0
zpět
 

diskuze k tématu: TipCars - do nového roku s novým designem

kategorie zařazení tématu:
pivos
počet příspěvků3
datum registrace25.06.2014
Pondělí 22.01.2018 16:49, parkoviště
Parkoviště nejde setřídit ani podle značky ani podle ceny. Při zobrazení na pc se mi vše zdá jako méně přehledné, ale to jde asi o zvyk.
reagovat
Koloss
počet příspěvků639
datum registrace19.09.2008
Úterý 23.01.2018 14:39, nový vzhled
JE TO NEPŘEHLEDNÝ!!!!! Dříve začínalo vše na hlavní stránce, otvíraly se nová okna a když jste nové okno zavřeli, byli jste zase zpátky odkud jste začali. Teď je to chaos, ve kterém není téměř nic k nalezení. Dřív to bylo takové ucelené, člověk se tu cítil tak nějak útulně, teď je to rozplizlé a ani nevím, kde jsem.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Úterý 23.01.2018 18:55, RE: nový vzhled
pivos: díky za názor, o některých nedodělcích víme a neustále na nich pracujeme. z toho důvodu ještě testovací web nenahradil ten stávající.

Koloss: víme, že nový web je něco úplně jiného než jak roky TipCars vystupoval. Náš aktuální web svou funkčností/ovládáním v podstatě vyčníval - fungoval úplně jinak než na co jsou lidé z ostatních webů zvyklí. Nová verze je v podstatě připravené k využívání na jakémkoliv zařízení (snad kromě chytrých hodinek ) Jsme si vědomi velkých změn, proto o chystaných změnách píšeme s předstihem.
reagovat
Koloss
počet příspěvků639
datum registrace19.09.2008
Úterý 23.01.2018 19:15, RE: RE: nový vzhled
citace:
reakce na: Vítek, 23.01.2018 18:55 (pivos: díky za názor, o někter ...)


Třeba zrovna diskuzní fórum - vlezu do něj a nevidím poslední téma s nejnovějším příspěvkem. Vnucuje se mi vyhledávací formulář, který je přes celou obrazovku a na nabídku diskutovaných témat musím rolovat dolů. Stejně nakonec nevidím nejnovější příspěvek a musím zvolit, že chci zobrazit všechna témata.

Nebo seznam vyhledaných vozidel - těch více řádků ke každému autu, to je nepřehledné, nemám snadné vizuální porovnání nabídky.

Mně teď nejde o nějaké chyby, ale o problematickou koncepci.
reagovat
mrož
počet příspěvků9
datum registrace22.08.2013
Úterý 23.01.2018 23:03, Proč měnit věci, které fungují?
Ve staré verzi vidím na obrazovce 20 aut, které hledám, v nové verzi jen 5. Ta stará verze byla mnohem kompaktnější, podle mého názoru je to změna k horšímu. Lepší by byla samostatná aplilkace pro mobil a původní webové stránky pro prohlížení na PC či notebooku.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Středa 24.01.2018 13:48, RE: RE: RE: nový vzhled
Koloss: perfektní, tyhle "pohledy" na web potřebujeme a jsme za ně rádi. Víme, že nám spousta věci uniká, pro samé hřídele nevidíme základní funkčnost. Čím více "nelogičností" nám jako uživatelé webu napíšete tím lépe jej budeme moci zpracovat/upravit.

Mrož: díky moc. aplikace pro mobil by to moc nevyřešila, není to tak jednoduché (tím nemyslím to naprogramovat). Je potřeba mít web, který se bude zobrazovat na různých zařízeních a ten stávající 8 let starý na tabletu fungovat nebude, ne každý si chce/je ochotný něco instalovat.

Každopádně jsme rád za názory a testování webu, které tu provádíte
reagovat
Koloss
počet příspěvků639
datum registrace19.09.2008
Středa 24.01.2018 15:16, RE: RE: RE: RE: nový vzhled
citace:
reakce na: Vítek, 24.01.2018 13:48 (Koloss: perfektní, tyhle " ...)


