
TAkže CO říkáte VY na "házení do jednoho pytle" golf V s batohem/octavii a Toyoty Avensis? (a ze souvislostí/kladení slov "vyplývá", že je ta Octavia spíše ... "lepší"/"dál" .... ,-)
Tak na TO jsem zase reagovala JÁ
Pěkný den (i víkend)
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.