0
zpět
9314

TipCars - do nového roku s novým designem

Automobilový inzertní web TipCars získává novou podobu. Buďte u toho!
22.01.2018, naše téma

hodnocení článku: 4.8 z 5 (96%)
hodnoceno: 4x
vaše hodnocení: -
Milí přátelé webu TipCars,

moc rádi Vás informujeme o tom, že TipCars právě prochází "faceliftem". V našich počtech je to už 6. "generace" stránek, které Vám pomáhají při výběru auta.

Pokud náš web navštěvujete z mobilu nebo tabletu, už jste se asi s novou verzí stránek setkali. Pokud jste ještě neměli příležitost si novou verzi "projet", můžete se na ni přepnout zde.

Usedněte, "nastartujte" a vyzkoušejte všechny nabídnuté funkce. Cesta novým webem by měla být hladká a sjízdná. Narazíte-li na "nerovnost", "slepou ulici" nebo dokonce "uzavírku", napište nám do diskuze pod tenhle článek, ať můžeme co nejdříve vše "zprůjezdnit".

Děkujeme, že v tom jedete s námi.

Váš tým TipCars
autor:
ukázka posledních příspěvků v diskuzním fóru
Koloss, 26.01.2018 14:53
[quote=KLR|26.01.2018 10:48|139347]

Jo tak teď mi přišel mail s upomínkou na diskuzi. Sice mi přijde rozumné, že mi další mail nepřijde, než se do diskuze podívám, ale má to háček. Co když se podívám, ale nebudu přihlášený? Když tam nenajdu nic, na co bych chtěl reagovat a nepřihlásím se, tak si systém bude myslet, že jsem se nepodíval a další upozornění už nepřijde. Myslím, že lepší by bylo, kdyby další den byly automaticky považovány včerejší příspěvky za prohlédnuté a tak s novým příspěvkem poslat zase další upozornění.
KABJAR, 18.03.2018 16:25
Za určitých okolností (např. vyhledání konkrétní značky + modelu) vidím na první pohled pouze 4 nalezená auta! Na celé stránce! A vlastně tam je stejný počet reklam, jako aut.
A abych se mohl prokliknout na další stránku, to abych roloval snad padesát obrazovek dolů.

Naprosto nepřehledné, informační hodnota téměř nulová.

U původní verze jsem oceňoval právě to, že byly všechny nalezené záznamy v přehledné tabulce bez zbytečného balastu kolem...

Za sebe vnímám tuto změnu stejně negativně jako přechod z Win7 na Win10

Ach jo. Škoda, že TimCars nepodporují např. RSS čtečky, pak bych přesedlal na jiného klienta a informace si zobrazil podle svého...

#JK
Intelco, 23.03.2018 08:06
Nepřehledné,stará varianta byla mnohem lepší.Čím je lepší nová varianta?
David V, 23.03.2018 11:31
Mně by se moc líbilo, kdyby se u inzerátů objevovaly všechny sledované položky tak, aby inzerent byl nucen tam nechat to "neuvedeno", protože pak se inzeráty tváří všechny velmi pozitivně, protože nedostupný nebo zatajovaný údaj se prostě jen nezobrazí a hotovo.

Takže bych byl za to, aby maska inzerátu byla pevná a obsahovala i nepopulární informace, jako jestli má servisku, jestli nebylo havarováno, VIN, aby bylo vidět už s inzerátu, o co jde.
Nevím, jak to dělají ostatní, ale pokud tam není VIN, tak už dál nehledám. VIN má každé auto, a pokud tam není, je k tomu nějaký důvod, který by pak měl být zohledněn v ceně.
Jsem přesvědčen, že si za situaci na trhu ojetin můžeme sami jako zákazníci, když akceptujeme nekvalitu už v počátku procesu.

Vzhled stránek dále nekomentuji, nový design jsem kdysi komentoval přechodem na dnes již starou verzi, nicméně zatímco dříve jsem sem chodil často, teď jen občas a mám dojem, že se diskuse moc nehýbou.
danet - redakce TipCars, 23.03.2018 12:59


Díky za věcnou připomínku k inzerátům. V tuto chvíli sbíráme podněty našich uživatelů i klientů a potřebujeme vyhodnotit takové, které budou použity v dalším vývoji webu. Jistě ale pochopíte, že se nedá vyhovět všem požadavkům, které k nám dorazí... K úpravám ještě bude docházet, proto prosíme o trpělivost při zavádění nové verze. Přeji hezký den

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
související články
článek na zítřek

Koupit starší Renault Latitude, nebo Škodu Superb?

nejčtenější články

Šest důvodů, proč (ne)koupit ojetou Škodu Superb III

Který benzínový motor zvolit do ojeté Škoda Fabia II?

Nenechte si ujít XXIV.TipCars Pražský Rallysprint

Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2018, všechna práva vyhrazena.