Navrhuju jednu věc - dát někam viditelně přepínač, jestli chce uživatel starou nebo novou verzi. Já jsem ho nenašel, ale doma se mi otevřel Tipcars ve staré verzi. No a podle toho, jak si to lidi nastaví bude hned jasné, komu se co líbí, přesněji jestli se víc líbí nové nebo staré.

Já sice chápu, že inovace jsou potřeba, ale mám obavy, že hodně lidí sem chodí podiskutovat a když se v tom nebudou orientovat, tak sem přestanou chodit.

Mimochodem - sice vidím, že diskuzi sleduju, ale dnes jsem nenašel žádné info, že jsou nové příspěvky.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Čtvrtek 25.01.2018 07:55, RE: RE: RE: RE: RE: nový vzhled
Přepínač tady je, na novou verzi se v PC dostane člověk jen vlastním přičiněním.
Na "starém" webu je možnost vyzkoušet si nový vzhled a na novém vzhledu je dole v patičce možnost přepnout se zpátky na "starý".

K trvalému přepnutí nového designu dojde na 100% jež velice brzy (přesný termín ještě není znám).

Ty novinky v diskuzích si píšu k dodělání, děkuji.
reagovat
Koloss
počet příspěvků639
datum registrace19.09.2008
Čtvrtek 25.01.2018 18:07, brzo
Myslím, že rychlé přepnutí do nového vzhledu je unáhlené. Sotva jsme se dozvěděli, že se to celé kompletně překope, někteří možná ani to ne (dovolená), nebyla žádná šance reagovat na podněty a hurá do nového, to není dobrý postup.

A znovu - vůbec mi nepřišlo info, že se objevil příspěvek v tématu.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Pátek 26.01.2018 10:39, tipcars - test
tipcars - test
reagovat
KLR
počet příspěvků60
datum registrace13.07.2012
Pátek 26.01.2018 10:43, RE: brzo
citace:
reakce na: Koloss, 25.01.2018 18:07 (A znovu - vůbec mi nepřišlo info, že se objevil příspěvek v tématu. ...)


Ahoj,

ted jsem odzkousel sledovani tematu a vse se jevi v poradku - upozorneni na novy prispevek mi prislo.
reagovat
KLR
počet příspěvků60
datum registrace13.07.2012
Pátek 26.01.2018 10:46, RE: RE: brzo
citace:
reakce na: KLR, 26.01.2018 10:43 (Ahoj,ted jsem odzkousel sledov ...)


Divam se jeste do logu a e-mail s upozornenim na tvuj mail odesel. Zkus prekontrolovat spamovou slozku ve tvoji poste.
reagovat
KLR
počet příspěvků60
datum registrace13.07.2012
Pátek 26.01.2018 10:48, RE: RE: RE: brzo
citace:
reakce na: KLR, 26.01.2018 10:46 (Divam se jeste do logu a e-mai ...)


a do tretice - mail sice prisel, ale po kliknuti na odkaz je chyba - jdu to opravit
reagovat
Koloss
počet příspěvků639
datum registrace19.09.2008
Pátek 26.01.2018 12:11, RE: RE: brzo
KLR napsal:
citace:
reakce na: KLR, 26.01.2018 10:43 (Ahoj,ted jsem odzkousel sledov ...)
Divam se jeste do logu a e-mail s upozornenim na tvuj mail odesel. Zkus prekontrolovat spamovou slozku ve tvoji poste.


Do spamu mi to nepadá, přišlo mi jedno upozornění, tak jsem reagoval, druhý den tam byly další příspěvky a nic. Dnes to zase přišlo.
reagovat
Koloss
počet příspěvků639
datum registrace19.09.2008
Pátek 26.01.2018 14:53, RE: RE: RE: brzo
KLR napsal:
citace:
reakce na: KLR, 26.01.2018 10:46 (Divam se jeste do logu a e-mai ...)
a do tretice - mail sice prisel, ale po kliknuti na odkaz je chyba - jdu to opravit


Jo tak teď mi přišel mail s upomínkou na diskuzi. Sice mi přijde rozumné, že mi další mail nepřijde, než se do diskuze podívám, ale má to háček. Co když se podívám, ale nebudu přihlášený? Když tam nenajdu nic, na co bych chtěl reagovat a nepřihlásím se, tak si systém bude myslet, že jsem se nepodíval a další upozornění už nepřijde. Myslím, že lepší by bylo, kdyby další den byly automaticky považovány včerejší příspěvky za prohlédnuté a tak s novým příspěvkem poslat zase další upozornění.
reagovat
KABJAR
počet příspěvků1
datum registrace02.02.2017
Neděle 18.03.2018 16:25, Nový design stránek
Za určitých okolností (např. vyhledání konkrétní značky + modelu) vidím na první pohled pouze 4 nalezená auta! Na celé stránce! A vlastně tam je stejný počet reklam, jako aut.
A abych se mohl prokliknout na další stránku, to abych roloval snad padesát obrazovek dolů.

Naprosto nepřehledné, informační hodnota téměř nulová.

U původní verze jsem oceňoval právě to, že byly všechny nalezené záznamy v přehledné tabulce bez zbytečného balastu kolem...

Za sebe vnímám tuto změnu stejně negativně jako přechod z Win7 na Win10

Ach jo. Škoda, že TimCars nepodporují např. RSS čtečky, pak bych přesedlal na jiného klienta a informace si zobrazil podle svého...

#JK
reagovat
Intelco
počet příspěvků1
datum registrace10.04.2008
Pátek 23.03.2018 08:06, je to chaos
Nepřehledné,stará varianta byla mnohem lepší.Čím je lepší nová varianta?
reagovat
David V
počet příspěvků2053
datum registrace16.05.2007
Pátek 23.03.2018 11:31, Položky u inzerátů
Mně by se moc líbilo, kdyby se u inzerátů objevovaly všechny sledované položky tak, aby inzerent byl nucen tam nechat to "neuvedeno", protože pak se inzeráty tváří všechny velmi pozitivně, protože nedostupný nebo zatajovaný údaj se prostě jen nezobrazí a hotovo.

Takže bych byl za to, aby maska inzerátu byla pevná a obsahovala i nepopulární informace, jako jestli má servisku, jestli nebylo havarováno, VIN, aby bylo vidět už s inzerátu, o co jde.
Nevím, jak to dělají ostatní, ale pokud tam není VIN, tak už dál nehledám. VIN má každé auto, a pokud tam není, je k tomu nějaký důvod, který by pak měl být zohledněn v ceně.
Jsem přesvědčen, že si za situaci na trhu ojetin můžeme sami jako zákazníci, když akceptujeme nekvalitu už v počátku procesu.

Vzhled stránek dále nekomentuji, nový design jsem kdysi komentoval přechodem na dnes již starou verzi, nicméně zatímco dříve jsem sem chodil často, teď jen občas a mám dojem, že se diskuse moc nehýbou.
reagovat
danet - redakce TipCars
počet příspěvků535
datum registrace16.11.2012
Pátek 23.03.2018 12:59, RE: Položky u inzerátů
David V napsal:
Mně by se moc líbilo, kdyby se u inzerátů objevovaly všechny sledované položky tak, aby inzerent byl nucen tam nechat to "neuvedeno", protože pak se inzeráty tváří všechny velmi pozitivně, protože nedostupný nebo zatajovaný údaj se prostě jen nezobrazí a hotovo...


Díky za věcnou připomínku k inzerátům. V tuto chvíli sbíráme podněty našich uživatelů i klientů a potřebujeme vyhodnotit takové, které budou použity v dalším vývoji webu. Jistě ale pochopíte, že se nedá vyhovět všem požadavkům, které k nám dorazí... K úpravám ještě bude docházet, proto prosíme o trpělivost při zavádění nové verze. Přeji hezký den
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.